WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → "Народитися знову" (книга Г.Бритвак про оздоровлення)" - Реферат

"Народитися знову" (книга Г.Бритвак про оздоровлення)" - Реферат

повинні забувати, що тепле почуття любові, яке ми носимо в своїй душі, буде завжди важливіше від найбільш масштабної і важливої інформації. Вчімося більше відчувати, намагаючись відкидати думки, позбавлятись від їх впливу.
За Біблією змій спокусив жінку, сказавши, "що відає Бог, що дня того, коли будете з дерева в раю ви їсти, ваші очі розкриються, і станете ви, немов Боги, знаючі добро і зло", щоб людина як той ангел, що став дияволом, спробувала своїм розумом осягнути недосяжне. Бог дав нам можливість зробити вибір і дійти до висновку, що, користуючись розумом без любові в душі, зазнаємо лише страждань. Боротьба людини з дияволом - це боротьба кожного з самим собою. Диявол - це гордість, що спонукає нас виділяти себе з-поміж інших, надмірність у відношенні до людей, впевненість в тому, що прожити можливо без Бога, користуючись власним розумом. Проте серед наших знайомих є люди, що не відзначалися особливими розумовими здібностями, не закінчували вищих навчальних закладів і не мали особливих матеріальних статків, проте були щасливі в сімейному житті, вони вірили в Бога, дякували Йому за все, що мають, очі їхні світяться любов'ю до людей і всього навкруг.
Шлях до любові істинної, Божої проходить через страждання і смирення. Вистраждана любов - це коли ви любите незалежно від того, чи та людина любить вас. чи ненавидить; знаходиться поруч, чи живе в іншій сім'ї; бажає вам добра чи проклинає вас. Смиренністю, а не розумом пізнається така любов. І тільки Творець може дати кожному з нас те, що ми називаємо істинним щастям. Розумом ми любимо недосяжне, створене в своїй уяві. Але як тільки одержимо те вимріяне, дуже швидко приходить або розчарування, або привикання, впевненість, що це вже постійне, власне і вічне. І тут настають раптові зміни в житті, міняються обставини, створюються непередбачені проблеми, що викликають непримиренність, злість, ненависть, і наша гордість починає боротися за себе, щоб показати свою зверхність, надзвичайність. Нам легше перенести, коли принижений хтось, коли з іншими трапляються нещастя, зрада. Тому, коли відчуваємо, що живемо краще від інших, що нещастя обминають нас, що нам навіть заздрять, а це, звичайно, кожному подобається, тоді ми починаємо інших осуджувати, повчати, уявляючи себе кращими, такими, що мають на це право, і тоді, нарешті, саме в нас з'являються справжні проблеми. Якщо ми осуджуємо когось за підлість, то саме з нами поступлять підло, якщо нам не подобаються п'яниці, то хтось з наших рідних обов'язково стане таким; якщо ми осуджуємо перелюб, то нас зрадять; якщо ми осуджуємо когось за невихованих дітей, то наші діти завдадуть нам кривди і т.д. Отже, проблем багато, а ліки єдині: прийняти все з любов'ю, молити Бога, щоб дав сили прожити без ненависті, смиренно. Тоді все раптово вирішиться і стане на своє місце, зникнуть проблеми, жити стане цікавіше, бо з любов'ю нам ніщо не страшне. Отже, здатність оцінювати, яку одержали люди внаслідок первородного гріха, ми на Землі повинні використовувати так, щоб вона не стала для нас трагедією життя. Пізнання добра і зла дає людині різні думки, а думка - це фундамент, основа вчинку. Навіть хвороба організму - це витвір думки. І означає не що інше як наше бажання захворіти. Парадокс, але це так. Чому ж може виникнути таке бажання, яка користь від нього? Відповідь проста: нам хочеться більше уваги, любові від рідних, близьких, або вигідно мати пенсію по хворобі. Ми міцно закріплюємо