WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → «ВАТ «Галичфарм» - один з лідерів української фармації» - Курсова робота

«ВАТ «Галичфарм» - один з лідерів української фармації» - Курсова робота

І.Мазур) і Державним науковим центром лікарських засобів (керівник професор В.Георгієвський). Нині цей препарат випускає АТ "Галичфарм" спільно з НВО "Фарматрон" у вигляді розчину для ін'єкцій і в таблетках.
Перспективи розвитку АТ "Галичфарм" нерозривно пов'язані із впровадженням GMP. Сьогодні діяльність однотисячного колективу сфокусована на виконання ретельно розробленого поетапного підходу до впровадження норм GMP, що передбачає реструктуризацію проблемних зон і поступовий перехід до менш пріоритетних дільниць. GMP розпочинається з роботи з персоналом. У 2000 році був зроблений важливий крок: створено відділ забезпечення якості, у функції якого входять підготовка заводу до роботи за стандартами GMP. Ця структура покликана працювати з людьми: підготувати свідомість, відшліфувати поведінку на кожному робочому місці. Адже правила GMP встановлюють лише стандарти, які необхідно впровадити, а дотримання цих стандартів є обов'язком виробника.
Саме виробник повинен брати на себе відповідальність за якість власної продукції, не перекладаючи її на державні інституції.
Ювілейний період став для підприємства періодом напрацювання методології управління, стратегіїї маркетингу. Напрацьовано нові технології продажу та просування продукції на ринок, виробництво переорієнтовано на потреби ринку. І результати,безперечно, тішать: підприємство забезпечило у 2000 році ріст обсягу продаж на 46%, що більше середньостатистичного показника по галузі. Цього ж року підприємство взяло участь у V Українському національному конкурсі якості управління і стало його фіналістом.
АТ "Галичфарм" - переможець Третього національного рейнингу "Панацея - 2002" у номінації "За збереження і розвиток традицій".
Стратегічні принципи, яких АТ "Галичфарм" дотримується в своїй діяльності:
" етика бізнесу, що передбачає чесність і відвертість у ділових відносинах (виконання зобов'язань, надання правдивої інформації, шанобливе відношення до законодавчих актів і т.д.)
" гарантія якості виготовленої продукції: (організація стандартів якості згідно цільових груп покупців: споживчий стандарт, стадарт обслуговування і т.д.)
" увага до кінцевих споживачів і посередників, прагнення цілковитого задоволення їх потреб або можливих претензій
" увага до суспільства, яка виражена передусім у використанні екологічно-безпечної технології, відповідної законодавству про охорону навколишнього середовища
" увага до співробітників, яка виявляється у створенні такої атмосфери, яка сприяла б корпоративній згуртованості, отриманні задоволення від роботи, що виконується, справедливе і чесне відношення до співробітників.
Розроблена стратегія розвитку фармацевтичнного підприємства при наявності здорового конкурентного середовища не лише дасть можливість забезпечити себе соціальним товаром, але й дозволить вписати свою змістовну сторінку в історію фармації України.
ФІЛОСОФІЯ ЯКОСТІ ВІД АТ "ГАЛИЧФАРМ"
Чи є щось важливіше, ніж здоров'я людини? На жаль, усвідомлення цього нерідко починається лише тоді, коли стає вже надто пізно. Саме тому так важливо вчасно розпізнати хворобу і подолати її. "Здолаємо недугу разом" - такий девіз одного з найбільших у Західному регіоні України виробника лікарських засобів - АТ "Галичфарм".
Нещодавно "Галичфарм" відзначив 90-ліття. Свій початок підприємство бере від фабрики "Лаокоон", створеної у Львові в 1911 р. З перших днів існування на фабриці наполегливо працювали над створенням надійної репутації, взявши за основу дотримання принципів якості. Минуло небагато часу і фабрика здобула високий рейтинг на європейському фармацевтичному ринку. У 1913 р. на 3-й Міжнародній фармацевтичній виставці у Відні продукцію "Лаокоону" було відзначено золотою медаллю та почесним дипломом.
Ірина Нестор, директор з якості АТ "Галичфарм"
Сучасне АТ "Галичфарм" успадкувало традиції європейської якості. Результати не забарилися - у 2000 р. підприємство взяло участь у 5-му Українському національному конкурсі якості на засадах Європейської моделі ділової досконалості, за результатами якого його нагороджено дипломом та медаллю "За найвищу якість" у номінації "Великі підприємства". Сьогодні АТ "Галичфарм" має ще й спеціальний диплом у номінації "За збереження і розвиток традицій", отриманий у 3-му Національному рейтингу фармацевтичної галузі України "Панацея", і сертифікат на Систему управління якістю (ДСТУ ISO 9001-2001, реєстраційний номер UA2.010.585).
Керівництво АТ "Галичфарм" підтримує тісні зв'язки з міжнародними організаціями, що працюють за проектом реструктуризації українських підприємств TACIS, - Barents Group, DFID. Проведені консультації та аудит господарської діяльності підприємства допомогли визначити проблемні питання та намітити шляхи їх розв'язання.
Сьогодні вже можна констатувати існування на АТ "Галичфарм" розробленої фахівцями стратегії якості, що базується на таких принципах:
o Сильні лідери (цілеспрямовані, активні, здатні сприймати і розвивати нові ідеї) та працездатна команда. Успіх запровадження стандартів ISO серії 9001 залежить від знань, досвіду та інтуїції керівників, їх компетенції та аналітичних здібностей. Розуміння необхідності перебудови виробництва, вміння швидко реагувати на мінливий попит на фармацевтичному ринку розцінюються на підприємстві як важливі умови результативності та ефективності системи якості.
o Добре налагоджена робота з навчання персоналу, мотивація високоякісної роботи. Увесь персонал підприємства (незалежно від займаної посади) постійно навчається, зокрема, бере участь у тренінгах, які проводять фахівці таких відомих організацій, як Healthside information services Ltd, Pall, Glatt.
Працівники підприємства підвищують свій професійний рівень, проходячи спеціальну підготовку на базі Української асоціації якості, Київського інституту інвестиційного менеджменту, Української академії якості, Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Національного університету "Львівська політехніка", в рамках проекту "Сприяння реструктуризації фармацевтичної промисловості України" ТАCIS. Під час проведення на підприємстві занять з Належної виробничої практики (GMP), фармацевтичного маркетингу, фінансової реструктуризації діяльності підприємства фахівці проекту ТАCIS "Сприяння реструктуризації фармацевтичної промисловості України" в травні-липні 2000 р. відзначили, що всі учасники продемонстрували високий рівень знань.
o Добре налагоджена система стратегічного та поточного планування.
o Децентралізація управління та розвиток горизонтальних зв'язків, доступність керівників для працівників, залучення персоналу до процесів удосконалення та управління. Застосовуються нові форми діалогу з персоналом, запроваджено систему щомісячних
Дільниця таблетно-фасувального цеху
неформальних звітів, у яких кожний менеджер може висловити свою думку щодо виробничих та управлінських процесів на підприємстві і запропонувати власні методи їх поліпшення, проводяться соціологічні дослідження серед персоналу.
Систематичне вивчення ринку і встановлення сталих зв'язків із споживачами, розвиток фірмової

 
 

Цікаве

Загрузка...