WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → "Народитися знову" (книга Г.Бритвак про оздоровлення)" - Реферат

"Народитися знову" (книга Г.Бритвак про оздоровлення)" - Реферат

Життєві насолоди скоро зникають, а з ними і користь, яку вони приносять. Тоді людина опиняється на роздоріжжі: її викинули як непотріб, зневажили. Що ж тоді? Далі настає існування, розчарування у всьому і водночас бажання покорити того, хто відмовився від вас. Це також чергова пастка нашого розуму. Чіпляючись за когось, ми заважаємо йому знайти себе і забуваємо, що ми створені для щастя
Казковий герой долав перешкоди весело. Усміхніться і ви. Спостерігайте. Чіпляючись, ми створюємо причину, не чіпляючись - звільняємось. "Мій", "моє" - створює "его". Якщо перестати називати течі моїми, "его" зникне. Той, хто вирішив бути розумним, уже розумний.
"Пізнай себе" - означає, що тебе немає. Якщо тебе немає, то нащо бунтувати.
Уявіть, що вам сниться сон. Сон закінчився, ви прокинулись і, ніби в кіно побачили витвір свого розуму. Сон наяву - це наше життя. Не втручайтесь, тільки спостерігайте. Або уявіть себе в театрі. Готовий сценарій. Ви глядач, отже не маєте права його змінити. Ви спостерігач. Так і в житті. Поки ви не вимагаєте, не показуєте свою агресію, сценарій не міняється.
Любов не судить, вона приймає все. Даруєте любов - одержуєте її, і навпаки. Ми хочемо одержати, а треба віддати. Що віддаємо, те одержуємо. Не вимагайте нічого і не ображайтесь, бо з нами поводяться так, як ми того вартуємо. Живіть миттю і не намагайтесь жити майбутнім. Не живіть в уяві. Просто спостерігайте себе. Поки ви будете намагатись іншим нав'язувати себе, вимагати від них уваги, ви втрачаєте себе, захворюєте. Найкращі ліки для вашої - образа, зрада, підлість, обман і навіть висока посада. Чому посада ліки? Ви піднялись на вищу сходинку, досягли рівня, який для декого є вершиною. Більшість людей в такому випадку показують своє справжнє лице. А що далі? Вища сходинка недосяжна нижча - пов'язана з обманом, зрадою, підлістю. Отже, у вас з'являється ненависть і жага помсти - одна з причин одержати невиліковну хворобу. Легше, якщо ви зразу впадете вниз, бо поруч опиняться ті, хто не раз постраждав з вашої ласки. І тут почнеться цікава казка. Доведеться почути правду, яку колись боялися вам сказати в очі, бо мусили говорити лише те, що вам подобалося. Помститися ви вже не в силі - всі сходинки закінчилися. Залишилося лише зробити висновок: в житті немає вершини. Якщо ви вже все втратили, до чого так прагнули, - не опирайтесь, не протестуйте, прийміть життя таким, як є.
"Просіть і дасться вам…" Божа любов безмежна. Вона є у вас, з вами і всюди. Якщо вам дуже важко, молитва заспокоїть душу, дасть їй мир. Все, що вам треба, завжди поруч; досить лише захотіти, щоб стати володарем всього, якщо позбудетесь бажань. Намагайтесь більше відчувати, ніж вимагати для себе.
Спробуйте уявити, що блага, обіцяні розумом, вже одержані. Насолоджуйтесь, огляньте ще раз омріяне, наприклад: шикарний будинок, щасливу сім'ю, машину, басейн чи що інше. Уявіть обличчя тих, хто вам заздрить, відчуйте свій тріумф. Як довго вам захочеться це бачити? Думаю, здогадались: поки не з'явиться нове бажання. А нове бажання - спокуса. Ви помчалися за ним і чим вище прагнення, тим вища плата. Щоб щось одержати - треба втратити. А тепер огляньтеся і подумайте: чим ви можете пожертвувати заради нового бажання? Як ви зрозуміли, це знову пастка нашого розуму. Бажання з'являються і зникають, а пожертвування заради них часто бувають дуже болісними, бо втрачається переважно найдорожче з того, що ви мали і повернення назад не буває. Розум заставляє нас спішити жити. Ми не бачимо нічого, що відбувається сьогодні, бо нас тут немає. Думки відволікають, створюючи нові пастки дял нас. Школа життя почалася з першим нашим подихом, а ми до неї запізнюємося, бо хочемо перед кимось виставитись, побачити заздрість в очах інших. А інші хто? Ті, що так само думають, як ми. Вони зайняті собою, шукають свою вершину і роблять свої помилки. Все, як в замкнутому крузі.
