WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Товарознавство продовольчих і непродовольчих товарів - Дипломна робота

Товарознавство продовольчих і непродовольчих товарів - Дипломна робота

 1. правильно приймати тару від постачальника

 2. правильно і відповідним інструментом її відкривати

 3. правильно зберігати тару

 4. своєчасно повертати тару постачальнику.

2.4. Умови і терміни зберігання.

Упаковують мішки із зернистою баночною ікрою в бочки в спеціальні дерев'яні клітки. Бочки зсередини повинні бути викладений рогожами з чакана або очерету. Всі проміжки в бочці забивають мелкодробленым льодом. Під верхнє дно укладають плетену рогожу. В нижньому дні повинне бути трич-четыре отвори. У верхнього і нижнього дна бочки пломбують.

В зимовий час мішки з банками укладають в ящики з розрахунку, що в кожному ящику може бути не більше 30 банок. Ящики зсередини вистилають повстю. Проміжки між банками і стінками набивають тирсою. Зовні ящики обгорнуть повстю або іншим матеріалом теплоізоляції, а потім обшивають новими рогожами і пломбують.

Банки з пастеризованою ікрою загортають в пакувальний папір, щільно укладають в дерев'яні ящики, а по рядах перекладають щільним папером. Ящики по торцях обтягують дротом або сталевою пакувальною стрічкою і пломбують.

Мішечки з баночною паюсною ікрою встановлюють в ящики по 12 банок, проміжок заповнюють тирсою. Забиті ящики обшивають рогожами, обв'язують вірьовками і по торцях пломбують.

Перевозять всі види литкових товарів, окрім крепкосоленой ікри частиковых риб, в транспорті з температурою, відповідною умовам її зберігання. Ікру частиковых риб перевозять в не охолоджуваних вагонах.

Бережуть ікру за умов і в перебіг термінів, вказаних в таблиці.

Назва ікри

Температура

ВВП

Термін зберігання, місяців

Осетрових риб:

зерниста баночна

пастеризована

паюсна

- 4, -3

- 4, - 2

- 20, - 18

75 – 80

4 – 6

12

12

Лососевих риб:

Зерниста в бочках

в банках

- 6, - 4

- 6, - 4

85 – 90

70 – 75

12

12

Океанічних і частиковых риб

від - 2 до 2

70 – 75

Не встановлений

Пробійна і ястычная

- 2

-

Не встановлений

В холодильних камерах магазинів зернисту баночну ікру бережуть без мішечків. Банки встановлюють не більше ніж по 2 шт., щоб підвищеним тиском не зменшити міцність зерна. Температура зберігання повинна бути постійною – близько –3С ( не нижче ). Пастеризована баночна ікра може зберігатися і в замороженому вигляді, але обов'язково при постійній температурі.

2.5.Реклама цих товарів.

Реклама походить від латинського слова „ RECLAMANE " що означає повідомляти про щось.

Реклама – це спеціальна інформація яка в стислій формі доводить до споживача дані про послуги і товари. Основна мета реклами сформувати у споживача потребу у певному товарі викликати бажання у нього купити цей товар.

З появою нових товарів саме реклама виконує дуже важливу роль. Реклама забезпечує взаємозв'язок між виробництвом і споживачем. За допомогою реклами підприємець прагне:

1. Підвищити популярність марки свого продукту чи послуги.

2. Збільшити обсяг товарообігу.

3. Підвищити імідж своєї фірми.

Рекламуючи товар слід пам'ятати, що реклама має бути правдивою конкретною містити необхідні про об'єкти які рекламуються. Реклама неповинна містити неправильну інформацію, а саме: неправильне тлумачення якості товару, ціна товару, умови придбання. Рекламні тексти чи зображення. Згідно Закону України „ Про рекламу "неповинні завдавати споживачеві психологічної шкоди. Реклама одного предмета неповинна містити порівняння с подібними предметами підкреслюючи перевагу одного над іншим. Якщо рекламуюся предмети то мають бути чіткий опис їх умови поставки ціни. Реклама не може містити фотографії людей без їхньої згоди, якщо це фотографія дітей потрібна згода батьків. Копіювання чужої реклами заборонено. У торгівлі використовують різні засоби реклами їх поділяють за такими ознаками: призначенням, місцем розміщення, характером використання.

