WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → Характеристика біологічно активних добавок. Особливості їх використанні у клінічній практиці. Лікарські препарати - Курсова робота

Характеристика біологічно активних добавок. Особливості їх використанні у клінічній практиці. Лікарські препарати - Курсова робота

полівітаміни.
Застосування : препарат з мареною є одним з найефективніших засобів , що розчиняє і виводить камені з нирок. Марена поступово руйнує камені, перетворюючи їх в пісок і безболісно виводить його з нирок і сечовивідних шляхів. Застосовується при сечокам'яній хворобі, запальних захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів , жовчекам'яній хворобі, подагрі, остеохондрозі. Препарат володіє бактерицидною дією по відношенню кокової групи мікроорганізмів, знімає запальні процеси в нирках і сечовому міхурі. Застосовується також як жовчегінний засіб , виводить солі з суглобів.
Спосіб застосування :перед вживанням 1 столову ложку .клітковини змішати з 50 мл теплої води до утворення кашки. Приймати 3 рази в день під час їди.
Протипокази: вагітність , індивідуальна непереносимість компонентів.
Клітковина з сабельником
Біологічно активна добавка до їжі "Сабельник" успішно лікує ракові захворювання, перешкоджає метастазам і попереджує їх виникнення. Дає ефективний результат при раку шлунку і молочної залози , фібромі і фібріомі матки , полікістозних захворюваннях. Сабельник ефективно очищує організм від мінеральних шлаків , виводить радіонукліди і солі з місць відкладень , володіє протизапальною і ранозаживляючою дією. Завдяки здатності відновлювати структуру хрящевої тканини і розсмоктувати відкладення солей, сабельник ефективний при поліартриті і радикуліті. Тривалий прийом сабельника позитивно впливає на обмін речовин в організмі.
Спосіб застосування : перед вживанням 1 столову ложку клітковини змішати з 50 мл теплої води до утворення кашки , при бажанні додати мед або цукор до смаку. Приймати З рази в день під час їди. Курс вживання необмежений.
Протипокази : вагітність , індивідуальна непереносимість компонентів.
Клітковина рослинна
Введення клітковини рослинної в раціон збільшує відчуття ситості і пригнічує апетит , сприяючи тим самим зменшенню потреби в надлишкових калоріях і зниженню надлишкової ваги. Дієта з високим вмістом клітковини зменшує ризик захворювання раком прямої кишки внаслідок прискореного проходу калових мас по кишечнику і повного очищення травного тракту. Рослинна клітковина сприяє нормалізації шлункової мікрофлори , пригнічує ріст гнилістних мікроорганізмів , сприяє підтриманню нормального рівня холестерину в крові, покращує роботу кишечника і печінки.
Застосування : хронічні запори , геморой , рак товстої кишки, жовчекам'яна хвороба, ожиріння, ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба і цукровий діабет.
Спосіб застосування : 1 ст. ложку клітковини змішати з 50 мл теплої води до утворення кашки, при бажанні додати мед або цукор до смаку. Приймати 3 рази в день під час їжі.
Протипокази : індивідуальна непереносимість.
Клітковина рослинна "Французький феномен"
Склад : фенольні сполуки винограду сорту Каберне , одержані методом вакуумної сушки , клітковина злакових , плоди чорної смородини , плоди глоду.
Терпкі поліфенольні сполуки винограду підвищують еластичність кровоносних судин і покращують капілярну проникність.
Покази для застосування : профілактика захворювань серцево-судинної системи , порушення капілярної проникності, при варикозному розширенні вен, атеросклерозі і для полегшення наслідків хіміотерапії при ракових пухлинах. Вживання "Французького феномену" викликає наступні ефекти: підвищує пружність і еластичність кровоносних судин , посилює кровообіг в коронарних судинах, стимулює імунну систему; володіє детоксикуючою, протипухлинною, антиоксидантною , спазмолітичною , радіопротекторною дією ;зв'язує і виводить радіонукліди ; нормалізує моторну функцію кишечника.
