WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → Історія хвороби: відсутність зору - Реферат

Історія хвороби: відсутність зору - Реферат

зелений)позитивні.
Б- Рефракція. Вид рефракції визначити не вдалося, так як гострота зору не піддається корекції
В-Дані об"єктивного обстеження.
Повіки: шкіра повік тонка, не болюча, легко збирається в складку. Ширина очної щілини 16мм. При погляді вперед верхня повіка злегка прикриває верхній сегмент рогівки, нижня не доходить до лімба на 1,5мм. Зовнішній кут очної щілини гострий, внутрішній підковоподібно-зігнутий.Очна щілина мигдалевидної форми. Повіки звичайної форми і величини, краї рівні, дещо набряклі. Інтермаргінальний простір має вигляд смужок із рівною, гладкою поверхнею. Вії рідкі, середньої довжини, ростуть правильно, назовні від очного яблука в два ряди. Ф-ція кругового мязу ока, мязу Горнера, мязу, що піднімає верхню повіку не порушена.
Сльозовідвідний канал.В медіальному куті очної щілини по задньому ребрі інтермаргінального простору на вершині слізного сосочка чітко вираженіслізні точки, які щільно прилягають до очного яблука. При надавлюванні на ділянку слізного мішка виділень із слізних точок немає.
Кон"юктива повік: блідо-рожева, чутлива, волога.
" перехідних складок: блідо-рожева, чутлива, волога, прозора.
" очного яблука: прозора, волога, чутлива.
Гіперемії, фолікулів, рубців, патологічних виділень із кон"юктиви повік, перехідних складок очного яблука не спостерігається.
Дослідження методом боковоого освітлення.
Рогівка.Вертикальний діаметр 10мм.,горизонтальний - 12мм., сферичної форми, прозора, чутлива.
Передня камера не рівномірної глибини, волога її прозора.
Райдужка.сірого кольору, дистрофічна,поверхня її з ажурним малюнком, частковий іридодонез.
Зіниця: округлої форми,розміщена в центрі райдужки,сіруватого кольору,реагує на світло.
Дослідження в прохідному світлі.
Кришталик частково зміщений,сіро-бурого кольору з перламутровим відтінком,тінь від райдужки не визначається.
Дані біомікроскопії: в кришталику під капсулою ділянки коркової гомогенізації і одиничні дрібні округлі, білого кольору субкапсулярні бляшки.Пластинчата дисоціація не виявляється.
Дані офтальмоскопії: :очне дно не офтальмоскопується
Положення очного яблука в орбіті: розміщене в центрі кісткової основи орбіти, рухомість збережена в повному об"ємі.
Внутрішньоочний тиск: : пальпаторно не збільшене Тн, тонометрично-23мм рт.ст.
Попередній діагноз: Зріла вікова ускладнена катаракта правого ока, підвивих кришталика.
Попередній діагноз
Для лівого ока
" На основі скарг хворого на відсутність зору на лівому оці;
" На основі анамнезу захворювання: Вважає себе хворим на протязі останніх 5-и років, коли вперше відмітив зниження гостроти зору на лівому оці. Рік тому почав знижуватися зір на правому оці. За допомогою не звертався.13.11.00р.звернувся в поліклініку обл.лікарні зі скаргами на відсутність зору зі збереженим світлосприйняттям. Був направлений на стаціонарне лікуваня в ТОКЛ.
" На основі даних обстеження ока: Гострота зору: visus OS=1/ proectio licis certa.
Кольоросприйнятя:проби на кольори(білий, червоний, зелений)позитивні.Вид рефракції визначити не вдалося, так як гострота зору не піддається корекції Повіки звичайної форми і величини, краї рівні, дещо набряклі.Передня камера глибока, волога її прозора.Райдужка сірого кольору, дистрофічна,поверхня її з ажурним малюнком.Зіниця округлої форми,розміщена в центрі райдужки,сірого кольору,реагує на світло.Кришталик розміщений центрально,сіро-бурого кольору з перламутровим відтінком,тінь від райдужки не визначається,не рухомий.Дані біомікроскопії: в кришталику під капсулою ділянки коркової гомогенізації і одиничні дрібні округлі, білого кольору субкапсулярні бляшки.Пластинчата дисоціація не виявляється.Дані офтальмоскопії:очне дно не офтальмоскопується.Положення очного яблука в орбіті: розміщене в центрі кісткової основи орбіти, рухомість збережена в повному об"ємі.Внутрішньоочний тиск: пальпаторно не збільшене Тн, тонометрично-24 мм рт.ст.
" Можна поставити попередній діагноз: Зріла вікова катаракта лівого ока.
Для правого ока
" На основі скарг хворого на відсутність зору на правому оці;
" На основі анамнезу захворювання: Вважає себе хворим на протязі останніх 5-и років, коли вперше відмітив зниження гостроти зору на лівому оці. Рік тому почав знижуватися зір на правому оці. За допомогою не звертався.13.11.00р.звернувся в поліклініку обл.лікарні зі скаргами на відсутність зору зі збереженим світлосприйняттям. Був направлений на стаціонарне лікуваня в ТОКЛ.
" На основі даних обстеження ока:гострота зору: visus OD=0,03,не коригується????????? Кольоросприйнятя: :проби на кольори(білий, червоний, зелений)позитивні.Вид рефракції визначити не вдалося, так як гострота зору не піддається корекції.Повіки звичайної форми і величини, краї рівні, дещо набряклі. Інтермаргінальний простір має вигляд смужок із рівною, гладкою поверхнею.Передня камера не рівномірної глибини, волога її прозора.Райдужка.сірого кольору, дистрофічна,поверхня її з ажурним малюнком, частковий іридодонез.Зіниця: округлої форми,розміщена в центрі райдужки,сіруватого кольору,реагує на світло.Кришталик частково зміщений,сіро-бурого кольору з перламутровим відтінком,тінь від райдужки не визначається.
Дані біомікроскопії: в кришталику під капсулою ділянки коркової гомогенізації і одиничні дрібні округлі, білого кольору субкапсулярні бляшки.Пластинчата дисоціація не виявляється.
Дані офтальмоскопії: :очне дно не офтальмоскопуєтьсяПоложення очного яблука в орбіті: розміщене в центрі кісткової основи орбіти, рухомість збережена в повному об"ємі.
Внутрішньоочний тиск : пальпаторно не збільшене Тн, тонометрично-23мм рт.ст.
Можна поставити попередній діагноз: Зріла вікова ускладнена катаракта правого ока, підвивих кришталика.
План обстеження
1. Загальний аналіз крові.
2. Біохімічний аналіз крові (глюкоза, білок, натрій, калій, АсАТ, АлАТ).
3. Аналіз крові на групову належність та резус-фактор.
4. Аналіз крові на RW, СНІД.
5. Загальний аналіз сечі.
6. Аналіз калу

 
 

Цікаве

Загрузка...