WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → Характеристика біологічно активних добавок. Особливості їх використанні у клінічній практиці. Лікарські препарати - Курсова робота

Характеристика біологічно активних добавок. Особливості їх використанні у клінічній практиці. Лікарські препарати - Курсова робота

прийому складає не більше 2 тижнів). Всі комплекси фітосерії "Ключі життя" є ефективними профілактичними засобами.
Морозник Кавказький - ліки чи отрута?
Морозних допомагає в 70 процентах захворювань і повністю виліковує не менше 25 процентів, і це вже серйозний засіб як для профілактики так і для лікування.
Академік Паллас в кінці 18 ст. при вивченні флори Росії був вражений стійкістю однієї з рослин. І назвав її - морозник, напевно, через його квітучість під час весняних заморозків. Про цілительські властивості морозника можна прочитати ще в християнській літературі, писав про нього Авіцена в "Лікарських засобах", Седир в "Магічних рослинах". Є дані, шо в Росії морозник заготовляли на експорт ще в 17ст. Вивченням морозника займався відомий російський лікар, ординатор С.П.Боткіна Н.Чистович, цю роботу він виконував під керівництвом відомого вченого І.П.Павлова.
Хоч морозник і його властивості були добре відомі ще в часи Авіцени, сучасна наука його вивченням почала займатися в 40-ві роки XX ст. В наш час морозник не є маловідомим. Ним цікавляться в усьому світі. З морозника виготовляють ряд препаратів: "Лейкоцетин"- виготовлений в Болгарії, при підшкірному введенні активізує захисні функції організму. "Боічіл - форте"- випущений в Румунії (знеболюючий засіб при захворюваннях суглобів), "Корельборін" (при серцевій недостатності).
Морозник кавказький містить в корені глікозиди, стероїдні сапонини, масло. Він має кардіотонічну дію, тому що глікозиди стимулюють діяльність серця, зміцнюють серцево-судинну систему, подовжують діастолу, нормалізують ритм серця, підвищують тонус судин, збільшують діурез і швидкість кровообігу.
Болгарські вчені встановили, що глікозиди морозника мають виражену заспокійливу дію. Відмічається і стимулююча дія на гладку мускулатуру кишечника, що проявляється послаблюючим ефектом. Фармакологічні дослідження німецьких і румунських вчених підтвердили сечогінну дію морозника, а також противірусну і цистотатичну (затримуючу розвиток пухлин) дію. Малими дозами (50-100мг) його можна приймати при слабкості серцевого м'язу, після інфаркту, інсульту, при початковій стадії гіпертонії.
Особливо слід відмітити ефективність застосування морозника при клімактеричному періоді у жінок. Він нормалізує серцево-судинну систему, точніше повертає рівновагу нервовій системі, знімає набряки. Морозник очищує сечостатеву систему у чоловіків і жінок. Жінкам морозник рекомендований при хронічних гінекологічних захворюваннях, доброякісних пухлинах, порушеннях менструального циклу. Мужчинам він допомагає при простатиті, заспокоює нервову систему при збудженні, тонізує при депресії.
При систематичному застосуванні в розумних дозах (100-150мг) через кілька місяців вийдуть пісок і камені з жовчного міхура і нирок. Незамінний він і при захворюваннях печінки і нирок, особливо в поєднанні з іншими лікарськими рослинами. Особливо ефективний морозник як противірусний засіб. При довготриваламу прийманні (від 6 місяців і більше) спостерігається припинення випадання волосся, посилення його росту, укріплення нігтів.
Нерідко доводиться читати публікації в газетах, навіть чути від лікарів, що морозник - це отрута. Так морозник справді містить серцеві глікозиди, які в великих дозах є отрутою, як і будь-яка хімічна речовина. Але ще Парацельс сказав, що "В природі все є отрутою, ніщо не позбавлено ядовитості, а справа лише в дозах." Навіть зміїний яд в малих дозах є лікувальним препаратом, а проста кухонна сіль у великих дозах може привести до серйозних порушень діяльності організму. В довіднику лікарських рослин можна знайти такі отруйні рослини, як звіробій продирявлений, крушина ламка, хвощ польовий, донник лікарський і ряд інших рослин, які мають широке застосування у лікувальній практиці. В великих дозах вони шкідливі, а в малих мають цінні лікувальні дії. При розумному підході, дотриманні правильного дозування і правил прийому багато отруйних рослин дають хороший лікувальний ефект.
