WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → «ВАТ «Галичфарм» - один з лідерів української фармації» - Курсова робота

«ВАТ «Галичфарм» - один з лідерів української фармації» - Курсова робота

фосфорно-кальцієвого балансу і створює умови для розвитку остеомаляції.
Спосіб застосування та дози: Дози для дорослих: по 1-2 чайні ложці 3-4 рази на добу, за 30 хв до їди і ввечері перед сном. При необхідності разову дозу можна збільшити до 3 чайних ложок. При досягненні оптимального терапевтичного ефекту рекомендується проводити підтримуюче лікування: по 1 чайній ложці 3-4 рази на добу протягом 2-3 місяців. Альма-Гал можна призначати і профілактично при тривалому прийомі медикаментів (спиртові настоянки, нестероїдні протизапальні засоби, антибіотики), що чинять подразнювальний вплив на слизову оболонку шлунка у дозі 1-2 чайні ложки перед кожним прийомом лікарських засобів протягом 10-12 днів. Дітям від 6 до 10 років призначають 1/3 дози для дорослих, а дітям від 10 до 15 років - по 1/2 дози для дорослих. Перед застосуванням препарат добре збовтати. В даний час даних про передозування препарату Альма-Гал немає.
Термін приданності: Термін зберігання 3 роки. Кінцевий термін придатності препарату вказаний на упакуванні.
Правила відпуску: Без рецепта.
Упаковка: 180 мл у флаконі .
Умови зберігання: Зберігати у прохолодному, сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Заморожування не допускається. Перед застосуванням добре збовтати.
Однією з актуальних проблем охорони здоров'я України є зростання захворюванності на хвороби органів травлення і, зокрема, на виразкову хворобу шлунка та дванадцятипалої кишки, захворюваність на які в 1999 році порівняно з 1990 роком зросла по Україні на 38% [1].
Досягненням сучасної гастроентерології стало доведення прямого зв'язку між наявністю Hеlicobacter pylori і розвитком таких захворювань, як хронічний гастрит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки. Причиною майже 80% всіх випадків виразки шлунка і 92% випадків виразки дванадцятипалої кишки є інфікування H. pylori [2].
Для проведення антихелікобактерної терапії вже в перших схемах лікування почали використовувати препарати на основі вісмута, а саме препарати колоїдного субцитрату вісмуту. Вони разом з тетрацикліном та метронідазолом увійшли до так званої класичної потрійної терапії.
Експериментальні дослідження показали високу чутливість Helicobacter pylori до препарату колоїдного субцитрату вісмуту: вільний іон вісмуту, що виділяється, иявляє бактерицидну дію - руйнує бактеріальну стінку, інгібує ферменти бактерій (уреазу, каталазу, ліпазу/фосфоліпазу), запобігає адгезії до епітеліальних клітин шлунка [3].
Для всіх препаратів на основі солей вісмуту визначено мінімальні інгібуючі концентрації (МІС), причому найменшу інгібуючу концентрацію (від 4 мг/л) виявлено в колоїдного субцитрату вісмуту [4].
Окрім того, препарат колоїдного суцитрату вісмуту поліпшує регенерацію клітин у слизовій оболонці [5] . Така властивість сприяє загоєнню ерозій та виразок слизової оболонки гастродуоденальної зони при виразковій хворобі, асоційованій з H. pylori.
