WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → Кисломолочні продукти в подоланні дисбактеріозу - Реферат

Кисломолочні продукти в подоланні дисбактеріозу - Реферат

Більшість складають "довгоживучі" продукти, тривалий термін збереження яких забезпечується додатковою термічною обробкою після сквашування, в результаті чого корисні мікроби гинуть і йогурти перетворюються у своєрідні "консерви", які можна зберігати навіть за кімнатної температури.
Як відрізнити "живі" йогурти, в яких, образно кажучи, працюють, не покладаючи рук, крихітки-бактерії, від інших? Вони зберігаються тільки в холодильнику і не більше місяця. Крім того, на упаковці ви знайдете напис: "Містить "живу" йогуртову культуру" чи "Містить не менш 10 мільйонів корисних молочнокислих мікроорганізмів". Останнім часом з'являється усе більше "живих" йогуртів вітчизняного виробництва.
Біфідок, біокефір та інші
Біфідок - кефір, збагачений біфідобактеріями. Він поєднує в собі лікувальні властивості біфідумбактерину та живильні властивості повноцінного кефіру. Продукт призначений для дієтичного і лікувально-профілактичного харчування дітей, починаючи з 6-місячного віку, за штучного та змішаного вигодовування, а також для дітей старшого віку та дорослих.
Біфідок містить "живі" біфідобактерії, амінокислоти, вітаміни, ферменти і біологічно активні речовини, що сприяють перетравленню їжі. Напій нормалізує мікрофлору кишечника, пригнічує ріст стафілококів, володіє вираженою антагоністичною активністю стосовно ентеропатогенних і ентеротоксигенних штамів кишкової палички. Біфідокефір нормалізує мікрофлору кишечника - зменшує кількість гнильної мікрофлори, а бактерії, що містяться в ньому, мають виражену дію стосовно кишкової палички, шигел, протея тощо.
З лікувальною метою біфідокефір варто вживати дітям віком до трьох років по 100-150 мл двічі на день, після трирічного віку - по 150-200 мл двічі на день. У разі необхідності проведення дозованого харчування (наприклад, при гострих кишкових інфекціях), звичайний дитячий кефір може бути цілком замінений на біфідокефір. Збільшення добової дози біфідокефіру не завдає негативного впливу на клінічні прояви і показники мікробіоценозу кишечника. При застосуванні напою з профілактичною метою для дітей віком до трьох років оптимальна добова доза повинна складати 100-200 мл, старших трьох років - 200-400 мл на добу в один-два прийоми.
Біфіфрут - лікувально-оздоровчий кисломолочний продукт. Містить біфідо- і лактобактерії. Симбіоз цих бактерій регулює роботу кишечника, перешкоджає утворенню газів, бере участь в обмінних процесах організму, пригнічує діяльність представників патогенної й умовно-патогенної флори, продукує ферменти та інші біологічно активні сполуки.
Біфілайф - кисломолочний продукт нового покоління. Містить одночасно п'ять основних видів біфідобактерій: B.bifidum, B.longum, B.breve, B.infantis, B.adjlescentis. Поєднання цих видів бактерій дозволяє зберегти закладену самою природою гармонію в природному оточенні. Штами підібрані так, щоб вони в комплексі максимально виконували функцію захисту організму від несприятливих факторів.
Біфілайф має широкий спектр дії. Він підвищує імунітет, нормалізує роботу кишечника, поліпшує обмін речовин.
Біфілак - кисломолочний продукт, збагачений змішаною мікрофлорою, біфідобактеріями і лактобактеріями. Незамінний засіб проти розвитку дисбактеріозу, корисний під час прийому антибіотиків. Рекомендується як профілактичний засіб в організованих дитячих колективах (яслах, дитячих садочках, школах) і колективах дорослих, чия робота пов'язана зі шкідливими умовами праці, підвищеними стресовими ситуаціями.
