WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → „Гомеопатичні препарати фірми „-Heel”. Історія розвитку фірми „-Heel” - Реферат

„Гомеопатичні препарати фірми „-Heel”. Історія розвитку фірми „-Heel” - Реферат

лікарю із України Шамугія Б.К. за клінічну роботу "Перспективи застосування антигомотоксичних п-тів при лікуванні гострих і хронічних вірусних гепатитів".
3.Історія розвитку гомо токсикології в Україні.
З 1994р. інтереси фірми "-Heel" представляла в Україні фірма "Каскад - Меді кал". Завдяки її активної діяльності в Укр..були зареєстровані перші АГТП - Траумель С, Грипп-Хеель, Ангін-Хеель т.і.. "Каскад - Меді кал" поклав початок багатьом просвітницьким і освітнім програмам для зацікавлених лікарів і провізорів, розвив інформаційну роботу по всій території Укр.. "Каскад -Медікал" організувує також клінічні дослідження на базі провідних кафедр і клінік Укр.., видає наукову літературу, присвячену гомо токсикології і антигомотоксичній терапії, організовує для лікарів різних спеціальностей семінари і симпозіуми.
Щоквартально, починаючи з 1997р.,видається журнал "Біологічна терапія", в якому публікуються статті укр., зарубіжних авторів, присвяченим різним аспектам антигомотоксичної медицини.
В лютому 1997р. в Києві відбувся 1 Всеукраїнський науково-практичний симпозіум, присвячений застосуванню антигомотоксичної терапії. В його роботі прийняло участь більше 250 лікарів із різних регіонів України, а також із Німеччини і Росії. В цьому ж році дві регіональні науково-практичні конференції в містах Одесі і Севастополі.
В 1998р. в Києві відбувся 2 Всеукраїнський симпозіум, який зібрав ще більше лікарів, а в регіонах були проведені 4 науково-практичні конференції.
Зростаючий інтерес лікарів в різних спеціальностей до гомо токсичної терапії привів до щорічних спеціалізованих симпозіумів в Києві, кожен з яких в подальшому трансформувався в регіональний науково-практичний семінар, який проводився для всіх бажаючих лікарів.
1999р. - 3 всеукраїнський науково-практичний симпозіум, присвячений застосуванню АГТП в педіатрії. В м. Судак для лікарів неврологів - спеціалізована науково-практична конференція "Біопунктура, гомеосиніатрія і антигомотоксична терапія неврологічних захворювань".
В червні 2000р. в м. Євпаторія пройшла конференція, де були присутні обласні педіатри і головні лікарі обласних дит. Лікарень України: і підвели підсумок6 застосування АГТП а педіатрії перспективне і життєво необхідне.
2001р. - більше 500 кардіологів і терапевтів України зібрали 4 симпозіум по АГТ терапії серцево-судинних патологій. Отриманим досвідом поділились спеціалісти провідних кардіологічних шкіл із Києва, Дніпропетровська, Харкова та інших міст.
2002р. - 5 симпозіум, присвячений АГТ терапії уренітальної патології, де приймали участь лікарі, акушери-гінекологи, урологи та дерматологи.
2003р.- 6 симпозіум по лікуванню захворювань о-нів ШКТ, печінки і вірусних гепатитів, зібрав 1200 гастроентерологів, інфекціоністів, сімейних лікарів України.
В 2003 р. заснована Українська премія ім.. Г.-Г. Рекевега, якою будуть нагороджуватись лікарі, які внесли вагомий внесок у розвиток АГТ терапії.
По стану на 1 вересня 2003 р. МОЗ Укр.. зареєстровано 41 антигомотоксичні п-ти. В процесі реєстрації знаходяться ще цілий ряд препаратів фірми "-Heel".
4. Препарати фірми "-Heel".
