WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → Апітерапія (лікування продуктами бджільництва) в медицині - Курсова робота

Апітерапія (лікування продуктами бджільництва) в медицині - Курсова робота

листків (позаквіткових нектарників) бавовника, за смаковими властивостями нічим не відрізняється від меду, зібраного з великих квіток бавовника (Gossypium L.). З 1 га квітучого бавовника бджоли збирають 100-300 кг меду. В результаті перехресного запилення бджоли підвищують урожайність бавовника на 40-56%.
1 Левульоза (фруктоза) є найсолодшим сахаром у природі: в 1,7 раза солодша від сахарози - цукру, що добувається з цукрових буряків і цукровбї тростини, і в 2,5 раза солодша від глюкози.
Барбарисовий мед - золотисто-жовтого кольору, приємного аромату і ніжного солодкого смаку. Бджоли енергійно переробляють нектар з квітів ягідного куща барбарису звичайного ( Berberis vulgaris L.) на мед. Цей кущ заввишки 3 м, росте в західній, середній і південній частинах Радянського Союзу і широко культивується як цінний кровоспинний засіб.
Буркуновий мед - належить до чудових першосортних медів і відзначається високими смаковими якостями. Цей мед ясно-янтарного або білого кольору з дуже тонким приємним ароматом, що нагадує запах ванілі. Буркуновий мед бджоли збирають з яскраво-жовтих квітів буркуну лікарського або жовтого. Буркуновий мед містить 36,78% глюкози і 39,59% фруктози. Для лікувальних цілей використовують квітки і листя буркуну (трава буркуну - Herba Meliloti), а також готують мелілотовий (зелений) пластир. З нектару, зібраного з 1 га дикоростучого буркуну, бджоли переробляють 200 кг меду, аз 1 га культурного буркуну - 600 кг.
Вербовий мед - золотисто-жовтого кольору, при кристалізації стає дрібнозернистим, набуває кремового відтінку, має добрі смакові якості. Бджоли енергійно збирають його з квітів різних деревних порід верби і кущових порід лози (Salix), яких нараховується близько 170 видів.
Вересовий мед - бджоли роблять його з нектару дрібних рожевих квіток вічнозеленого гіллястого куща вересу звичайного (Calluna vulgaris Satisb.). Вересовий мед темного, темно-жовтого і червоно-бурого кольору, з слабким ароматом, приємним або терпким гіркуватим смаком. Цей мед дуже тягучий, повільно кристалізується.
Волошковий мед - зеленувато-жовтого кольору, має приємний аромат, що нагадує запах мигдалю, і своєрідний, трохи гіркуватий присмак. Волошка синя, або польова (Centaurea cyanus L.), є чудовою медоносною рослиною.
Гарбузовий мед - золотисто-жовтого кольору, з приємними смаковими якостями. Досить швидко кристалізується. Бджоли роблять його з нектару квітів гарбузів (Cucurbita pepo L).
Гірчичний мед - золотисто-жовтого кольору, після кристалізації набуває жовтувато-кремового відтінку. Гірчичний мед бджоли збирають з великих жовтих і квітів білої гірчиш (Sinapis alba L.).
Гісоповий мед - за своїми органолептичними властивостями належить до першосортних зразків. Бджоли роблять його з нектару темно-блакитних квітів; і лікарської та медоносної напівкущової рослини гісопу (Hyssopus officinalis L.), який трапляється в дикому стані в Середній Азії, в Криму, на Кавказі, Алтаї і т. д. Розводять гісоп для добування ефірного масла і як цінний медонос на пасіках.
Горобиновий мед - червонуватого кольору, з сильним ароматом і хорошими смаковими якостями. Бджоли роблять цей мед з нектару квітучої горобини (Sorbus aucuparia L.)
Горошковий мед-бджоли збирають його з квітів горошку тонколистого (Vicia tenuifolia Roth.), що росте в Сибіру, їв степових місцевостях. Цей мед прозорий, має тонкий аромат і смак.
