WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → «ВАТ «Галичфарм» - один з лідерів української фармації» - Курсова робота

«ВАТ «Галичфарм» - один з лідерів української фармації» - Курсова робота

(прямої фракції), яке проходить під час лікування або по його закінченні, не становить загрози для хворих і не потребує відміни препарату.
Препарат вивчався у провідних науково-дослідних закладах України. Досліджувались його ефективність, переносимість і схеми дозування у хворих із:
" важкою черепно-мозковою травмою;
" застарілою ускладненою травмою хребта та набряково-больовим синдромом хребта після оперативних втручань;
" порушення опорно-рухового апарату.
Загалом клінічні дослідження були проведені на 122 хворих, в результаті яких було досягнуто практично 100%-ого очікуваного ефекту.
Склад: 100 мл сиропу містять: екстракту алтейного кореня (у перерахунку на 20% вміст полісахаридів) -0,15г ; допоміжні речовини.
Форма випуску: Сироп.
Фармакотерапевтична група: R05С А05. Засоби, що застосовують при кашлі та простудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корінь алтею.
Фармакологічні властивості: Сироп на основі екстракту алтейного кореня є комплексним рослинним препаратом, що містить як основні активні речовини полісахариди, а також пектини, амінокислоти, крохмаль та ін. Препарат має бронхосекреторну, відхаркувальну, обволікаючу дії, слабку протизапальну активність. слабко подразнюючи рецептори слизової оболонки шлунка, рефлекторно стимулює секрецію бронхіальних та слинних залоз. Активує утворення харкотиння, нормалізуючи його реологічні властивості, підсилює перистальтичні рухи бронхіол і моторну функцію миготливого епітелію бронхів, сприяючи виведенню харкотиння. Рослинний полісахаридний слиз препарату, обволікаючи слизову оболонку шлунка, викликає цитопротективний і протизапальний ефекти, сприяючи регенерації тканин, зменшує шлункову секрецію. Гастропротекторна дія тим сильніша та триваліша, чим вища кислотність шлункового соку.
Показання для застосування: Гострі та хронічні запальні захворювання органів дихання: ларингіти, трахеїти, бронхіти, бронхіальна астма, коклюш. Препарат застосовують також при захворюваннях шлунково-кишкового тракту: катаральних станах стравоходу, гастритах, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, ентероколітах, особливо таких, що супроводжуються діареєю.
Спосіб застосування та дози: Препарат призначають: дорослим та дітям від 14 років по 1 столовій ложці сиропу 4-6 разів на добу, дітям 7-14 років - по 1 десертній ложці сиропу 4-6 разів на добу; дітям 2-7 років - по 1 чайній ложці сиропу 4-6 разів на добу, дітям 1-2 роки - по півчайної ложки сиропу 3-4 рази на добу. Тривалість курсу терапії визначається індивідуально, в залежності від ефективності терапії і, як правило, складає 7-14 днів.
Побічн дія: Не виявлена.
Протипоказання: Підвищена чутливість до компонентів препарату.
Умови і термін зберігання: При температурі не вище 25 °С, в захищеному від світла місці; 2 роки.
Правила відпуску: Без рецепта.
Упаковка: По 100 мл у пляшках або скляних банках.
Склад: Діючі речовини:100 г суспензії містять: алюмінію гідроксиду (у перерахуванні на алюмінію оксид) - 4,0 г, магнію гідроксиду (у перерахуванні на магнію оксид) - 1,38 г
допоміжні речовини: сорбіт, ніпагін, ніпазол, спирт етиловий 96 %, хлороформ, водню перекис медичний, олія м'яти перцевої, натрію карбоксиметилцелюлоза, вода.
Лікарська форма: Суспензія.
Фармакотерапевтична група: Антацидні препарати, комбінації простих солей. Код АТС А02А D01. Антацидний препарат. Забезпечує тривалу місцеву нейтралізацію шлункового соку, знижує високий вміст у ньому соляної кислоти до оптимальних меж. Має вітрогонну, жовчогонну дію, справляє легкий проносний ефект.
