WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Товарознавство продовольчих і непродовольчих товарів - Дипломна робота

Товарознавство продовольчих і непродовольчих товарів - Дипломна робота

 1. Підйомно-транспортне устаткування використовують для переміщення вантажів по вертикальній, горизонтальній та похилій поверхнях.

 2. Підйомно-транспортне устаткування класифікують за такими ознаками: напрямом переміщення вантажів; принципом дії; джерелом енергії, що використовуються.

 3. Залежно від напряму переміщення вантажів використовують підйомно-транспортне устаткування для:

  • горизонтального і похилого переміщення вантажів ( возики, транспортери );

  • вертикального і похилого переміщення вантажів ( підйомники, ліфти, похилі спуски );

  • змішаного переміщення вантажів ( настінні поворотні крани, штабелеукладачі );

 4. За принципом дії розрізняють устаткування:

 • періодичної ( переривчастої ) дії – возики, штабелеукладачі, ліфти, підйомники;

 • безперервної дії – конвеєри.

3.4. Умови ітерміни зберігання.

Маркування. Кожний хутряний і шубний виріб повинен бути замаркіровані і упаковані відповідно до вимог державних стандартів.

Маркіровка хутряних виробів містить наступні відомості: найменування заготівника, найменування виробу і виду хутра, з якого воно виготовлено, розмір, фасон, сорт, група вад, ціна, номер Госту, дату випуску.

Маркірують вироби наступними способами. В шов лівого борту хутряного одягу ушивають контрольний ярлик з текстильної стрічки з вказівкою товарного знака підприємства-виготівника, розміру, сорту, ціни і дати випуску виробу. До петлі борту вироби прикріплюють картонний ярлик з повними маркувальними реквізитами. Хутряні коміри маркірують штампом ( клеймом ) на кожевой тканині з вказівкою всіх даних і площі виробу. До комірів, виготовлених з дорогих видів хутра, прикріплюють картонний ярлик з вказаними вище реквізитами.

В центр кружка ( ромба ) підкладки головних уборів незмивною фарбою наносять товарний знак; в шов тульи ушивають текстильну стрічку з вказівкою розміру, сорту, ціни і дати виготовлення виробу. До борту на потиличника прикріплюють картонний ярлик з повними маркувальними даними.

Смушково-шубні вироби повинні мати картонний ярлик, прикріплений до петлі. На нижній стороні правої кишені кожушків повинне бути клеймо з вказівкою розміру, ціни, сорту і дати випуску виробу.

Картонний ярлик всіх виробів обов'язково опломбовують.

Упаковка. Хутряний одяг складають хутряним верхом всередину і упаковують в дерев'яні або картонні ящики, що вистилають чистим папером. Вироби з дорогих видів хутра спочатку поміщають в картонні коробки відповідного розміру або поліетиленові пакети, а потім в ящики.

Коміри складають пачками волосом всередину по 20 шт.; жіночі коміри – пополам по середній лінії волосом всередину. Манжети і обробку прикріплюють до коміра. Пачки перев'язують шпагатом і упаковують поштучно в картонні коробки, ящики.

Головні убори упаковують поштучно в картонні коробки, а більш дешеві – в ящики з кублами.

Овчинно-шубні вироби складають пополам по всій довжині волосом назовні і упаковують в м'яку тару ( пакунки ), ящики. Для первинної упаковки шубних виробів використовують поліетиленові пакети.

В кожний ящик і пакунок кладуть пакувальний лист з вказівкою кількості одиниць і повних маркувальних даних. Ящики оббивають сталевою стрічкою, на замках яку ставлять пломби.

Для перевезення мохових і Смушково-шубних виробів по залізницях, річковим і морським шляхом застосовують контейнери. В контейнери завантажують ящики з хутряними виробами. При внутрішньо міському транспортуванні дозволяється перевезення виробів на спеціальних критих автомашинах в тарі, що оберігає від м'яття, забруднення.

Зберігання. Хутряні і Смушково-шубні вироби бережуть чистих, сухих, добре провітрюваних приміщеннях при відносній вогкості повітря 65+5%. Проте найкращим чином хутряні вироби зберігаються при температурі не вище 7С. Тому рекомендується берегти їх в спеціальних холодильних камерах, в яких підтримується постійна температура 4 – 7С. При такій температурі практично припиняється життєдіяльність комах-шкідників ( міль, кожеед ).

Берегти хутряні вироби слід в упакованому вигляді. Пальта, жакети, піджаки поміщають в темні чохли і бережуть тільки в підвішеному стані. Не рекомендується розташовувати їх горизонтально, а тим більше складати.