Гречаний мед - від темно-жовтого з червонуватим відтінком до темно-коричневого кольору. На відміну від інших сортів меду має своєрідний аромат і специфічний смак. При кристалізації перетворюється в кашкоподібну масу. Деякі дегустатори відзначають, що при вживанні в їжу гречаного меду він "лоскоче горло". Гречаний мед містить 36,75% глюкози і 40,29% левульози, а також значно більше білків і заліза, ніж ясні сорти меду. У зв'язку з цим гречаний мед рекомендується приймати при лікуванні від недокрів'я. Гречаний мед зовнішнім виглядом (кольором) дуже подібний до падевого. Цей мед бджоли роблять з нектару квітучої гречки (Fagopyrum esculentum), якою в самій тільки
Дудниковий мед - бджоли збирають його з квітів дудника лікарського (Archangelica officinalis Hoffm.), дуже поширеного в Радянському Союзі. Дудниковий мед має приємний аромат і смак.
Евкаліптовий мед - має неприємні смакові властивості, але високо ціниться, бо застосовується в народній медицині для лікування туберкульозу легень. Літературні дані відносно лікувальних властивостей евкаліптового меду при туберкульозі суперечливі: одні автори (Л. Гданський) вихваляють їх, інші (Н. Ільїн) вважають значення їх перебільшеним.
Бджоли виробляють цей мед з нектару великих поодиноких квітів з численними тичинками вічнозеленого дерева - евкаліпту круглого (Eucalyptus globulus Labill.), який культивується переважно в субтропіках.
Враховуючи, що евкаліптове масло та інші фармакологічні речовини містяться не в квітах евкаліптових дерев, а тільки в листі, можна вважати встановленим, що думка про важливе медичне значення евкаліптового бджолиного меду не обґрунтована.
Еспарцетовий мед - золотисто-жовтого кольору, дуже ароматичний і має приємні смакові якості. Бджоли роблять його з нектару рожевих або червоних квіток багаторічної кормової рослини еспарцету посівного або виколистого (Onobjrychis sativa Lam. - О. viciaefolia Scop.).
Знітовий мед - прозорий, з зеленуватим відтінком, при кристалізації стає білим у вигляді снігових крупинок, а іноді у вигляді сметанкоподібної або салоподібної маси. При нагріванні стає жовтим. Знітовий мед має ніжний аромат і приємний смак. Бджоли роблять його з нектару красивих лилово-червоних квітів зніту, аби іван-чаю (Epilobium angustifolium L.).
Кам'яний мед - рідкісний і своєрідний сорт меду. Збирають його дикі бджоли,, відкладаючи в розколинах кам'яних скель. Кам'яний мед палевого кольору, приємного аромату і смаку. Стільники з медом містять мало воску і являють собою одну кристалізовану речовину, яку для вживання доводиться відколювати шматочками, як леденець. На відміну від звичайного бджолиного меду кам'яний мед майже не липкий і в зв'язку з цим не потребує спеціальної тари, він добре зберігається, не змінюючи своїх якостей протягом кількох років.
За регіональною ознакою, тобто за місцем походження, називається також абхазьким медом.
Слід згадати ще штучний кам'яний мед, який виготовляли раніше в Башкиріъ з закристалізованого липового меду. В особливих печах із цього меду випаровували вологу, і він ставав настільки твердим, що цілком від-повідав своїй назві. Немає потреби доводити, що з погляду гігієни харчування такий мед втрачав свої найцінніші речовини (ферменти, вітаміни тощо).
.Каштановий мед - темного кольору, має слабкий аромат і неприємні смакові якості. Бджоли роблять цей мед з нектару квіток красивого каштанового дерева (Castanea sativa Mill.).
Бджоли роблять також мед з нектару дзвоникуватих ліло-рожевих квітів декоративного дерева каштану кінського (Aesculus hyppbcastanum L.).
Кенафовий мед - бджоли збирають його з кенафу (Hibiscus cannabinus L.).

 
 

Цікаве

Загрузка...