WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → «ВАТ «Галичфарм» - один з лідерів української фармації» - Курсова робота

«ВАТ «Галичфарм» - один з лідерів української фармації» - Курсова робота

надійшов оригінальний український препарат L-лізину есцинат, який протягом короткого часу викликав підвищений інтерес серед широкого кола практичних лікарів: нейрохірургів, анестезіологів, реаніматологів, травматологів. Технологія виробництва - екологічно чиста. Натуральна сировинна база: насіння каштану кінського - в межах карпатського регіону та Прикарпаття. Препарат, що не має аналогів, використовується при станах, які загрожують життю хворого: черепно-мозкові травми, набряки головного та спинного мозку. Це, безперечно, нове слово в лікуванні посттравматичних інтра- і постопераційних набряків будь-якої локалізації.
Для освоєння нових лікпрепаратів підприємство активно співпрацює з науково-дослідними інститутами. Результатом цього є "Гастро-Норм" - препарат колоїдного субцитрату вісмуту для лікування виразкової хвороби шлунка, дванадцятипалої кишки, а також гастриту, асоційованого з Helicobacter pylory.
AT "Галичфарм" - надійний партнер, спрямовує свою діяльність на максимальне задоволення потреб споживачів, постачальників, персоналу, власників, суспільства. Він гарантує високу якість, доступні ціни, гнучку систему знижок, доставку за адресою замовника.
10 грудня 1999р. АТ "Галичфарм" урочисто приймав шанованих гостей з Києва та Львова. Провідні вчені, виробники, дистрибутори та представники Львівської облдержадміністрації зібралися для того, аби за "круглим столом" обговорити нагальні проблеми медичної, ветеринарної та мікробіологічної промисловості Львова. "Ідея проведення цього зібрання належить голові Львівської облдержадміністрації Мирону Янківу, - сказав, відкриваючи роботу "круглого столу", президент АТ "Галичфарм", голова спілки роботодавців медичної і мікробіологічної промисловості Львівської області Сергій Баськов. - Ми повинні визначити найслабші ланки в сфері кооперації учасників регіонального фармацевтичного ринку, поді-литися досягненнями, закласти фундамент регіональної програми розвитку медичної, мікробіологічної галузі, ветеринарії і захисту рослин".
Оскільки тематикою "круглого столу" зацікавилося Міністерство охорони здоров'я України, вперше до Львова прибув і виступив перед медичною громадою міста заступник Державного секретаря МОЗ України Михайло Пасічник. Він, зокрема, сказав:
- Так сталося, що це моя перша поїздка теренами України на посаді заступника Держсекретаря Міністерства охорони здоров'я. Тому хотів би коротко розповісти, над чим сьогодні працює МОЗ та що заважає розвиткові фармації.
Як відомо, наша галузь і соціальна, і ринкова за своєю суттю, а це обумовлює необхідність застосування різних економічних підходів до вирішення поставлених завдань.
27 вересня у рамках 15-го набору слухачів програми МВА
Директор департаменту управління персоналом АТ"Галичфарм" Вох Данута відзначила професійність бізнес-школи у проведенні тренінгів, її можливість враховувати потреби конкретного клієнта.
Представники АТ"Галичфарм", Адвокатської компанії "Кайрос", АТ"Кредит Банк (Україна)", Дизайн студіі"Гердан-графіка", ЗАТ"Ензим", компанії "Kraft Foods Ukraine", компанії з управління активами "Портфельні інвестиції", Корпорації"ЕкоЛан", СП"НТОН", ТОВ"Укрнафтогазінвест", ТзОВ"Елекс", ТзОВ"Сенс", ТзОВ"Софт-серв", ТзОВ"Атлантик телеком", ТзОВ"Прем'єр-груп", ТзОВ"Інтер-буд", ТзОВ"Львівхолод", ТзОВ"Кімера-Львів" та інші, мали можливість зустрітись не лише із організаторами презентації, а й з її учасниками, серед яких були слухачі та випускники МВА ЛІМу; та дізнатись більше про історію програми МВА в тому числі в Україні; ознайомитись з умовами та графіком навчання, специфікою проведення лекцій та тренінгів, можливістю розвитку кар'єри.
