WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → „Гомеопатичні препарати фірми „-Heel”. Історія розвитку фірми „-Heel” - Реферат

„Гомеопатичні препарати фірми „-Heel”. Історія розвитку фірми „-Heel” - Реферат


Реферат на тему:
"Гомеопатичні препарати фірми "-Heel". Історія розвитку фірми "-Heel"."
?
План.
1. Історія розвитку і основні положення гомотоксології (гомеопатії).
2. Історія розвитку фірми "-Heel".
3. Розвиток гомеопатії в Україні.
4. Гомеопатичні препарати фірми "-Heel", які зареєстровані МОЗ України.
1. Історія розвитку і основні положення гомеопатії ( гомотоксології).
"Настане день, коли я побудую
міст між гомеопатією і
основною медициною".
Ганс-Генріх Рекевег
Ще Гіппократ писав про три принципи терапії: подібність, тотожність, проти подібність. Принцип подібності згадував і Парацельс. Останні два принципи широко використовуються в сучасній медицині. Принцип подібності розвинув (ввів) Ганеман в своїх дослідженнях, таким чином став основоположником класичної гомеопатії. В результаті сформувались два напрямки лікування - аллопатичне ( яке зараз підтримується офіційною медициною) і гомеопатичне.
Із всієї різноманітності різних терапевтичних напрямків сьогодні особливий інтерес представляє вчення німецького лікаря-гомеопата Ганса-Генріха Рекевега про гомотоксини - гомотоксикологія.
Гомотоксини - токсичні речовини екзогенного (токсини вірусів, бактерій, найпростіших, грибків, важкі метали, пестициди, різні алопатичні препарати), ендогенного (продукти розпаду пошкоджених власних тканин, метаболіти в надлишковій кількості) походження, які в організмі людини викликають активацію великої захисної системи. До гомотоксинів можна також віднести: психічні (стрес), фізичні ( електромагнітні поля, високий радіаційний фон), біологічні ( навколишнє середовище, харчування) фактори, які негативно впливають на процеси саморегуляції організму і можуть викликати гомо токсикоз.
Ганс-Генріх Рекевег народився 9 травня 1905р. в Герфорді (Німеччина). Ще в роки навчання в університеті він почав проводити токсикологічні і фармакологічні досліди. Вивчаючи на собі дію препаратів. В результаті він зробив висновок, що захворювання протікають, підчиняючись певним закономірностям і не ізольовано один від іншого, а в тісному взаємозв'язку (всі захворювання являються дією попереднього і готують грунт для розвитку наступного). Тому для їх лікування потрібен одночасний вплив на всі механізми, які підтримують захворювання. Таке можливе тільки при використанні одночасно декількох ЛЗ. Ці домисли привели до перших спроб створити власні комплексні препарати в сучасних ЛФ. В якості сировини Рекевег використовував компоненти рослинного, мінерального, тваринного походження, а також каталізатори, вітаміни, токсини, ембріональні тканини здорових тварин. Препарати він виготовляв використовуючи в лікуванні дуже малі дози діючих речовин, отримати нові фармакологічні можливості лікувального впливу, і в той же час безпечну терапію, зберігши при цьому цілісний підхід до лікування хворого.
2.Розвиток фірми "-Heel".
Фірма "-Heel" (Хеель) була заснована доктором (лікарем) Гансом- Генріхом Рекевегом в 1936р. в Берліні. Назва "-Heel" створюється із перших букв відомого латинського вислову " Herba est ex luce", що означає "Рослина черпає життєву силу із світла". Першою продукцією, випущеною фірмою, були 26 комплесних антигомотоксичних п-тів (АГТП) в формі крапель, серед яких були Ангін-Хеель С, Траумель С, Грипп-Хеель, Клімакт-Хеель і таблетки Енгістол.
Протягом 15 років клінічної практики з використанням нових комплексних п-тів остаточно сформувались погляди Рекевега на гомо токсикоз, як закономірний розвиток хвороби. Медична громадськість Німеччини була ознайомлена з вченням про гомо токсини - гомо токсикологією др.. Г.-Г. Рекевега в 1948р. в Тріберзі на першому научному симпозіумі по гомо токсикології. Інтерес до нового виду терапії був настільки великий, що через пару років була заснована Міжнародна організація гомо токсикології і антигомотоксичної медицини. Було також засновано видавництво "Aurelia - Verlag" ("Аврелія"), яке видає літературу про гомо токсикологію і антигомотоксичні п-ти, а також журнал "Homotoxin - Journal", який трансформувався в результаті в " Biologische Medizin" ("Біологічна медицина"). На сьогоднішній день цей журнал видається англ., італ., пол., іспа., рос. Мовами і рахується самим значним (по тиражу) німецьким виданням, присвяченим гомо токсикології і біологочній медицині. В 1955р. фірма "-Heel" переїхала в місто Баден-Баден, де знаходиться і сьогодні.
Фірма "-Heel" являється найбільшим в світі виробником комплексних антигомотоксичних ЛЗ. На долю "-Heel" припадає близько 30% всієї продажі на ринку гомеопатичних ЛЗ в Німеччині. Більше того, по кількості випущеної продукції фірма "-Heel" входить в число провідних виробників фармацевтичної промисловості Німеччини. Асортимент продукції фірми "-Heel" включає більше 1500 п-тів, вигляді ампул (р-ни д/і), таблеток, крапель, супозиторій, мазей, назальних спреїв і зубних паст, що полегшує використання їх лікарями, які отримали традиційну освіту. Всі п-ти характеризуються комплексним характером лікув. Дії, безпечністю, зручністю застосування, що і забезпечує їхню популярність.
П-ти цієї фірми експортуються в 30 країн Європи, а також в країни Азії, Пд.. Америки, Африки, Австралію. Дочірні компанії працюють в США ("ВНІ Іпс."), Іспанії ("Phinter S.A.").
Антигомотоксична терапія, разом з класичною гомеопатією, акупунктною і мануальною терапією, зайняла одне із провідних місць серед методів біологічної медицини. Принцип гомо токсикології і створення на їх основі антигомотоксичних п-тів використовують в практиці лікарі практично всіх спеціальностей. Основні праці доктора Г.-Г. Рекевега - "Гомотоксикологія як синтез досягнення медичної науки", "Матерія медика і антигомотоксична гомеопатія", "Проблеми раку" та інші роботи витримали декілька видань і переведені на різні мови. Ефективність АГТП підтверджена науково-клінічними роботами по всіх критеріях медицини.
Фірма "-Heel" проводить серйозну наукову і просвітницьку роботу, видає літературу, присвячену гомо токсикології і антигомотоксичній терапії, організовує семінари для лікарів по всьому світі. Представництва фірми "-Heel" працюють майже в 60-ти країнах світу.
З метою заохочення дослідів в області гомо токсикології іантигомотоксичної терапії,Міжнародною організацією гомо токсикології в 1994р. була заснована Премія імені Ганса-Генріха Рекевега. Премія в розмірі 15 тис. Євро присуджується за видатні наукові фундаментальні (експериментальні) і клінічні дослідження, які мають суттєве теоретичне і практичне значення і допомагають введення антигомотоксичної терапії в практичну медицину.
Вперше в 2003р. Між нар. Премія ім. Г.-Г. Рекевега була присуджена

 
 

Цікаве

Загрузка...