WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → Ріхтер Гедеон - Реферат

Ріхтер Гедеон - Реферат

придбання і переобладнання відповідно до сучасних міжнародних стандартів нових виробництв: протягом останніх років було придбано Гродзиський фармацевтичний завод "Польфа" (Польща) та створено новий завод Gedeon Richter Romania S.A. (Румунія). Нині компанія "Ріхтер Гедеон Рт." - єдине незалежне угорське фармацевтичне підприємство, яке не має іноземного власника. Загальна біржова вартість компанії становить понад 1 млрд дол. США. Очолює підприємство генеральний директор Ерік Богш. Теперішній колектив однодумців компанії творчо продовжує справу видатного угорського фармацевта Ріхтера Гедеона, який запоруку успіху підприємства вбачав у широкому асортименті високоякісних препаратів за ціною, доступною всім, хто їх потребує. Ефективність, надійність і безпека препаратів компанії "Ріхтер Гедеон Рт." дуже високо цінуються в усьому світі. Компанія повсякчас дбає про власний імідж, основою якого є турбота про те, щоб асортимент її продукції постійно розширювався за рахунок найсучасніших препаратів.
Представництво компанії "Ріхтер Гедеон Рт." в Україні відкрито у 1996 році. Колектив однодумців очолює голова представництва Янош Сабо. Окрім центрального офісу в Києві, в структурі представництва працює 8 регіональних представництв, а в усіх обласних центрах трудяться регіональні представники компанії. Порівняно з іншими іноземними фірмами зареєстрованих препаратів "Ріхтер Гедеон Рт." в Україні найбільше - кількість їх перевищує 100 найменувань.
Характерною особливістю діяльності компанії в Україні є тісна співпраця її з органами і закладами охорони здоров'я, допомога у виконанні національних і державних медичних програм через поставку в Україну необхідних лікарських засобів, які українська промисловість не випускає чи виробляє в недостатній кількості. Зокрема, в аспекті репродуктивного здоров'я компанія проголошує доступні для жінок України засоби запобігання небажаній вагітності. Це приклад того, що продукція "Ріхтер Гедеон Рт." в Україні була, є і буде ліквідною, позаяк об'єднує в собі такі важливі складові, як висока якість, ефективність і доступність для широких верств населення.
Одним із важливих завдань компанії є донесення повної об'єктивної інформації про препарати до медичної громадськості та працівників аптек. Через те нові препарати заводу безкоштовно передаються в медичні центри, де відбувається нагромадження клінічного досвіду щодо їх застосування, а набуті знання передаються лікарям-практикам. Медичні представники на місцях якнайліпше намагаються забезпечити взаємодію лікаря, фармацевта і пацієнта.
На підприємстві вводиться система Total Quality Management - повне управління якістю, а дослідницька, виробнича і клінічна діяльність відповідає стандартам GLP, GMP, GCP, прийнятим в усьому світі. Ще у 1997 році Угорщина приєдналася до Конвенції фармацевтичної інспекції EFTA, а об'єкти "Ріхтер Гедеон Рт." стали постійно контролюватися інспекторами FDА, Національного інституту фармації та інших авторитетних організацій на предмет відповідності фармпродукції міжнародним стандартам.
Сьогодні компанія "Ріхтер Гедеон Рт.", попри солідний вік діяльності у сфері охорони здоров'я, перебуває в чудовій формі і продовжує тримати курс на новітні досягнення світової медичної і фармацевтичної науки, максимальне задоволення потреб населення тих країн, де відкриті її представництва.
СКЛАДОВІ ДОВГОЛІТТЯ НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ
