WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → Основні види апаратної косметології. Вакуумний масаж. Дермотонія. Пресотерапія. Вапоризація. Кріогенна терапія. Гальваніка та електрофорез (іонофорез) - Реферат

Основні види апаратної косметології. Вакуумний масаж. Дермотонія. Пресотерапія. Вапоризація. Кріогенна терапія. Гальваніка та електрофорез (іонофорез) - Реферат


РЕФЕРАТ
на тему:
Основні види апаратної косметології. Вакуумний масаж. Дермотонія. Пресотерапія. Вапоризація. Кріогенна терапія. Гальваніка та електрофорез (іонофорез). Дарсонвалізація. Мікрострумова терапія. Електростимуляція
Вакуумний масаж
Традиційно для його проведення в косметичних кабінетах застосовують апарат LPG. Він дає чудові результати при боротьбі з целюлітом, і його єдиним недоліком є дуже висока ціна. Але LPG - не єдиний пристрій, за допомогою якого можна робити вакуумний масаж. Його більш дешевий аналог - Starvac SP - дає змогу досягти тих же результатів, щоправда, процедур доведеться провести більше.
Starvac SP - це система вакуумно-роликового масажу, що дозволяє, завдяки спеціальним насадкам, усунути целюліт, який діагностується в багатьох жінок. Вакуумно-роликова система приладу створює на поверхні шкіри контрольоване розрідження повітря. Шкірна складка втягується між двома роликами. Відстань між ними міняється, "підлаштовуючись" до товщини шкірної складки. Під час руху насадки шкірна складка прокочується між двома валиками, і в результаті виходить унікальне поєднання: масаж + прокочування + вакуум.
Оператор самостійно визначає рівень декомпресії і тиску повітря в насадках. За допомогою Starvac SP успішно лікуються:
- целюліт (жирові відкладення зменшуються і жирові клітини реваскулюються);
- порушення обміну речовин (поліпшується метаболізм через значну гіперемію чи почервоніння);
- дермальні проблеми (знімаються спазми). Спеціальними рухами чашок-насадок можна поліпшити обмін речовин у глибоких шарах шкіри, а також змінити на краще вигляд шкіри за рахунок активізації капілярного кровообігу, кисневого обміну і підвищення проникності цитоплазматичних мембран. У результаті активізуються відсмоктування жиру та інфільтрація тканин.
Механічні рухи роликів дають змогу зменшити целюлітні горбики, розбиваючи їх. За допомогою Starvac SP можна також позбуватися зморшок, мішків під очима.
Вакуумний масаж поліпшує мікроциркуляцію крові у тканинах, прискорює обмін речовин, сприяє локальному виведенню надлишкової рідини і токсинів, знімає м'язову напругу. Проведення вакуумного масажу дає найкращі результати на початкових стадіях целюліту, коли ще не остаточно сформувалися вузли і щільна сполучна тканина. Він також використовується в різних комплексних програмах з корекції фігури.
Вакуум-спрей здійснюється за допомогою пульверизатора, що розпорошує воду чи косметичний засіб у вигляді дрібних краплинок, які, потрапляючи на шкіру, тонізують, освіжають її та діють заспокійливо.
Дермотонія
Дермотонія - це новаторська технологія, розроблена фірмою CFK Concepts (Франція), в основі якої лежить поєднання рефлек-сотерапії й вакуумного впливу.
Це подвійна техніка, що дає змогу провести ефективний вакуумний масаж, поліпшити лімфатичну мікроциркуляцію в дермі та гіподермі, розблокувати тканини, активізувати метаболічні процеси у шкірі, усунути набряклість і відновити життєву силу всього організму. Безболісний і неінвазивний метод делікатно впливає на сполучну тканину, відновлює еластичність, тонізує і зміцнює шкіру, підвищує її тургор. Масажні насадки з тефлоновими кульками на робочій поверхні дозволяють здійснити вакуумний вплив, інтенсивність і частота якого регулюються залежно від характеру проблеми.