Попри появу в арсеналі лікарів-гастроентерологів нових схем лікування, класична потрійна терапія не втратила свого значення насамперед тому, що незважаючи на десятиріччя застосування препаратів вісмуту, резистентність H. pylori до них, на відміну від препаратів групи нітроімідазолу та антибіотиків, не розвивається. При резистентності H.pylori до метронідазолу більше 30% в популяції в схему лікування цей препарат не включають, використовують кларитроміцин і амоксицилін в поєднанні з препаратами колоїдного вісмуту. При високій резистентності до метронідазолу (більше 30%) і одночасно до кларитроміцину (більше 15%) рекомендують приймати відразу чотири препарати (квадротерапія) [6]. Слід зазначити, що комбінація інгібіторів протонної помпи і класичної потрійної схеми - квадротерапія - виявляється ефективною навіть в знищенні резистентних до антибіотиків штаммів H. pylori. Тому квадротерапію варто розглядати як терапію резерву . Як відзначено в підсумковій доповіді Маастрихтської конференції, чотирикомпонентну комбінацію доцільно використовувати в якості "другої лінії" після невдачі першого ерадикаційного курсу трьома препаратами [7].
Отже, завдяки своїм властивостям препарати колоїдного субцитрату вісмуту впевнено завоювали місце на ринку противиразкових засобів. Тому поява на Українському фармацевтичному ринку першого вітчизняного препарату колоїдного субцитрату вісмуту - "Гастро-норму", розробленого Харківським Державним науковим центром лікарських засобів є без сумніву важливою подією. Технологія виготовлення препарату "Гастро-Норм" така, що вісмуту субцитрат, який служить основною діючою речовиною, оформлений у вигляді готового колоїдного субцитрату. Хворий, застосовуючи "Гастро-Норм" вже "не чекає", коли ж утвориться колоїдна маса в його шлунку, а готовий колоїд, який потрапляє у шлунок у формі таблетки в кислому середовищі починає діяти швидко і ефективно, справляючи обволікаючу дію на виразкове ураження, а також антацидну та цитопротекторну в цілому. Дослідження показали, що "Гастро-Норм" виявляє виражену бактерицидну дію по відношенню до Helicobacter pylori: потрапляючи в шлунок, препарат утворює комплекси-депозити на бактеріальнійстінців периплазматичному просторі бактеріальної клітини, інгібує ферменти бактерій (уреазу, каталазу, ліпазу/фосфоліпазу), запобігає адгезії H. pylori до епітеліоцитів шлунка. Солі вісмуту призначають в трійній комбінації з тетрацикліном (добова доза 2 г) і метронідазолом або тінідазолом (добова доза 1 г) на 7 днів або в складі квадротерапії (комбінація інгібітора протонної помпи і класичної трійної терапії).
Слід відмітити, що вартість "Гастро-норму" робить цей препарат доступним для широкого застосування.
Склад: 100 мл препарату містять: екстракту плодів каштану кінського- 2,0 г (відповідає 1 г есцину), тіаміну хлориду - 0,5 г.
Форма випуску: Краплі.
Фармакотерапевтична група: Інші капіляростабілізуючі засоби. Есцин. АТС СO5С ХО3**.
Фармакологічні властивості: Має ангіопротекторні властивості. Захищає від пошкодження лізосомальними гідролазами глікозаміноглікани у стінках мікросудин та оточуючих їх сполучних тканинах, нормалізуючи завдяки цьому підвищену судинотканинну проникність, покращує мікроциркуляцію, підсилює відтік лімфи. Усуває симптоми хронічної венозної недостатності (почуття втоми, важкості, напруження, свербіжу, болю та набряклості нижніх кінцівок), підвищує тонус венозних судин, зменшує запальні явища.
Фармакокінетика: Не вивчена.
Покази: Хронічна недостатність вен нижніх кінцівок, обумовлена варикозною хворобою та посттромбофлеботичним синдромом. Набряково-запальні явища при функціональному порушенні кровопостачання нижніх кінцівок і прямої кишки: флебіт, набряки, геморой.
Дозування: Внутрішньо. По 10-20 крапель 3 рази на день перед їжею. Перед вживанням струшувати.
Побічна дія: У окремих пацієнтів подразнення слизової оболонки шлунковокишкового тракту, алергічні реакції.
Протипоказання: Не виявлені.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами: Ефект препарату знижують розчини для внутрішньовенного введення (натрію тіосульфат), які містять сірку.
Передозування: При передозуванні препарату можливе

 
 

Цікаве

Загрузка...