Співпраця українських фармацевтів з "Ріхтер Гедеон Рт." триває понад 10 років. Багатогранний напрям діяльності компанії дає можливість використовувати її препарати в галузях внутрішньої медицини, неврології. Спектр застосування лікарських засобів компанії доволі широкий: від лікування гіпертонії до лікування інсультів, онкопатологій. Приємно відзначити і те, що у своїй діяльності компанія не цурається просвітницьких заходів: організовує семінари для лікарів, зокрема, внутрішньої медицини, сімейних лікарів, що є відносно новим напрямом у цій роботі. Представники "Ріхтер Гедеон Рт." активно співпрацюють з лікарями в плані розробок методів (стандартів) лікування, знайомлять широку медичну громадськість з новими досягненнями науки і практичної медицини, які започатковані у світі. Окрім того, вони вдало і своєчасно інтегрують нові технології у наш внутрішній процес, над удосконаленням якого ми разом і працюємо.
Мені до вподоби спокійна, виважена політика впровадження нових лікарських засобів у щоденну практику лікаря, яка ґрунтується на принципах доказової медицини.
Особливо хочу відзначити наявність у портфелі компанії кардіологічної групи препаратів, застосування яких перевірено роками і заслужило довіру як лікаря, так і пацієнта. Візьмемо, зокрема, препарат для лікування гіпертонії - Диротон. Він існує в різних дозуваннях: від 2,5 до 20 мг, тому лікар має змогу підібрати індивідуальну дозу кожному хворому. Такий широкий діапазон застосування препарату зручний у призначенні і використанні.
І ще одне. "Ріхтер Гедеон Рт.", яка нині є однією із провідних компаній не лише на українському ринку, працює з лікарями постійно, бо не є тимчасовою. А це дуже важливо, що поруч - надійний партнер і помічник, який не підведе, до якого можна звернутися за будь-яких обставин і мати завжди професійну підтримку.
Перше знайомство Інституту геронтології АМН України з фармацевтичною компанією "Ріхтер Гедеон Рт." відбулося у 1975 році, коли відділу вікових змін нервової системи було вперше в Україні запропоновано апробацію препарату Кавінтон. З того часу, ось уже 30 років, цей препарат є "золотим стандартом" у лікуванні судинних захворювань головного мозку. Нині чимало препаратів компанії (Мідокалм, Кавінтон, Нормодипін, Диротон) активно застосовуються для лікування різноманітних захворювань нервової, серцево-судинної систем і опорно-рухового апарату.
Фундамент компанії "Ріхтер Гедеон Рт." базується на високому професіоналізмі і творчому пошуку, на постійній взаємодії з науковими працівниками і лікарями. Співробітники компанії беруть активну участь у проведенні різноманітних конгресів, симпозіумів в Україні.
Зважаючи на тривалу співпрацю нашого інституту з компанією, геронтологи України бажають "Ріхтер Гедеон Рт." творчого довголіття на фармацевтичному ринку України, успішної розробки нових ефективних лікарських препаратів, процвітання і здоров'я всім працівникам компанії, а також сподіваються на те, що союз виробниківвисококласних лікарських засобів з вітчизняними лікарями і науковими співробітниками і надалі буде ефективним і творчим, сприятиме підвищенню рівня здоров'я населення України.
?
СОСТАВ И ФОРМА ВЫПУСКА
Таблетки: в упаковке 20 шт.
1 таб.
спиронолактон 25 мг
ФАРМАКОЛОГИЧЕСКОЕ ДЕЙСТВИЕ
Калийсберегающий диуретик, является конкурентным антагонистом альдостерона. В дистальных отделах почечных канальцев препарат повышает выведение ионов натрия, воды, уменьшает выведение ионов калия.
ПОКАЗАНИЯ
" первичный гиперальдостеронизм (для уточнения диагноза и кратковременного предоперационного лечения);
" аденомы надпочечников, продуцирующие альдостерон (для длительной поддерживающей терапии у больных, которым противопоказано хирургическое лечение или который отказались от этого вида лечения);
" идиопатический гиперальдостеронизм; отечный синдром при хронической сердечной недостаточности; цирроз печени, сопровождающийся асцитом и/или отеками; нефротический синдром;
" артериальная гипертония (в составе комбинированной терапии); гипокалиемия;
" отеки в период беременности;
" гирсутизм (например, при синдроме поликистозных яичников).

 
 

Цікаве

Загрузка...