WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → "Народитися знову" (книга Г.Бритвак про оздоровлення)" - Реферат

"Народитися знову" (книга Г.Бритвак про оздоровлення)" - Реферат

обов'язково повернуться. Робіть добро просто так, і воно буде завжди поруч. Віддавайте те, що хочете одержати: увагу, щирість, доброту, повагу, ласку, любов. Нічого не вимагайте для себе, вважайте достатнім все, що маєте. Любіть життя, прийміть його таким, як є, не придумуйте собі страждань. Всім так хочеться тепла, а його дає лише Любов. Тож зігрівайте оточуючих своєю любов'ю і потепління настане на всій Землі. На духовному плані всі люди рівні, а різниця в матеріальному відношенні необхідна для накопичення любові в душі людини і для досягнення нашої досконалості. Лише любов здатна зробити чудо і це чудо дарував людині Бог.
Дорога до Бога відкрита для кожного. Для початку зверніться до Творця в молитві. "Молитва є краща справа для душі. Молитвою одержується покора, терпіння і всяке благо", - писав Силуан. В кожному молитвослові є щоденні молитви і Господня молитва, яку дав Ісус. Нижче я подаю кілька молитв. Вони стали для мене підтримкою у важкі хвилини. Впевнена, що в кожному серці знайдуться свої слова для розмови з Богом. Але якщо ці молитви комусь допоможуть - буду дуже рада.
Молитви.
Господи! Творець, що створив мене. Моя любов до Тебе - це вище щастя і зміст мого життя, і все земне щастя, яке в мене було і буде, для мене і для моїх потомків стане засобом, способом, щоб підсилити любов до Тебе. І все, що сталося і станеться, я приймаю як дане Тобою, і моя душа приймає це з любов'ю.
(По С. М. Лазарєву)
Господи, я Тобі віддаю своє серце, пошли ангелів своїх, щоб працювали для збереження його в недоторканості.
(По Силуану)
Господи, дай мені можливість любити Тебе більше, ніж будь-яке земне щастя, дай мені покору Твою, хай поселиться в мені любов Твоя.
(По Силуану)
Молитва преподобних старців і отців Оптиної Пустині.
Господи, дай мені з душевним спокоєм зустріти все, що принесе мені цей день.
Господи, дай мені повністю покластися волі Твоїй Святій.
Господи, на кожну хвилину цього дня у всьому настав і підтримай мене.
Господи, відкрий мені волю Твою для мене і оточуючих мене. Які би я не отримав(ла) повідомлення протягом дня, навчи мене прийняти їх з спокійною душею і міцним впевненням, що на все свята воля Твоя.
Господи Великий Милосердний, у всіх моїх справах і словах керуй моїми думками і почуттями, у всіх непередбачених випадках не дай мені забути, що все посилається Тобою.
Господи, навчи мене розумно діяти з кожним членом сім'ї моєї, нікого не ображаючи і не засмучуючи.
Господи, дай мені силу витримати втому цього дня і всі події на протязі його. Керуй моєю волею і навчи мене молитися, терпіти, прощати, любити. Амінь.
Молитва ієросхиманаха Парфенія Київського.
Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, не допусти, щоб суєтність, самолюбство, чуттєвість, недбання, гнів панували наді мною і викрадали мене у любові Твоєї. О, мій Господи, Творець мій, все сподівання моє! Не залиши мене без долі в блаженній вічності, допоможи і мені послідувати святому прикладу Твоєму, бути покірним властям наді мною поставленим; даруй мені чистоту духу, простоту серця, які роблять нас достойними любові Твоєї. До Тебе, о Боже мій. підношу душу мою і серце моє: не попусти загинути творінню Твоєму, але позбав мене від єдиного і найбільшого зла: гріха. Допоможи, Господи, переносити з таким же терпінням хвилювання і біль душевні, з якою радістю приймаю насолоди сердечні. Якщо Ти хочеш, Господи, - можеш очистити і освятити мене. Передаю себе Твоїй благості, просячи знищити в мені все противне Тобі і приєднати до сонму вибраних Твоїх.
