WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → «ВАТ «Галичфарм» - один з лідерів української фармації» - Курсова робота

«ВАТ «Галичфарм» - один з лідерів української фармації» - Курсова робота

торгівлі, систематичні опитування організацій-споживачів сприяють підвищенню конкурентоспроможності продукції підприємства.
На АТ "Галичфарм" існує практика вибору партнерів-постачальників. Серед критеріїв, за якими оцінюють постачальників, важливе значення мають виконання вимог щодо якості, зазначених у попередніх контрактах, ділові якості, ситуація на ринку, пов'язана з цінами. Зокрема, постачальник скляної тари ВАТ "Полтавський завод медичного скла" має сертифіковану систему управління якістю відповідно до норм DIN EN ISO 9001:2000.
o Широке використання передового досвіду, запровадженого на аналогічних щодо профілю фармацевтичних підприємствах Польщі, Чехії, Німеччини, Угорщини, Голландії, оновлення портфеля продукції.
o Обмін інформацією із зовнішніми організаціями, залучення їх до процесів удосконалення виробництва.
У жовтні 2002 р. система управління якістю АТ "Галичфарм" пройшла сертифікацію на відповідність ДСТУ ISO 9001 за версією 2000 р. в системі УкрСЕПРО. Подальше вдосконалення системи якості, в основі якої лежать принципи GMP, залишається одним із стратегічних напрямків діяльності АТ "Галичфарм".
На підприємстві добре усвідомлюють, що в умовах конкурентної боротьби за споживача виграє лише той, хто, використовуючи сучасне устаткування та технології, здатний оперативно налагодити у випуск нових високоякісних препаратів, які користуються попитом, та доступні за ціною. Очевидно, що запровадження системи якості без відповідної технологічної перебудови підприємства не дасть потрібного ефекту. Тому в АТ "Галичфарм" розроблено організаційно-технічні заходи поетапного впровадження принципів GMP.
Першим кроком у цьому напрямку було створення на базі таблетно-фасувального цеху дільниці з виготовлення лікарських засобів у формі таблеток та проведення в 2002 р. кваліфікації чистих приміщень відповідно до умов отримання сертифіката GMP.
У 2003 р. почне працювати дільниця з виробництва лікарських засобів у формі розчинів для ін'єкцій, оснащена обладнанням визнаних у світі фірм "ROTA" (Німеччина) та "FEDEGARI" (Італія). Щоб не допустити помилок, проект будівництва цієї дільниці було піддано експертизі на відповідність вимогам GMP.
АТ "Галичфарм" постачає свою продукцію в Азербайджан, Білорусь, Вірменію, Латвію, Молдову, Туркменію, Грузію, Казахстан, Киргизію, Росію, Таджикистан, Узбекистан. Відповідно до міждержавних угод сертифікат на Систему управління якістю в системі УкрСЕПРО визнається в країнах СНД. Він є гарантом якості продукції підприємства та ознакою високої довіри споживача.
Одним з основних аспектів діяльності АТ "Галичфарм" є максимальне врахування інтересів усіх зацікавлених сторін: споживачів, постачальників, партнерів, персоналу. На підприємстві вивчають побажання щодо вдосконалення співробітництва усіх цих сторін з розподілом вигод від досягнутих результатів. У цьому напрямку діяльності АТ "Галичфарм", як і в усіх інших, суттєву допомогу надає створена на підприємстві Система управління якістю.
З 7 по 10 листопада 2000р. в Києві проходив 5-й Український національний конкурс якості і 9-й Міжнародний форум "Дні якості в Києві".
Колектив АТ "ГАЛИЧФАРМ" прийняв участь в конкурсі на засадах Європейської моделі ділової досконалості. Філософія моделі проста: щоб досягнути досконалості, необхідно постійно вдосконалювати свою роботу; щоб бути конкурентноздатними, необхідно завжди співставляти свою продукцію з запитами споживачів.
