WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → Історія хвороби: гострий тробмоз глибоких вен клубово-стегнового сегмента правої нижньої кінцівки. - Реферат

Історія хвороби: гострий тробмоз глибоких вен клубово-стегнового сегмента правої нижньої кінцівки. - Реферат

Історія хвороби: гострий тробмоз глибоких вен клубово-стегнового сегмента правої нижньої кінцівки.
Загальні відомості про хворого
1.Дата і час поступлення - 1.10.2001р. в 1625
2.Дата ічас виписки -
3.Відділ - судинна хірургія 4.Палата - 1
5.Побічна дія ліків (непереносимість) - невиявлено
6.П.І.П. - Педченко Галина Михайлівна
7.Вік - 49років 8.Стать - жіноча
9.Постійне місце проживання - м.Тернопіль вул.Черняховського
10.Місце роботи, посада - Міська рада, ревізор
11.Ким направлена - лікарем обласної поліклініки
12.Діагноз при направленні - гострий тробмоз глибоких вен клубово-стегнового сегмента правої нижньої кінцівки.
13.Клінічний діагноз - гострий тробмоз глибоких вен клубово-стегнового сегмента правої нижньої кінцівки.
14.Заключний діагноз :
Основний: гострий тробмоз глибоких вен клубово-стегнового сегмента правої нижньої кінцівки.
Ускладнення: _____
Супутній:_____
СКАРГИ ХВОРОГО (GUERELLaE AEGROTI)
На момент поступлення хвора скаржилась на біль розпираючого характеру по передньовнутрішній поверхні стегна, в литковому м`язі правої нижньої кінцівки, обмежену рухливість в правому гомілково-ступневому суглобі за рахунок болю та набряк правої нижньої кінцівки.
АНАМНЕЗ ЗАХВОРЮВАННЯ
Пацієнтка вважає себе хворою з 25 років, коли вперше виникли ознаки варикозної хвороби. Розвиток захворювання вона пов`язує із сидячим характером своєї роботи.
У зв`язку із прогресуванням хвороби і розвитком гострого тромбофлебіту поверхневих вен правої нижньої кінцівки хвора була прооперована в міській лікарні №2 12.09.2001р. 27.09.2001р. її виписали із покрашенням загального станну. Ввечері цьогож дня хвора приклала теплий компрес в ділянці передньовнутрішньої поверхні стегна на правій кінцівці. Наступного дня зранку, приблизно через 10 годин після прикладання компреса, виник біль в правій гомілці, який посилювався при ходьбі. Через кілька годин через виник набряк, який поступово поширювався догори. В неділю інтенсивність болей зросла, а набряк досяг значних розмірів, виникла обмежена рухливість в правому гомілково-ступневому суглобі за рахунок болю. У зв`язку із нарастаючою клінікою захворювання хвора 1.10.2001р. звернулась в поліклініку обласної лікарні, звідки була направлена на стаціонарне лікування в відділ судинної хірургії ТОКЛ.
АНАМНЕЗ ЖИТТЯ
Педченко Галина Михайлівна народилась в м. Терноаполі 1січня1951 року в родині робітників. Росла і розвивалась в задовільних матеріально-побутових умовах. У розумовому і фізичному розвитку від однолітків не відставала. В 6 років пішла до школи, в якій навчалась добре. Після закінення школи поступила в інститут. Після закінчення якого пішла працювати. Зараз працює ревізором в міській раді.
В дитячому віці перенесла кір, кашлюк, паротит. На туберкульоз, хворобу Боткіна та сифіліс не хворіла. Спадкові захворювання заперечує. Алергії на ліки немає, непереносимості - теж. Було оперативне втручання 12.09.2001р. з приводу гострого тромбофлебіту поверхневих вен правої нижньої кінцівки За останні 6 міс. препаратів крові та кровозамінників хворій не переливали. Шкідливих звичок не має.
ОБ'ЄКТИВНЕ ОБСТЕЖЕННЯ
СТАН ХВОРОГО В МОМЕНТ ОБСТЕЖЕННЯ
Загальний стан хворої задовільний
Свідомість ясна
Положення в ліжку активне
Вираз обличчя спокійний
Тілобудова нормостенічна
Зріст - 162 см
Вага - 75 кг
t тіла - 36.5 С
ОБСТЕЖЕННЯ ХВОРОГО ПО СИСТЕМАХ.
Шкіра:
бліда. Є післяопераційний рубець на правій нижній кінцівці. Висипки та новоутвори на шкірі відсутні. Волосяний покрив розвинутий по жіночому типу, шкіра помірно волога, еластичність знижена. Тургор м'яких тканин знижений.
Слизові оболонки:
повік - без змін. Склери субіктеричні. Слизова рота - рожева, без висипок та виразок. Ясна - рожево-червоного кольору, тверді, не кровоточать.
Язик сухий, не збільшений, рожевого кольору, з незначним сірим нальотом.
Зуби
8 7 6 5 4 3 2 1 1 2 3 4 5 6 7 8
8 7 6 5 4 3 2 1 1 2 3 4 5 6 7 8
8 - відсутність зуба
4 - пломба
2 - здоровий зуб
Піднебінні мигдалики - рожево-червоного кольору, не виступають за дужки. Зів та піднебіння рожеві, без висипок та виразок. Запаху з рота не відчувається.
Підшкірна жирова клітковина
товщиною в 1,5-2 см біля пупка, під лопатками - такої ж товщини, рівномірно розподілена, набряків не виявлено.
Молочні залози
симетричні, шкіра над ними не змінена.
Лімфатичні вузли:
Пальпуються потиличні, завушні, підщелепні, задньо-шийні, аксилярні, підколінні. Виявлені лімфатичні вузли не болючі при пальпації, щільні, рухомі, не спаяні з іншими вузлами та оточуючими тканинами.
Щитовидна залоза
не пальпується, не болюча. В її ділянці шумів при аускультації не виявлено.
Кістки
кінцівок симетричні, нормоцефал, деформацій хребта не виявлено, патологічної рухомості і болючості при рухах і пальпації - теж.
Суглоби
звичайної конфігурації, без вип'ячувань та згладження контурів. Активні та пасивні рухи виконуються в повному об'ємі. Болючості при пальпації та рухах не виявлено.
М'язи
загальний розвиток задовільний, тонус знижений. При пальпації болючості, ущільнень, пухлин, атрофій, гіпертрофій та м'язових гриж не відмічалось.
Органи дихання:
Грудна клітка циліндрична, лопатки добре прилягають до неї. Тип дихання змішаний з переважанням жіночого, з участю обох половин грудної клітки. Дихання ритмічне, 20 дихальних рухів на хвилину, не глибоке. При глибокому вдиху міжреберні проміжки не змінюються.
Грудна клітка неригідна. Голосове тремтіння незмінене.
При порівняльній перкусії - ясний легеневий звук, однакової гучності, симетричний в обох легенях. Верхівки легень - на рівні VII шийного хребця ззаду, на 2 см вище середини ключиць спереду. Поля Креніга - 3 см.
Нижня межа легень: справа зліва
по парастернальній лінії V ребро

 
 

Цікаве

Загрузка...