Біфілак з бета-каротином - кисломолочний продукт, рекомендований усім дорослим групам. Володіє імуномодуляторними властивостями, виводить з організму радіоактивні речовини, сприяє омолодженню організму. Застосовують у лікуванні гастритів, виразкової хвороби шлунка, дванадцятипалої кишки, колітів, катаракти і дистрофічних змін сітківки ока, в період вагітності, в комплексному лікуванні імпотенції та безпліддя.
Ацидолакт - кисломолочний продукт, збагачений змішаною мікрофлор-ацидофільною паличкою і лактобактеріями. Рекомендований для застосування у косметології, при вугрових висипаннях, гнійничкових захворюваннях шкіри (у вигляді мазей), усіх видах захворювань шлунково-кишкового тракту, закрепах.
Біфілін - кисломолочна адаптована суміш з біфідобактеріями. Призначена для харчування немовлят до тримісячного віку.
Спробуймо самі
Наша промисловість випускає найрізноманітніші кисломолочні продукти, так що, в принципі, немає необхідності готувати їх самому. Швидше і простіше купити все це в магазині.
Однак, якщо в родині є дитина, а тим більше - кілька дітей різного віку, то вміння виготовляти кисломолочні продукти домашнім способом ніколи не виявиться зайвим.
Кефір. Найпростіший кисломолочний продукт - кефір або ж кисляк.
Він утворюється самостійно, без будь-якої штучної допомоги простим скисанням сирого молока в теплій кімнаті. Тому в народі його називають не тільки кисляк, кефір, кисле молоко, але ще й сирокваша і самокваша. Однак самокваша вимагає двох діб для свого повного формування, інакше вона рідкувата. Тому молоку іноді "допомагають" перетворитися в кисляк - розмішують у ньому ложечку сметани і ставлять у тепле приміщення (кухню). Вершки скисаючого молока збирають, отримавши сметану, а з основної маси готують сир.
Сир. У кефірі, навіть дводобовому, завжди багато сироватки. Тому перша операція - відокремити сироватку від згустка. Для цього частину сироватки просто зливають із банки з кефіром, а потім згусток, що залишився, переливають у спеціальний полотняний мішечок, який має форму конуса.
Такий мішечок треба пошити і використовувати його під час виготовлення сиру постійно. Це зручніше, ніж щоразу шукати відріз марлі, бязі чи полотна. Доцільніше за все робити мішечок на 3-5 літрів молока. Зливши згусток кефіру в мішок, треба підвісити його над яким-небудь посудом і залишити щонайменше на 5-6 годин, протягом яких сироватка поступово вийде з кисляка й утвориться сир. Тільки після цього можна спробувати штучно відтиснути сироватку, поклавши мішечок із сиром під прес вагою 3-5 кілограмів.
Таким шляхом через 5-8 годин вийде ніжний домашній сир. Він буде не кришитися, а відламуватися великими товстими красивими шарами.
Але якщо ви хочете зробити сир сухішим, то простоквашу ще в посудині, до відтискання сироватки потрібно поставити на водяну баню і підігріти. Тоді сироватка сама від'єднаєтьсявід згустка. У цьому випадку треба бути обережним і не перегріти кисляк, інакше сир стане твердим, дрібнозернистим, неприємним на смак, оскільки кисле молоко звариться, зкоагулюється.
Якщо ж злегка прогріти кисляк, то після відтискування сироватки вийде прекрасний сухий, щільний сир, що нагадуватиме зовні брусок.
Гуслянка. Якщо в один літр густого молока чи просто в кип'ячене, але охолоджене до 30-40 градусів за Цельсієм, влити розведену в півсклянці цього ж молока столову ложку сметани (на один літр молока) і поставити в тепле місце, щільно закривши, то отриманий кефір буде зватися "густянка" чи "гуслянка". Він буде відрізнятися за смаком і густиною від звичайного кефіру.
Продукт можна надалі використовувати для виробництва різних сирів.
Ряжанка. Якщо в пряжене молоко влити одну склянку сметани на один літр молока, то після заквашування протягом 3-4 годин вийде ряжанка.

 
 

Цікаве

Загрузка...