З успіхом використовується для лікування целюліту, вікових змін шкіри, ожиріння різних форм, а також при підготовці пацієнта до операції та у післяопераційний період.
Тривалість одного сеансу - 45 хв.
Протипоказання: серцево-судинні захворювання, тромбофлебіт.
Пресотерапія
Пресотерапія являє собою дозований вплив на шкіру стисненим повітрям, яке подається через спеціальні чобітки (рис. 8.11). Це активний механічний лімфодренаж, що стимулює кровообіг, поліпшує відплив лімфи, сприяє виведенню шлаків, підвищує еластичність шкіри.
З пресотерапією добре узгоджується обгортання на основі морських водоростей, а також мануальні техніки масажу.
Показання: набряки, порушення кровообігу в нижніх кінцівках і початкові стадії целюліту.
Протипоказаннями є наявність у клєнта гіпертонії, тромбофлебіту, варикозного розширення вен, трофічних виразок, захворювань серцево-судинної системи.
Тривалість процедури - 10-15 хв. Курс лікування - 15-20 процедур по 2 сеанси на тиждень. Підтримувальне лікування - 1 раз на місяць.
Купуючи апарат для пресотерапії, зверніть увагу на безшумність його роботи, наявність мікропроцесора: він автоматично встановлює задані параметри і запам'ятовує їх, полегшуючи роботу фахівця. Дуже важливою частиною апарата є чобітки, вони повинні бути легкі, м'які й еластичні, рівномірно фіксуватися на кінцівці. Нога входить у чобіток до паху.
Вапоризація
Вапоризація - це гідроестетична процедура, при якій на шкіру обличчя подається струмінь змішаної з озоном пари. При цьому пори шкіри розширюються, потові і сальні залози починають працювати активніше. Це дозволяє очистити шкіру і провести її дезінфекцію, оскільки озон має бактерицидну дію.
Процедура поліпшує кровообіг, стимулює нервові закінчення, що рефлекторно впливає на весь організм - зникає втома, підвищується працездатність.
Сьогодні найпоширенішими є три види вапоризації:
- холодною парою чи парою змінної температури;
- парою при температурі 40-50°С;
- озонованою та іонізованою парою.
Вапоризацію можна застосовувати й саму по собі, і як підготовку до проведення інших процедур, наприклад, бросажу, косметичного очищення обличчя, вакуум-терапії (очищення Ігор за допомогою невід'ємного тиску), а також перед нанесенням маски (живильні речовини проникають глибше і засвоюються шкірою ефективніше).
Для проведення процедури необхідно мати спеціальний апарат - вапоризатор, або вапозон. Це резервуар з нагрівальним елементом і трубкою-пульверизатором для розпилення пари. Пристрій кріпиться на штативі або входить до складу комбайна. Як правило, він має електронну сигналізацію рівня води. Сучасні вапоризатори оснащені ще й кварцовою лампою, яка утворює озон, а також спеціальним резервуаром із вкладишем для нанесення ефірних олій чи ситечком для лікарських рослин.
Додаючи у вапоризатор відвари лікарських трав чи ефірні олії, косметолог може підсилити ефект від процедури.
Вапоризатор - дуже простий пристрій, тому експлуатувати його легко. В апарат заливають тільки дистильовану воду, щоб не утворювався накип на нагрівальному елементі. Включати апарат краще за кілька хвилин до початку процедури, оскільки для утворення пари потрібен деякий час.
Протокол процедури
1. Очистіть обличчя і шию клієнта.
2. Захистіть волосся клієнта від впливу пари.
3. Посадіть клієнта в крісло в положення напівлежачи.
4. На ділянку очей накладіть спеціальні тампони.
5. Спрямуйте струмінь пари так, щоб вона потрапляла на обличчя і шию (стежте, щоб пара не обпекла!).
Тривалість процедури коливається від 5 до 15 хв і залежить відтипу і стану шкіри, а

 
 

Цікаве

Загрузка...