Прокиньтеся вранці і народіться для життя. Ви відкрили очі - почався урок. Ви маєте в собі Божу любов. Огляньтесь довкола. Все, що ви бачите, дав вам Бог. Він вважає, що вам потрібно саме це. Помоліться і подякуйте Богу. З любов'ю користуйтеся тим, що маєте, з любов'ю виконуйте кожну роботу, з любов'ю сприймайте людей, задумуйтесь над усім, що сталося - це домашні завдання.
Вас обдурили, значить в глибині душі ви прагнете обдурити когось, щоб одержати більшу частку. Позбудьтеся цього бажання, і більше ніхто вас не обдурить.
У вас украли гроші або ви загубили їх. Отже, вам дуже хочеться їх мати. Можливо, ви мріяли знайти їх, або комусь недодали чи отримували і навіть вимагали хабарі. Запам'ятайте: рано чи пізно все зайве у вас обов'язково забереться. На це вища Божа воля. Не думайте про гроші. Живіть з Божою любов'ю. Бог знає, що вам потрібно.
Вас зрадили, а ви хотіли, щоб це сталося будь з ким, лише не з вами. Просто дуже хочеться, щоб хтось належав тільки вам. Але не забувайте - нам ніхто не належить. Чому ви поміщаєте своє життя в таку маленьку рамку і намагаєтесь відгородитися нею від світу. Адже ви пройшли лише черговий етап життя, але воно продовжується. Вам було добре, ви були щасливі, вас любили і ви любили - значить все добре. Ідіть з любов'ю, вас веде Бог, він любить вас і дасть все, що вам треба. Відпустіть минуле з любов'ю і прийміть нове з любов'ю. Не шукайте когось - знайдіть себе, і ви отримаєте свободу. Ви прийшли в життя, щоб зустрітися з собою і одержати подарований Богом рай. Царство Небесне всередені нас, а людина Храм Божий. Хто нас може туди не допустити?
Почуття страху, якого так важко позбутися, заставляє вас у всьому вагатися. І чим більше ви прожили, тим з більшим страхом ви думаєте про свою старість, про самотність, яка на вас чекає, про те, що опорою тут може бути лише надійна людина. Тоді ви обов'язково обираєте таку людину і починається ваше рабство - чергова пастка розуму. Бо жодна людина не може бути надійною. Люди зраджують, обманюють, насміхаються, обкрадають і навіть вбивають. А чи надійні ви? Згадайте, як ви робили необдумані вчинки, в яких, можливо, каялись пізніше і навіть деколи собі не могли пояснити, чому вчинили так. Отже, своїм страхом ви притягаєте саме те, чого так боїтеся, а віддаляєте, те до чого прагнете і що любите. Ніхто не керує ні вашим життям, ні смертю, і шукати їх не треба. Спочатку знайдіть себе, і ви відкриєте дорогу до того, хто позбавить вас страху. Один Бог надійний, бо Бог - це любов. З ним ви забудете всі печалі і одержите спокій. І якщо ви чогось не маєте, а вас це дуже бентежить, бо вважаєте, що всі проблеми сходяться, припустімо, в житлі чи маєтку, то це означає одне: Бог знає, що для вас це обернеться горем і стражданнями, тому не дає їх.
Живіть лише з Божою любов'ю, а все, що оточує вас і чим використуєтеся, - тимчасове і тлінне. Ви будете мати завжди те, що вам потрібно, тому що життя - це дорога до Бога, а в дорогу беруть найнеобхідніше.
В наш час часто доводиться чути, що в країні безвладдя, всім керує мафія, а народ страждає від нестатку і безробіття. Та якщо уважно придивитися, мафія не живе, а існує. Де є обман і

 
 

Цікаве

Загрузка...