За призначенням рекламні засоби можуть бути розраховані на різних покупців – оптових і роздрібних, на певні групи населення чоловіків, жінок, дітей.

За місцем розташуванням – рекламні засоби поділять на: внутрішні ( розміщенні в самому підприємстві ), зовнішні ( розміщені поза межами підприємства ).

Внутрішня реклама – це реклама всередині магазину ( назва відділів, символьні вказівки, які сповіщають про місце знаходження окремих груп товарів, листівки які надходять з товарами, внутрішньо магазинна, радіо реклама, телереклама ).

Зовнішня реклама – це рекламні щити афіші світлові вивіски, електронні табло, цифрова реклама розрахована на те щоб повідомляти про потрібні товари на вулиці чи під час поїздок.

Від по початку створення ефективних рекламних звернень потрібно вирішити, яке загальне звернення передаватимуть споживачам, тобто запланувати стратегії чи основну ідею рекламного звернення. Як правило, мета реклами полягає в тому, щоб примусити споживачів думати про товар чи реагувати на нього певним чином. Люди зреагують, тільки коли повірять, що вони від цього виграють. Тому розробка ефективної стратегії, звернення починається з визначення переваг, які отримає споживач, придбавши певний товар. На їх основі створюються рекламні звернення. В ідеалі, стратегія рекламного звернення безпосередньо випливає з ширшої стратегії позиціювання товарів компанії.

Ствердження, які покладено в основу стратегії звернення, повинні бути простими та доступними, підкреслювати переваги та відмінності позиціювання товару на ринку. Це означає, що рекламодавець повинен розробити творчу концепцію, яка привертає увагу, - чи велику ідею, - яка втілює в життя стратегію звернення так, щоб воно запам'яталось. Творча концепція може бути образом, фразою чи комбінацією того та іншого.

Творча концепція визначатиме вибір конкретних звернень, які використовуються в рекламній кампанії. Рекламні звернення повинні мати три властивості. По-перше, вони повинні бути значними та вказувати на переваги, які роблять товар привабливішим та цікавішим для споживачів. По-друге, звернення повинні бути правдивими – споживачі мають повірити в те, що товар чи послуга нададуть обіцяні переваги. Цього досить важко досягнути, оскільки більшість споживачів ставлять під сумнів правдивість реклами в цілому. По-третє, звернення повинні бути характерними – розповідати, чим товар краще за аналогічні товари конкурентів.

2.6. Правила продажу товарів та особливості

обслуговування покупців.

До методів обслуговування:

 • метод традиційний

 • метод самообслуговування

 • метод відкритою викладки

 • метод на замовлення

 • метод за зразками

 • метод за каталогами

 • метод вдома у покупця

 • метод з дверей у двері

Традиційний метод – це продаж товарів через прилавок індивідуальним обслуговуванням.

Метод самообслуговування при цьому методі товари в торгівельному залі відкривають інвентарні кошики або візки. Самі покупці розраховуються за товар вузах розрахунків з контролерами-касирами. Щоб організувати продаж товарів методом самообслуговування необхідно товари попередньо розфасувати упакувати, про маркувати вивести в торгівельний зал розкласти на полицях вітринах контейнерах. Дозволяє деякі товари продавати через прилавок, але розрахунок проводити у вузах розрахунків. Важливим у магазині самообслуговування є довіра до покупця і знання покупця правил обслуговування.

Правила самообслуговування.

   1. Не дозволяється обмежувати вхід покупців у відділі

самообслуговування. Вхід має бути вільним.

   1. Не дозволяється змушувати покупців залишати особисті речі в пунктах зберігання.

   2. Якщо покупець залишає речі то охоронець зобов'язаний їх зберігати.

   3. Контролер-касир має право не проводити розрахунок з покупцем який поклав товар у свою власну сумку.

   4. У касі має бути достатня кількість розмінних монет.

Торгівля з в'язку з відкритою викладкою подібний до методу самообслуговування оскільки на товари розміщують у торгівельному залі на спеціальному обладнані в контейнерах вільним доступом до них покупців. Товар відбирають самі покупці, але різниця у тім, що товари попередньо розфасовують. Переважно фасують таким методом овочеві магазини.


 
 

Цікаве

Загрузка...