Ми намагаємося спрямовувати свою діяльність на максимальне задоволення потреб усіх зацікавлених сторін: споживачів, постачальників, персоналу, власників, суспільства в цілому, оскільки розуміємо, що таким повинен бути шлях до перемоги.
Конкурсна комісія оцінила здобутки колективу в управлінні підприємством і визнала АТ "ГАЛИЧФАРМ" лауреатом на регіональному рівні і фіналістом на національному рівні, нагородивши дипломом і медаллю "За найвищу якість" в номінації "Великі підприємства".
"Фармацевтична Асоціація України" визнала "Галичфарм" кращим у номінації "За збереження і розвиток традицій"
Рейтингова комісія Всеукраїнської громадської організації "Фармацевтична Асоціація України" визнала колектив АТ "Галичфарм" переможцем у номінації "За збереження і розвиток традицій". Експерти визнали, що підприємство зробило значний внесок у розвиток фармацевтичної галузі та організувало ефективне забезпечення населення ліками. Також АТ "Галичфарм" нагородили Почесною грамотою Фармацевтичної асоціації ряд працівників та колективів фармацевтичного сектору області.
Таке рішення ухвалено за результатами проведення під егідою Фармацевтичної Асоціації України щорічного професійного конкурсу - Національний рейтинг фармацевтичної галузі України "Панацея-2002" присвяченого Дню фармацевтичного працівника.
Фахівці Асоціації входять до складу робочих груп Верховної Ради, які активно працюють на підготовкою змін та доповнень до Закону України "Про лікарські засоби". В підготовці нормативно-правової бази фармацевтичної галузі беруть активну участь ректор Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького, президент Галицької фармацевтичної асоціації Борис Зіменковський, члени асоціації - гендиректор Львівської обласної аптечної корпорації В. Зіниха, директор підприємства "Львівдіалік" В.Мусянович, директор ПП "Данфарм" Р. Говзан.
Розвитку підприємства АТ "ГАЛИЧФАРМ"
Львівське акціонерне товариство "Галичфарм", яке 90 років тому називалося "Лаокоон" і поряд з відомими західними фармацевтичними фабриками продавало лікарські препарати власного виробництва на австро-угорському ринку, сьогодні є основним виробником фармацевтичної продукції в Західному регіоні України.
Нині продукція "Галичфарм" добре відома в Україні та країнах ближнього зарубіжжя. Підприємство випускає понад 80 лікарських препаратів різних фармакотерапевтичних груп.
У цьому році АТ "Галичфарм" святкує свій 90-річний ювілей. Напередодні цього свята кореспондент "Щотижневика АПТЕКА" зустрівся з керівниками цього підприємства.
До 90-річного ювілею АТ "Галичфарм" прийшов з гарними здобутками. Підприємство відроджується, повертається його багаторічна слава. Доцільно відзначити, що у 80-х роках завод "Галичфарм" входив у п'ятірку найпотужніших фармацевтичних підприємств СРСР.
2000 р. став для підприємства роком напрацювання методології управління, стратегії маркетингу. За словами президента АТ "Галичфарм" Сергія Баськова, на сьогодні вирішені гострі проблеми, які ще були кілька років тому: відсутність обігових коштів, пролонгована кредиторська та дебіторська заборгованість.
Сергій БАСЬКОВ
Президент АТ "Галичфарм"
- Минулий рік став для підприємства роком напрацювання методології управління, стратегії маркетингу. Напрацьовано нові технології продажу та просування продукції на ринок, виробництво переорієнтовано на потреби ринку. І як результат - план обсягів реалізації 2000 р. було повністю виконано.
У минулому році, незважаючи на жорстку конкуренцію на фармацевтичному ринку, підприємству вдалося збільшити обсяги реалізації продукції, повністю погасити заборгованість по заробітній платі. В 2000 р. оплата праці підвищилася

 
 

Цікаве

Загрузка...