Спосіб застосування : перед вживанням 1 столову ложку клітковини змішати з 50 мл теплої води до утворення кашки , при бажанні можна додати мед або цукор до смаку. Приймати 3 рази в день під час їжі. Курс вживання необмежений.
Ключі життя №1 (зір)
Склад: збалансований комплекс з рослинних екстрактів , який містить органічні кислоти, вітаміни, дубильні речовини, глікозиди, полісахариди, макро- і мікроелементи і ін. Базовою основою для фітосерії "Ключі життя" є екстракт плодів чорниці і вітамін С. Екстракт чорниці є рослинним препаратом при проблемах , пов'язаних із зором і особливо кровопостачанням очей. Він укріплює капіляри і регулює проникність судин , причому його дія багаторазово посилюється дією вітаміна С.
Комплекс №1 разом з екстрактом чорниці і віт.С містить таурин, який забезпечує антиоксидантний захист очей. Таурин сприяє нормалізації внутрішньоклітинного обміну калію, магнію і натрію, покращує метаболізм мозку, регулює рівень глюкози в крові. Цей комплекс покращує стан сітківки і очного дна , одночасно нейтралізуючи більшу частину шкоди , яка наноситься електромагнітними випромінюваннями , а саме-екранами комп'ютера і телевізора.
Ключі життя №2 (серце)
Склад : разом з екстрактом чорниці і віт.С містить екстракт виноградної шкірки , в якому знаходиться велика кількість біофлавоноїдів. Вони сприяють покращенню еластичності і проникності стінок судин кровоносної системи , чим надійно захищають судини серця і мозку.
Комплекс стимулює кровообіг, захищає кровоносні судини, знижує імовірність тромбозу, укріплює стінки капілярів. Також комплекс покращує стан нервової системи, а наявність в ньому природніх антиоксидантів захищає організм від видимих іприхованих ознак старіння.
Ключі життя №3 (імунутет)
Склад : разом з екстрактом чорниці і віт.С містить траву Ехінацеї - однієї з найпопулярніших рослин , які застосовуються в медицині. Ехінацея активізує імунну систему і посилює природні захисні сили організму. Ехінацея сприяє утворенню в організмі лейкоцитів , які знаходяться на передній лінії боротьби з хвороботворними організмами. Комплекс ефективний при ослабленні опірності організму і порушенні обміну речовин, що викликано забрудненнями, які містяться в повітрі і продуктах харчування. Він дуже ефективний при грипі, простудах , а також при фізичних навантаженнях і стресах.
Ключі життя №4 (печінка)
Склад : разом з екстрактом чорниці і віт.С містить екстракт трави Солянки Холмової - ефективного природного препарату , який відновлює пошкоджені клітинні мембрани печінки. В даному препараті міститься більше 14 мікро- і макроелементів (калій, фосфор, кальцій, кремній, магній, мідь, цинк і ін), необхідних для метаболізму. Печінка є основним очищаючим органом і нейтралізує шкідливі речовини , які потрапляють в наш організм. Та самі клітини при цьому пошкоджуються. Солянка Холмова є гепатопротектором, сприяє захисту і відновленню клітин печінки.
Покази :різного роду інтоксикації, абстинентний синдром, порушення холестеринового і ліпідного обмінів , для профілактики і збереження здорової печінки.
Ключі життя №5 (нирки)
Склад : крім загальних компонентів містить екстракт з плодів клюкви і брусниці, багатих вітаміном Р , а також органічними кислотами, серед яких переважають хінна і лимонна. Комплекс добре діє при інфекціях і запаленнях сечовивідних шляхів і нирок , оскільки танін, який міститься в клюкві має особливу здатність до адгезії(злипанню) з хвороботворними бактеріями і виводить їх з сечею назовні. Ягоди клюкви відіграють роль своєрідного антибіотика.
Спосіб застосування : рекомендується постійно приймати ці комплекси протягом місяця кожний, чергуючи їх один з одним(тільки для комплекса №3 з ехінацеєю тривалість

 
 

Цікаве

Загрузка...