При вживанні преператів на основі морозника слід строго дотримуватись доз і способів приймання, так як збільшення дози призводить до отруєння. Ніколи не пробуйте добиватися більш швидкого ефекту, шляхом зайвого збільшення дози, інакше це буде тільки вам на шкоду. В кращому випадку ви отримаєте отруєння, так і нічого не досягнувши. Морозник діє протягом повного курсу (до одного року) і його зцілюючий ефект повністю проявляється тільки тоді. Ще слід усвідомити - морозник не панацея, можливо ваші захворювання в такому запущеному стані, що і він може бути безсилим. Речовини, які містяться в морознику, мають властивість накопичуватися в організмі, по цій причині після 5-6 місяців приймання слід зробити перерву на 1-1,5 місяця після чого курс продовжити. Однак, якщо у вас з'явилися ознаки отруєння - нудота, запаморочення зробіть перерву на тиждень і потім почніть вживати препарат з мінімальної дози - 50мг. Якщо симпоми повторяться - слід припинити прийом.
Сьогодні, напевно, немає такої людини, яка хоча б раз не чула слово "морозник". Ця лікарська рослина допомогла тисячам людей отримати здоров'я, відчути радість життя. Морозник - це ще один альтернативний офіційній медицині спосіб допомоги організму, створений самою природою. Унікальність морозника в тому, що лікувальну дію має весь комплекс біологічно активних речовин, а не кожна речовина окремо. Як би не хотіли автори негативних статей очорнити морозник, їм це не під силу, тому що тисячі людей, які приймали морозник декілька років тому, здорові і прекрасно себе почувають зараз. їх листи до нас говорять самі за себе.
Цигапан
БАД "Цигапан" - природний препарат, виготовлений з рогів північного оленя. Він містить 63 макро- та мікроелементи, 20 амінокислот, 11 вітамінів, нуклеїнові кислоти. Унікальний склад "Цигапану" - це створена самою природою скарбниця елементів та сполук, котрі життєво необхідні для відновлення нормального функціонування організму, підтримання здоров'я і сприяння швидкому одужанню. Його ефективність і безпека підтверджені результатами 47 наукових досліджень і випробувань у 26 провідних НДІ Росії за участі провідних фахівців: д.м.н, професора Горбунова Н.А., члена - кореспондента РАМН професора Васильєва А.В, д.м.н. Никоненка Б.В., д.м.н. члена - кореспондента Шандали Н.К. і багатьох інших. У результаті всебічного вивчення отримано 51 висновок, виявлено 123 властивості препарату і при цьому жодного побічного ефекту! Сенсацією виявилися дослідження "Цигапану" у ДНЦ РФ Інституту біофізики: препарат сприяє виведенню з організму остеотропних ізотопів, у тому числі 78% стронцію-90!(До відкриття "Цигапану" частка виведення стронцію з організму становила лише 45%).
Клінічні дослідження виявили імуномоделюючі, антиоксидантні та адаптогенні властивості "Цигапану", ефективність затосування при захворюваннях крові, печінки, щитовидної залози, шлунково-кишкового тракту, при ослабленому імунітеті, імпотенції, простатиті, чоловічому безплідді, туберкульозі, гемофілії, остеопорозі, переломах, лімфогранулематозі, дисбактеріозі, виразці шлунку, для виведення радіонуклідів, після отруєнь ( в т.ч. після хіміотерапії).
Можна використовувати як допоміжний засіб при лікуванні та як основний засіб для профілактики та реабілітації. Поєднання "Цигапану" з правильно підібраним фармпрепаратом дозволяє знизити дозу ліків і скоротити термін лікування.
ФІТОР - запорука Вашого

 
 

Цікаве

Загрузка...