WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → Аптеки смт. Яблунів - Реферат

Аптеки смт. Яблунів - Реферат


РЕФЕРАТ
на тему:
"Аптеки смт. Яблунів"
Яблунів - це селище міського типу Косівського району Івано-Франківської області. Воно розташоване в мальовничій місцевості на берегах річки Лючки біля підніжжя Карпат. З півночі і півдня до поселень прилягають ліси. Через селище проходить автомобільна дорога, яка з'єднує Коломию і Косів. Відстань до Косова 17 км. відстань до Коломиї 16 км.
Сьогодні Яблунів світле, принадне і впорядковане селище міського типу де проживає 1786 осіб.
У селищі є братська могила воїнів радянської армії, які загинули під час Другої світової війни на території району.
У 1997 р. закінчили будівництво і посвятили церкву Сострадання Пречистої Богородиці і Різдва Пречистої Богородиці.
На даний час у селищі є загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, санаторна загальноосвітня школа-інтернат для дітей з розумовими вадами, дитяча музична школа, дитячо-юнацька спортивна школа "Соколята", дитячий садок "Писанка", центр дитячої творчості.
Ще в селищі є народний дів в якому працюють аматорські гуртки, які мають широке визнання. Три колективи одержали звання "народних": чоловічий аматорський народних ансамбль "Дзвони Карпат", жіночий аматорський народний ансамбль "Чарівниця", аматорський вокально-інструментальний народний ансамбль. Одержали визнання хор "Просвіти", та ансамбль ветеранів "Надвечір'я".
На території Яблунова є понад 20 крамниць, здебільшого продуктових. Найбільші з них "Універсам", "Галочка", "Лимон". "Едельвейс". Кафе "Візит", кафе "Овен", мінімаркет "Люкс".
Але головним у Яблуневі є центральна районна лікарня. Вона має поліклінічне відділення, терапевтичне відділення. Хірургічне відділення. Травматологічне відділення. Неврологічне відділення, гінекологічне відділення. Педіатричне відділення. Акушерсько-гінекологічне відділення.
При лікарні єрайонний реабілітаційний центр для людей похилого віку.
У Яблунові на даний час працює дві аптеки. Одна досить давня у центрі Яблунева під назвою "Фіалка". Завідує нею наша односельчанка Табахарнюк А.В. Завжди в ній затишно і комфортно. Працівники дуже приємні в ввічливі, порадять, що придбати для дорослих і дітей. Асортимент ліків досить великий, зараз є дуже багато нових препаратів і вони завжди є у цій аптеці. А якщо і чогось немає, то необхідно зробити замовлення і через невиткий проміжок часу все підвозять. З приємністю відгукуються односельчани та люди з прилеглих сіл про нашу аптеку, тому, що медичний колектив завжди на своєму місці, а це звучить гордо.
Також у нашому селищі працює ще одна аптека № 182 це вже лікарняна. Розташована вона серед мальовничої природи, з усіх боків її оточує чарівна зелена краса. В усі пори року тут казковий краєвид, але весною і літом особливо тому, що все прокидається, оживає і цвіте буйним цвітом своєї краси.
Аптека знаходиться в приміщенні центральної районної лікарні. Тут обслуговують людей, що лікуються та лежать в стаціонарі, а також всіх хто бажає. Працюють в ній досить кваліфіковані працівники з великим досвідом і трудовим стажем. Завідує аптекою також наша жителька селища Дрогомирецька Н.Д. чуйна до людської біди, завжди приходить на допомогу із своїми порадами і пропозиціями.
Високим авторитетом користуються тут і досвідчені провізори, які завжди на своєму місці і завжди стають на допомогу своїм пацієнтам.
Але найголовніше робити людям добро і вони тобі віддячать тим же. Тож будьмо завжди на висоті свого надбання, бо це найцінніший людський скарб.

 
 

Цікаве

Загрузка...