В Україні постійно розширюється коло лікарів і медичних закладів, які широко використовують в своїй практиці АГТП.
1. Агнус Космоплекс С Супп. №12 .
Лейкорея у жінок різної етіології, реніти, сипусити, бронхіти, туберкульоз легень, уретри, коньюктивіти (для посилення дренажу слизу, гною і інших виділень0.
2.Ангін-Хеель С табл.. 350.
Гострі і загострені хронічні інфекційно-запальні захв. Горла (ангіни, тонзилярний абсцес, загострення хронічного тонзиліту), при вторинних кардіоміопатії.
3. Ангіо-Ін'єль 1,1 мл №5.
Хронічна ішемічна хвороба серця, стенокардія, інфаркт міокард, міо- ендо- і перикардит, кардіалгія вертеброгенного походження, гіпертензія вегето-судинна дистонія, порушення коронарного кровообігу.
4. Бронхаліс-Хеель табл.. №50
Запальні і обструктивні захв. дихальних шляхів. Гострий і хрон. бронхіт, в тому числі у курців; трахеїт, плеврит, який супроводжується кашлем. Хрон. кашель при астмі і емфіземі. При раці бронхів для покращення відродження мокротиння.
5. Вертігохеель кр. 30 мл.
Головокружіння (неврогенного, судинного, атеросклеротичного генезу), після черепно-мозкової травми, хв.. Меньєр. Шум у вухах, синдром запитування, морська і повітряна хвороби.
6. Вібуркол супп. №12
Дітям з перших днів життя при: збудженому стані з жаром і без, головна біль, диспепсичні явища, безсоння, тривога, судоми, кишк. кольках, метеоризмі, прорізуванні зубів, отитах, циститах;
При гост. распіраторних вірус. інфекціях.
Вагітним жінкам при: загрозі не доношування вагітності в ранні терміни, для обезболення пологів.
При больовому синдромі, на фоні запального процесу жіночих стат. органів.
7. Галіум-Хеель кр. 30 мл.
Активізація неспецифічних захисних механізмів при хрон. і онколог. захв.
8. Гастрикумель табл.. №50
Гострі і хрон. гастрити з різною кислотно утворюючою функцією, розладі ШКТ (печія, метеоризм, запори).
9. Гепар Композитум 2,2 мл №5
Гострі і хрон. зах. Печінки, жовчного міхура, застійні явища в системі ворітної вени.
10. Герпес симплекс-Нозод-Інь'єль амп. 1,1 мл.
Рецидивуючі герметичні інфекції різних видів і локалізації (стат. органів, губ, слиз обол. рот. порожнини, ануса, рогівки). Герпесоподібні шкірні зах., інфек. зах., які супровод. пухирцевим висипанням.
11. Гінекохеель кр. 30 мл
гострі і хрон. запальні процеси жіноч. стат. органів, функціон. Розлади стат. сфери у жінок (адмексит,дисменорея, атонія матки,після гінекол. кровотечах), в комплексній терапії жіночої безплідності, міом, фібріом матки, наслідки після абортів.
12. Графі тес Комплекс С кр. 30мл.
Поруш. нормал. функт. і зах. Шкіри та її похідних (волосся, нігті), в т. ч. вугрі, екзема, аллопеція, ламкість нігтів, неспецифічні дерматози. А також в комплексному лікуванні ожиріння і целюліту.
13. Грипп-Нозод-Інь'єль амп. 1,1 мл.
Лікув. після грипозних ускладнень ( хрон. сипусит, бронхіт, ревматиз., профілак. грипу в передепідем. Періоді і під час епідемії, для підняття імунітету.
14. Грипп-Хеель табл.. №50
Грип, пара грип та інші ГРВІ, з висок. темп., профілактика грипу, для підняття імунітету.
15.Дискус Композіум амп. 2,2 мл.
Остеопороз, грипи міжхребетних дисків, екзостози, остеомаляція, деформуючий артроз, артрити, невралгічні ревматичні процеси в області хребта, подагра.
16. Інгація -Гомаккорд кр. 30 мл.
Депресія, особливо екзогенного походження в т. ч. невротична Манії, парадоксальні симптоми, істерії, істерична афонія,

 
 

Цікаве

Загрузка...