WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → „Гомеопатичні препарати фірми „-Heel”. Історія розвитку фірми „-Heel” - Реферат

„Гомеопатичні препарати фірми „-Heel”. Історія розвитку фірми „-Heel” - Реферат

психоматичні розлади, емоційна лабільність, підвищення нервово збудження, кліматичний невроз.
17.Кор композітум амп. 2,2 мл 35
ІХС: пересепий в минулому інфаркт міокарда, післяінфарктний кардіосклероз, серцева недостатність, кардіоміопатія, кардіодистрофія, ендокардія, хронічні ревматичеі х-би серця, гіпертрофія міокарда.
18.Коензим композітум амп. 2,2 мл 5
Регуляція обміну в тканинах при інтоксикаціях та інших станах. Які суроводжуються порушенням окиснювально-відновних процесів в о-мі (гіпоксія), фізичне і психічне виснаження т. і.
19.Клімакт-Хеель табл. №50
Нейрогормональний розлад в клімактеричнийперіод, ювенільна аменорея, стан після видалення яєчників.
20.Кралонін кр. 30 мл.
ІХС, стенокардія, артеріальна гіпертензія, "спортивне" серце, післяінфекційний міокардит, нейроциркуляторна дистонія, миготлива аритмія, пароксизмальна тахікардія.
21.Лімфоміозот кр. 30 мл, амп. 1,1 мл №5
Лімфоаденапатія, хрон. тонзиліт, гіпертрофія мигдаликів,алергії, післяоперац. і післятравматичні лімфатичні набряки, серцеві і ниркові набряки. Доброякісні і злоякісні новоутворення
22.Момордіка композітум амп. 2,2 мл. №%
Острий, півгострий і хронічний панкретит, панкреопатія.
23.Мукоза композітум амп.2,2 мл. 5
Катаральні і виразкові зпальні процеси різних слизових оболонок: ШКТ, верхніх і нижніх ихальних шляхів, сечостатевої системи, очей. Дисбактеріоз. Бактеріальний вайноз.
24.Мулімен кр. 50
Мастопатія. Передменструальний синдром, кровянимті виділення, порушення менструального циклу, перед- і кліматеричний синдром6 припливи депресивні стани. Неврози, безсоння,психічне виснаження. Лікування і профілактика побічних ефектів контрацептивів.
25.Нервохеель табл. №50
Психоматичне порушення, клімактеричний невроз, безсоння, депречія, абсистенція, психопатія. В комплексній терапії порушення розумового розвитку у дітей.
26.Нукс воміка-Гомаккорд кр. 30 мл.
Функціональне порушення і запальні процеси ШКТ і Печінки: диспепсія, гастрит, дисбактеріоз, запор, кишковий коліт, метеориз. Гепатит, геморой, поганий апетит, кишкова непрохідність. Профілактика і лікування прийомом алкоголю, нікотину, кави і медикаментів.
27.Оваріум композітум амп. 2,2 мл. 35
Гормональне порушення і дисфункція статевої сфери у жінок: гіпофункція передньої долі гіпофізу, мастопатоя, дисменорея, ендометроз,енурез, клімакс, кліматеричне порушення метаболізму.
28.Окулохеель очні кр. В капсулах по 0,45 мл №15
Гострі і хронічні коньюктивіти, блефарити, весняні алергічні коньюктивіти, вікова катаракта. Перенапруження, почервоніння, дискомфорт очей.
29.Псоринохеель Н кр 30 мл . Хронічні захворювання шкіри і слизовоих оболонок (екзема,нейродерміти, ьобородавки. Пігментні родимі плями, вугрі; бронхіт, гастрит). Терапія повільнопротікаючих, стійких до аллопатичного лікування, захворювань. Загальна дезінтоксикація організму.
30.Репель Н табл. №50
Гострі і хронічні запальні процесив нирках і сечовивідних шляхах, з конкрементами і без: нирково-кам'яна хвороба, пієлонефрит.
31.Реструкта про ін'єкціоне С амп. 2,2 мл. 35
Подагра, сечокам'яний діатез, гострий і хронічний подагричний артрит.
32.Солідаго композітум С амп. 2,2 мл. №5
