WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → «ВАТ «Галичфарм» - один з лідерів української фармації» - Курсова робота

«ВАТ «Галичфарм» - один з лідерів української фармації» - Курсова робота

на 40%, вперше за останні роки працівники заводу одержали премії.
Було напрацьовано нові технології продажу та просування продукції на ринок, виробництво переорієнтовано на потреби ринку. І як результат - план обсягів реалізації 2000 р. повністю виконано.
Як зазначив Сергій Баськов, у 2000 р. було зроблено ще один дуже важливий крок - створено відділ забезпечення якості, у функції якого входить підготовка заводу до роботи за стандартами GMP. У 2000 р. зусиллями співробітників цього відділу були розроблені стандарти з усіх напрямків роботи підприємства. У тому ж році АТ "Галичфарм" взяв участь у V Українському національному конкурсі якості управління і став його фіналістом. Участь у конкурсі дозволила виявити недоліки в управлінській діяльності і визначити шляхи її подолання.
Додамо, що на підприємстві затверджено кошторис витрат на створення кількох ділянок з виробництва лікарських препаратів за стандартами GMP, виділено кошти для навчання спеціалістів за відповідними програмами.
На думку Сергія Баськова, перспектива розвитку АТ "Галичфарм" нерозривно пов'язана із впровадженням GMP. Це дозволить посісти чільне місце серед підприємств галузі і, головне, дасть можливість освоїти виробництво нових сучасних препаратів, ефективно співпрацювати із західними фармацевтичними компаніями.
Святослав ПОЛІТИЛО
Комерційний директор
- Ми намагаємося оптимально забезпечувати партнерів-дистриб'юторів своєю продукцією, зменшувати дефектуру. На заводі постійно шукають нові форми роботи з покупцями, проявляючи максимальну гнучкість. У цьому році на АТ "Галичфарм" планується впровадження заходів, спрямованих на підвищення якості обслуговування, умови для співпраці стануть ще більш привабливими.
За словами комерційного директора Святослава Політило, збутова політика АТ "Галичфарм" побудована таким чином, щоб максимально задовольнити потреби ринку. Стратегія збуту скерована на співпрацю з тими оптовими фірмами, які постачають продукцію безпосередньо в аптечну мережу.
На підприємстві активно напрацьовується схема відпуску продукції через консигнаційні склади та представництва, у подальших планах впровадження системи регіональних представників.
Святослав Політило вважає, що необхідним є зворотний зв'язок з аптеками, дрібними гуртовиками, що дозволить якнайкраще вивчати та задовольняти попит, коригувати маркетингові плани, визначати оптимальні запаси на складах готової продукції та сировини, а також розраховувати обсяги виробництва.
За словами комерційного директора АТ "Галичфарм", підприємство намагається оптимально забезпечувати партнерів-дистриб'юторів своєю продукцією, зменшувати дефектуру. На заводі постійно шукають нові форми роботи з покупцями, проявляючи максимальну гнучкість. У цьому році на АТ "Галичфарм" планується впровадження заходів, спрямованих на підвищення якості обслуговування, умови для співпраці стануть ще більш привабливими.
Щодо фінансових показників, то порівняно з 1999 р. обсяг реалізації продукції АТ "Галичфарм" зріс на 46%, прибуток - на 23,5%, обсяг експортних поставок у минулому році збільшився майже вдвічі. Оборотність запасів на АТ "Галичфарм" в 2000 р. порівняно з 1999 р. зросла на 35%. АТ "Галичфарм" відмовилося від співпраці з ненадійними та недисциплінованими клієнтами, завдяки чому значно поліпшилася ситуація з реалізацією продукції, зросла обіговість коштів, завод погасив кредиторську заборгованість за сировину.
Ірина ОЛІЙНИК
Начальник відділу маркетингу