хворобу в своїй свідомості і як результат - маємо те, що хочемо. Отже, позбутися хвороби необхідно спочатку в думках, а для цього непотрібно шукати спонсора. Думкою ми плануємо своє майбутнє, а змінити її можна не виходячи з кімнати. Діє думка за принципом бумерангу: повертається до свого власника помноженою дією. Тобто, коли ми на зло реагуємо злом, одержуємо в кілька раз сильнішу агресію, що руйнує організм - дає хвороби. Коли ж на спричинене зло, відповідаємо смиренністю, віддаючи все на Божу волю, не відчуваючи ненависті - зберігаємо і душу, і тіло, і Божественну любов, любов вічну, яка підтримує Всесвіт і все людство. Отже, кінець світу - це накопичення зла в кожній людині, яке ми відправляємо в Космос своїми негативними думками.
Кожен наш вчинок носить двоякий характер: негативний і позитивний. Тобто, коли для одних він є хорошим, то іншим може завдати прикрощі. В народі кажуть: "Немає такого зла, що не вийшло на добре, і немає такого добра, щоб не вийшло на зле". Тому, коли з великого добра і достатку все обертається для когось злом, то це означає, що в даний час для цієї людини це найкращі ліки, щоб врятувати її душу. Навіть, таке зло, як брехня, приносить більше шкоди, якщо ми обманюємо самі себе, а не когось. Наприклад, ми хочемо мати гроші будь-яким шляхом, навіть коли для цього буде необхідно когось обманути, обділити, недодати, використати - це брехня проти себе. Брехня завжди обертається проти вас, адже, знаючи і відчуваючи її, ви в душі себе заспокоюєте, виправдовуєте. І тут раптом вас або пограбують, або обдурять, або з'являться судові тяжби з майном. Насправді ж забереться лише зайве, зароблене нечесним шляхом, використане з когось. Так, за часів Радянської влади окремі чиновники, користуючись своєю посадою, намагалися награбувати якнайбільше: виписували "липові" документи на будівельні матеріали, використовували державний транспорт в особистих цілях, брали хабарі, купляли автомобілі і т.д. Звичайно, в рамки зарплатні такі матеріальні статки ніяк не вкладуться. Для цих горе-чиновників зараз настала велика криза, бо розвелося їх надзвичайно багато, і грабувати вже нема що, а вони більше нічого не вміють робити. Настав час ремесла і якості, час випробувань на людяність, духовність, чесність.
Майстер Ошо говорив: "Реальність важка; доводиться страждати і йти крізь вогонь. Чим більше ви пройдете вогнів, тим більше зрілим ви станете, а чим більше зрілим, тим більше цінним. Свою Божественність неможливо купити на ринку, за неї не можна торгуватися; вам доведеться платити всім вашим життям. Коли ставка все ваше життя, тільки тоді це трапиться".
Отже, реальність треба прийняти, а не боротися з нею. Зрозуміти свою сутність і тоді страху не буде. Бути таким, яким себе відчуваєш, не дивлячись ні на що, справжнім, не боятись нічиєї думки. Довіряти життю, не шукати мети. "Якщо у вас є мета - ви проти життя," - говорив Ошо. Всесвіт відкрита таємниця відкрита, лише ви закриті. Коли ви пристосовуєтесь до когось, відчуваючи, що суперечите своєму внутрішньому стану - у вас уже немає свого "я".
Справжня одрога, за свідченням Біблії, вузька, терниста. Яка це дорога? Це дорога тих, хто створює навкруг себе простір любові, а не матеріальні блага, що породжують жорстокість і байдужість. Вашим дітям не принесе щастя ні машина, ні особняк, ні вища освіта. Даруйте їм свою любов і можете не журитися за свою старість. Не існує ні минулого, ні майбутнього, є лише тепер і зараз. То жживімо любов'ю до всього, що оточує нас. І що б не трапилося, знайте - все для нашого ж блага. Якщо не дають зарплатні медикам, шахтарям, освітянам, значить не

 
 

Цікаве

Загрузка...