Алюмінію гідроксид пригнічує секрецію пепсину, нейтралізує соляну кислоту, утворюючи алюмінію хлорид, що у лужному середовищі перетворюється у лужні солі алюмінію. Магнію гідроксид також нейтралізує соляну кислоту, перетворюючись у магнію хлорид, що має невеликий проносний ефект. Сорбіт, що входить до складу препарату чинить вітрогонну дію, сприяє посиленню виділення жовчі і виявляє легкий проносний ефект, доповнюючи дію магнію гідроксиду.
Препарат характеризується рівномірною і тривалою антацидною дією, без подальшого утворення вуглекислого газу, що, в свою чергу, є причиною метеоризму, відчуття тяжкості в області епігастрію і вторинного посилення секреції соляної кислоти. Застосування препарату не призводить до порушення електролітного балансу, не викликає алкалозу й утворення конкрементів у сечовидільних шляхах. Завдяки гелевій структурі препарат утворює захисний шар, забезпечуючи рівномірне поширення на слизовій оболонці шлунка активних речовин. Терапевтичний ефект після прийому разової дози настає швидко (через 3-5 хв) і продовжується близько 70 хв.
Показання: Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки у фазі загострення, гострий гіперацидний гастрит, хронічний гастрит з підвищеною і нормальною секреторною функцією шлунка у фазі загострення, езофагіт, грижа стравохідного отвору діафрагми, дискомфорт і біль в епігастрії після погрішностей у дієті чи надлишкового вживання алкоголю, нікотину, кави, прийому лікарських засобів, профілактика виникнення ерозивно-виразкових уражень шлунково-кишкового тракту при тривалому лікуванні глюкокортикостероїдами і нестероїдними протизапальними лікарськими засобами.
Особливості застосування: При тривалому застосуванні препарату Альма-Гал слід забезпечити достатнє надходження з їжею фосфору. У хворих з нирковою недостатністю, на фоні тривалого застосування Альма-Гал, можуть спостерігатися набряки кінцівок, деменція, гіпермагніємія. При застосуванні одночасно з Альма-Галом препаратів, які мають кишковорозчинну оболонку, слід враховувати, що підвищення рН шлунка призводить до більш швидкого руйнування кишковорозчинної оболонки і може спричинити подразнення шлунка і дванадцятипалої кишки. При необхідності застосування препарату в період лактації треба вирішити питання про припинення грудноговигодовування.
Побічнi ефекти: З боку системи травлення: в окремих випадках - зміна смакових відчуттів, нудота, блювання, спастичний біль в епігастральній ділянці, запор.
З боку центральної нервової системи: при застосуванні високих доз можливе виявлення сонливості.
З боку обміну речовин: тривале застосування препарату у високих дозах одночасно з їжею, в якій мало фосфору, може призвести до розвитку остеомаляції у пацієнтів, які схильні до порушення кальцієво-фосфорного балансу.
Протипоказання: Виражені порушення функції нирок, хвороба Альцгеймера, вагітність і лактація, підвищена чутливість до компонентів препарату.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами: При одночасному застосуванні Альма-Гал зменшує абсорбцію антибіотиків групи тетрациклінів, блокаторів гістамінових Н1-рецепторів, серцевих глікозидів, солей заліза, похідних фенотіазіну, ізоніазиду, циметидину, ранитидину і кетоконазолу, утворюючи з ними нерозчинні комплекси. При одночасному прийомі з Альма-Галом зменшується всмоктування і знижується рівень ципрофлоксацину у плазмі. На фоні застосування Альма-Галу, зменшується абсорбція фосфатів у шлунково-кишковому тракті, а також підвищується виведення кальцію із сечею, що призводить до порушення

 
 

Цікаве

Загрузка...