- Діяльність підприємства сьогодні спрямована на приведення всіх ресурсів у відповідність з вимогами ринку. Цей принцип дозволив оптимізувати запаси на складах, він є визначальним при розробці планів продажу, впровадженні нових препаратів.
Добрі партнерські відносини склалися у АТ "Галичфарм" із закордонними виробниками та постачальниками субстанцій. Мета такої співпраці - виробництво готових лікарських форм з високоякісної сировини, що відповідає міжнародним стандартам.
У поточному році АТ "Галичфарм" планує відкрити власну аптеку, яка була б "полігоном" для просування препаратів, а також додатковим інструментом для вивчення ринку.
За словами начальника відділу маркетингу Ірини Олійник, діяльність підприємства сьогодні спрямована на приведення всіх ресурсів у відповідність з вимогами ринку. Цей принцип дозволив оптимізувати запаси на складах, він є визначальним при розробці планів продажу, впровадженні нових препаратів.
На думку начальника відділу маркетингу, перспективною для АТ "Галичфарм" була б спеціалізація на випуску препаратів, виготовлених на основі рослинної сировини. Слід зазначити, що не кожне підприємство має можливість виготовляти такі лікарські засоби за замкненим виробничим циклом. Візитною карткою АТ "Галичфарм" давно вже стали препарати, виготовлені на основі рослинної сировини: УРОЛЕСАН, МУКАЛТИН, СТРОФАНТИН, КОРГЛІКОН, ФЛАМІН, ХЛОРОФІЛІПТ, ВІКАЇР. Варто згадати також новий препарат - розчин L-ЛІЗИНУ ЕСЦИНАТ (0,1% для ін'єкцій), виготовлений з плодів каштану кінського. Необхідно зазначити, що сировинна база Прикарпаття та Закарпаття вважається екологічно найчистішою в Україні. Отже, потрібно користуватися тими перевагами, які має підприємство, тим більш що на ринку відчувається попит на лікарські засоби, виготовлені з натуральної сировини.
На підприємстві працює досвідчений колектив науковців, серед яких доктор фармацевтичних наук, професор Тарас Грошовий, кандидат технічних наук Василь Дячок, кандидат фармацевтичних наук Леся Казмірчук та інші.
АТ "Галичфарм" успішно співпрацює з науково-дослідними організаціями України, особливо тісні стосунки завод підтримує з Державним науковим центром лікарських засобів - розробником більш ніж 70% препаратів АТ "Галичфарм".
Впровадження в життя розробленої на підприємстві стратегії розвитку дозволить не лише випускати конкурентоспроможну продукцію, посісти чільне місце серед вітчизняних товаровиробників, але й вписати нову сторінку в давню історію підприємства.
ВАТ "ГАЛИЧФАРМ" успішно творить історію вітчизняної фармацевтики, використовуючи нагромаджений 90-літній досвід випуску готових лікарських засобів та субстанцій з лікарських рослин. Протягом свого розвитку підприємство займало провідне місце у фармацевтичній промисловості. За здобутки колективу в управлінні підприємство визнане лауреатом на регіональному рівні та фіналістом на національному рівні і нагороджене дипломом і медаллю "Занайвищу якість" в номінації "Великі підприємства". За обсягами виробництва ВАТ "Галичфарм" посідає шосте місце серед споріднених підприємств галузі. Асортимент складає 87 найменувань, з яких 15 - ексклюзивні.
Основними напрямками діяльності ВАТ "Галичфарм" є:
- промислове виготовлення лікарських розчинів для ін'єкцій в ампулах, таблеток, мазей, лініментів, гранул, екстрактів, сиропів, розчинів для зовнішнього та внутрішнього застосування;
- виробництво субстанцій рослинного і синтетичного походження; фасування лікарської рослинної сировини.
Товарна марка підприємства асоціюється з фітопрепаратами, виробництво яких із лікарської рослинної сировини в останні роки займає пріоритетний напрям. В мережу аптек

 
 

Цікаве

Загрузка...