Головні убори, коміри, горжеты і інші дрібні хутряні вироби доцільно укласти в коробки. В головні убори щоб уникнути деформації необхідно вставити картонні вкладиші. Всі хутряні вироби слід берегти в темних приміщеннях. Під впливом світла, особливо сонячного проміння, волосяний покрив вицвітає, а хутро, білий волосяний покрив ( біла нірка, горностай ), що має, швидко жовтіє.

Хутряні товари можуть ушкоджувати міль і кожеед. Тому вироби необхідно часто оглядати, особливо в теплу пору року, вибивати і чистити. Основні засоби боротьби з міллю – нафталін і препарат " Антиміль ". нафталін є відлякуючи ми засобом, личинок мілі він не знищує. Тому, якщо склади для зберігання хутряних виробів заражені міллю і кожеедом, необхідна газова дезинфекція, виконувана співробітниками санітарної служби.

Дуже ефективним способом боротьби з комахами є обробка заражених складів бромметилом, виконувана фумигационными загонами санітарної служби. Фумігацію проводять в ізольованому складському приміщенні з доброю герметизацією.

3.5. Реклама цих товарів.

Реклама – це інформаційне послання споживачам про наявність того чи іншого товару з метою його продажу. Залежно від того яка мета реклами. Існують різні її види: інформативна, переконуюча, нагаду вальна. Реклама створює продаж товару, надає інформацію про якість товару, закріплює знання які клієнти вже мають. Намагаються створити негативне уявлення про свій бізнес про майбутнє. Без знання про товар та його якість неможливий і його продаж. Існують різні види реклами: оголошення, візитки, листівки, плакати, рекламні передачі на радіо та телебачення, демонстрація в магазинах, брошура, торгівельні виставки. При розробці рекламної компанії необхідно чітко визначити хто ваші клієнти, хто буде користуватися продукцією чи послугами, як донести інформацію до клієнтів.

Реклама одночасно досягає покупців, які живуть далеко один від одного, та порівняно дешева у розрахунку на одного одержувача. Вона дозволяє відправникові багаторазово повторювати звернення, а адресатові – отримувати та порівнювати повідомляти повідомлення різних конкуруючих фірм. Широкомасштабна рекламна компанія, яка проводиться компанією, є своєрідним свідченням її популярності та успіху. Публічний характер реклами вказує покупцеві, що товар не суперечить нормам та наочно представити свій товар за допомогою тексту, звуку та кольору. З одного боку, реклама слугує для формування тривалого стійкого образу товару.

Рекламна стратегія складається з двох головних елементів – створення рекламних звернень та вибору засобів розповсюдження реклами.

Рекламодавець повинен подати свою „ велику ідею " так, щоб вона привернула увагу та викликала зацікавленість цільового ринку. Творчі працівники повинні підібрати найкращий стиль, тон, слова та форму втілення звернення. Будь-яке звернення можна виконати в різних стилях.

 • Реалістичний стиль. Представлення одного чи кількох типових персонажів, які використовують товар у звичайних обставинах.

 • Спосіб життя. Робить акцент на тому, що товар відповідає певному способу життя.

 • Фантазія. Навкруги товару чи способів його використання створюється ореол фантазії.

 • Настрій чи образ. Про товар не говориться ні слова, відбувається лише непряме переконання.

 • Музика. Показ однієї чи кількох осіб чи мультиплікаційних персонажів, які виконують пісню про товар.

 • Символічний персонаж. Створюється герой, що уособлює товар.

 • Акцент на технічному чи професійному досвіді. Наголос робиться на досвіді компанії у виробництві конкретного товару.

 • Наукові докази. В головній ролі виступає особа, яка заслуговує на довіру та викликає позитивні емоції.

Рекламодавець повинен також вибрати тон реклами. Позитивні мотиви, які викликають відчуття щастя, почуття досягнення мети, веселий настрій та інше, впливають ефективніше, ніж мотиви з негативною тональністю. Рекламіст повинен використовувати в рекламі слова, які легко запам'ятовуються та привертають увагу.

І врешті, на враження від реклами, як й на її вартість, впливають складові форми звернення. Невелика зміна в проекті реклами може значною мірою вплинути на її ефективність. Ілюстрація – це перше, на що читач звертає увагу; вона повинна бути досить цікавою, щоб привернути увагу. Заголовок повинен викликати у свідомості людей, на яких розрахована реклама, бажання прочитати її далі. Текстовий матеріал – основний текст реклами – повинен бути коротким, але переконливим. Дуже важко, щоб всі перераховані складові – стиль, тон, слова, форма – ефективно працювали разом.


 
 

Цікаве

Загрузка...