Віце-президент Львівського ВАТ "Галичфарм" Сергій БАСЬКОВ
Усім вітчизняним фармацевтичним підприємствам уряд зробив категоричний припис: через два з половиною роки вони мусять відповідати міжнародному стандарту GMP (у перекладі - "належна виробнича практика"). Та щоб побудувати в Україні фармацевтичний завод за цим світовим стандартом, треба в середньому $200 млн. А нині у нашій країні тільки одне підприємство може похвалитися GMP-вишколом - Горлівський "Стирол". Та й то лише тому, що в нього інвестував гроші Горлівський хімкомбінат. Решта 20 великих фармзаводів, понад 50 фабрик та п'ять десятків дрібних підприємств, що мають ліцензію на випуск 1-2 препаратів, стоять біля підніжжя GMP.
Львівське ВАТ "Галичфарм", яке 90 років тому під маркою "Лаокоон" поряд з відомими західними фармацевтичними фабриками уже продавало свої препарати на австро-угорському ринку, сьогодні опановує ази "належної виробничої практики". "Контракти" поцікавились у віце-президента "Галичфарму" Сергія БАСЬКОВА перебігом цього процесу.
- Без сумніву, найефективніші "ліки", за допомогою яких можна швидко поставити на ноги підприємство, - фінансові ін'єкції. Але, коли бракує найдефіцитнішого нині грошового "препарату", що ви використовуєте як замінник для вживання підприємства у ринкову структуру?
- Ми наразі обмежуємось інтелектуальними інвестиціями та мобілізуємо внутрішні ресурси. Перший реструктуризаційний проект почали з компанією "Західно-Український менеджмент консалтинг" ще у середині 1998 року. Він був націлений на удосконалення загальної структури управління, усвідомлення нашого місця на ринку, визначення головних конкурентів, формування маркетингової політики. Далі перейшли до управління затратами, розрахунку собівартості продукту - насущних справ, що їх мусить робити добрий господар, який рахує гроші. Паралельно в Україні почав працювати новий проект, який реалізовує німецька компанія СII-group, - "Сприяння реструктуризації фармацевтичної промисловості України". Він більше був сфокусований на організації виробництва. Для участі в проекті відібрали чотири середніх підприємства - серед яких і наше. Одним із лакмусових папірців була якість препаратів. Задля чистоти експерименту організатори придбали медикаменти в аптеках і відправили в німецький інститут ліків на аналіз. У нас взяли пігулки "Рибоксину" і ампули "Аміназину". Звідти отримали висновок: медикаменти відповідають міжнародним стандартам. Інша справа, що наша структура виробництва не відповідає тамтешнім стандартам.
- Виходить, "Галичфарм", та й уся українська фармацевтика, хронічно відсталавід західної і ці, різні завширшки, "рейки" уже навряд чи вдасться зістикувати.
- Якщо в один день запровадити GMP, то ми ще й психологічно не будемо готові до такої "належної виробничої практики". GMP починається з роботи з персоналом. У всіх західних компаніях є підрозділи забезпечення якості. На українських підприємствах цієї структури досі не було. А нині вона вже створена на "Галичфармі" і покликана працювати з людьми, щоб підготувати їхню свідомість і відшліфувати поведінку на кожному робочому місці. Власне, зі стандартних операцій, які диктують кожен крок, рух, позицію працівника, будується інформаційна програма управління підприємством. А другий крок - за кошти, позичкові чи інвесторів. На виробництві, що працює, зароблятимемо гроші, щоб демонтувати старе устаткування і поетапно впроваджувати нове.
- Цікаво, скільки може коштувати така пілотна GMP-ділянка, якою б мала бути

 
 

Цікаве

Загрузка...