Господи! Забери у мене марність духу, що губить час, суєтність думок, що заважає Твоїй присутності і розважає увагу мою в молитві; якщо ж, молячись, я відхиляюсь від Тебе моїми помислами, то допоможи мені, щоб це розважання було не самовільне, і, відвертаючи розум, хай не відверну від Тебе серце. Ісповідую Тобі, Господу Богу моєму, всі гріхи мого беззаконня нині і раніше сотворені перед Тобою: відпусти мені їх ради імені Твоєго святого і спаси душу мою, яку Ти викупив дорогоцінною Кров'ю Твоєю. Вручаю себе милосердю Твоєму, передаюсь в волю Твою, твори зі мною по благості Твоїй, а не по злобі і беззаконню моєму. Навчи мене, Господи, розподіляти справи свої так, щоб вони сприяли прославленню імені Твого святого. Умилосердись, Господи, за всіх християн, почуй бажання всіх, що призивають Тебе, ізбави від всякого зла, спаси рабів Твоїх (імена), пішли їм розраду, втіху в скорбі і милість Твою святу. Господи, молю Тебе особливо за тих, котрі мене чимось образили і засмутили або якесь зло зробили: не карай їх мене ради грішного, але пролий на них благість Твою.
Господи, молю Тебе за всіх тих яких я, грішний, засмутив, образив чи спокусив, словом, справою, думкою, віданням чи невіданням. Господи Боже, відпусти нам гріхи наші і взаємні образи; віджени, Господи, із сердець наших всяке обурення, підозру, гінв, злопам'ятність, сварливість і все те, що може перешкоджати любові і зменшувати братолюбство. Помилуй, Господи, тих, що доручили мені грішному, недостойному молитися за них! Помилуй, Господи, всякого просячого Твоєї допомоги. Господи, сотвори цей день днем милосердя Твого, подай кожному по проханню його; будь пастирем заблуканих, вождем і світлом невідучих, наставником немудрих, батьком сиріт, помічником пригнічених, лікарем хворих, утішителем помираючих, і приведи нас всіх до бажаного кінця - до Тебе, пристанища нашого і блаженного заспокоєння. Амінь.
Щоденна молитва Господу Ісусу Христу. (Святителя Філарета Дроздова).
Господи, не знаю, чого мені просити в Тебе! Ти один відаєш, що мені треба. Ти любиш мене більше, ніж я вмію любити себе.
Отче! Дай рабу Твоєму - чого й сам просити не вмію. Не смію просити ні хреста, ні втіхи. Тільки постаю перед Тобою, серце моє відкрите. Ти бачиш потреби, яких я не знаю.
Дивись! - і сотвори зі мною за милістю Твоєю! Підкори і зціли, поклади і підніми мене. Благоговію і мочу перед святою Твоєю волею і недосяжними для мене Твоїми долями.
Приношу себе в жертву Тобі. Передаюсь Тобі. Немає в мене бажання, крім бажання - виконати волю Твою.
Навчи мене молитися. Сам в мені молись!
Амінь.
Література.
1. Біблія.
2. Веприняк Д. М. Світова література 5-8 класи - "Альфа" - м. Київ - 1993
3. Головащук С. І. Російсько-український словник. - Київ, 1984
4. Жикаренцев. Путь к свободе: добро и зло. - СПб. "Золотой век", "Диамант" - 1999
5. Запорожец В. А. Старец Силуан. - "Воскресенье". -Москва. - 1991
6. Лазарев С. Н. Диагностика кармы. (в 6 книгах) - СПб, - Санкт-Петербург, 1998
7. Мэгрэ В. Анастасия. - "Диля", - "ИЦ Анастасии", - Москва - Санкт-Петербург, 1999
8. Ожегов С. И. Словарь русского языка. - "Русский язык", Москва, 1986
9. Ошо. Горчичное зерно. - "Лила", - Москва, 1997
10. Паламарчук Л. С. Українсько-російський словник. - Київ, 1984
11. Православный молитвослов и псалтырь. - Симферополь "Таврида", 1994
12. Хей Луиза. Исцели себя сам. - Луганск 1996

 
 

Цікаве

Загрузка...