Острі і хронічні захворювання нирок. Сечовивідної системи. Сечока'яна хвороба. 1 стадія аденоми передміхурової залози. Ниркова гіпертензія. Стимуляція екскреторної функції нирок. Хламідіоз, трихомоніаз та інші захворювання. Які передаються статевим шляхом.
33.Тестіс композітум амп. 2,2 мл. №5
Порушена функція статевих залоз у чоловіків ( в т. ч. імпотенція, прискорена еякуляція, аденома постати, нічне нетримання сечі). Порушення обміну речовин у чоловіків (хронічна перевтома, остеомаляція, прогресуюча тканинна дистрофія, цукровий діабет та інші).
34.Тіреоідеа композітум амп. 2,2 №5
Дисфункція щитовидної залози ( і при гіпофункції), аутоімунний тіреоідит, активізація дезінтоксичної функції матрикса (рихлої сполучної тканини всього організму).
35.Траумель С табл.. №50, мазь 50г., амп. 2,2 мл.
Гострі і хронічні запальні процеси в різних органах і тканинах, в тому числі опорно-рухового апарату, післяопераційний і після травматичний проникнення. Вивихи, розтяжки зв'язок, гематоми, крововиливи у суглобі.
Гострий і хронічний отит, синусит, мастіт. Опіки. Карбункули, фурункули, провідні виразки.
36.Тонзилітіс-Нозод-Інь'єль амп. 1,1 мл №5
Схильність до хронічних, рецидивних тонзилітах і запалення прилеглих носових ходів. Захворювання, які розвиваються внаслідок небіологічного лікування тонзилітів (ревматичний поліартрит, гломерулонефрит, нефроз, ендо- іміокардити, порушення функції печінки).
37.Трихомонаден-Флюор-Інь'єль амп. 1,1мл. №5
Хронічний трихоманоз, вагініт, сальгініт, простатит.
38.Убіхінон композітум амп. 2,2 мл. №5
Стимуляція і регуляція діяльності заблокованих внутріклітинних ферментних систем при: гіпоксії, гіповітамінозі, хронічному дегенеративній хворобі, стан психічного і фізичного виснаження, порушення обміну речовин, передракових захворювань, злоякісні і доброякісні новоутворення.
39.Хепель табл.. №50
Дискінезія жовчовивідних шляхів. Холецистит, холангіт. Вірусні гепатити. Гіперліпідемія. Жовтуха новонароджених. Дисбіоз.
40.Цель Т мазь 50 г.(амп. 2,2 мл. №5)
Дегенеративне захворювання суглобів і хребта (артоз, остеохондроз, хондропатії); ревматичне захворювання суглобів; наслідки травм; дистрофічні зміни в м'яких тканинах.
41.Церебрум композітум Н амп. 2,2 мл. №5
Захворювання нервової системи функціонального і органічного характеру у дорослих і дітей. Стан після ішемічного інсульту. Нервове виснаження, послаблена пам'ять.
42.Енгістол табл.. №50, амп. 1,1 мл. №5
Активізація неспецифічних захисних механізмів при вірусних захворюваннях: вірусні гепатити, грипи, герпес.
43.Ескулюс композітум кр. 30 мл.
Порушення периферичного кровопостачання: варикозне розширення вен, геморой, артеріосклероз, мікроангіопатії, порушення венозного відтоку у дітей з мінімальною мозковою дисфункцією. Після інсультні і після інфарктні стани, пролежні.
44.Еуфорбіум композітум Назентропфен С спрей 20 мл.
Хронічні і гострі реніти різного походження, алергічні, гострі і хронічні синуси ти, отити.
45.Ехінацея композітум С амп. 2,2 мл. №5
Запальні і гнійно-запальні процеси різної локалізації, ліхомандрій, септичний, токсичних синдромів при бактеріальних і вірусних інфекціях.
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА.
"Комплексні антигомотоксичні препарати" видавництво "Каскад-Медікум" за підтримки фірми "-Heel". 2004р.

 
 

Цікаве

Загрузка...