WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Сучасна реклама в пресі - Реферат

Сучасна реклама в пресі - Реферат

Другий, коли у номері два оголошення йдуть одне за одним на різних сторінках і мають смисловий зв'язок.

Ефект такої реклами вищий, ніж у першому випадку, але ті ж блоки, розміщені в різних номерах принесли б більше користі.

Третій тип – практично каталог товарів, який вживлюють у видання і який складає його невід'ємну частину.

Четвертий тип – "розкладанка", які бувають простими та складними (Додаток ). Це дорогий тип рекламного блоку, але й дуже ефективний, так як він здатен насправді зацікавити потенційного користувача.

Ті рекламодавці, які можуть дозволити собі надати значну знижку на свої товари чи послуги використовують клубну рекламу. Організатором клубу є видання, яке об'єднує передплатників і видає їм клубні карти. Рекламодавець надає знижку учасникам клубної програми.

Таким чином видання отримує нових передплатників і рекламодавців, читачі – можливість зекономити, рекламодавці – безкоштовну рекламу.

Спонсорська реклама орієнтована не на конкретний продаж, а на зпам'ятовування торгівельної марки. Зазвичай спонсируються спортивні і кулінарні колонки, рубрики оглядачів споживацьких ринків.

Вкладена реклама – це рекламні листівки, плакати, буклети, проспекти, моделі і зразки товарів, що вкладаються у журнали чи газети (Додаток ). Вона вкладається з супроводжувальним текстом чи без нього. Це досить ефективний вид реклами.

Останнім часом, часто практикуються нестандартні форми розміщення реклами в пресі. До них можна віднести: розміщення реклами на спеціально створеній для цього додатковій обкладинці журналу. У цьому випадку журнал "обгорнуть" у вашу рекламу, що не дозволяє залишити неї без уваги. Так само, у журналі розміщаються окремі вкладиші, найчастіше з іншого формату папера, для того, щоб при перегортанні видання, він відкривався саме на вашому вкладиші. Схожим варіантом, є поширення разом з виданням окремих листівок або інших рекламних носіїв, аж до невеликих каталогів товарів і CD дисків. Однак такий варіант, крім очевидних переваг має й один головний мінус - він дозволяє читачеві миттєво викинути вашу рекламу, а у випадку з вкладишем, це ставати більш важко. Звичайно ж, використання нестандартних методів реклами залучає набагато більша увага, але пропорційно з цим росте і вартість таких видів реклами. Так само, варто звернути увагу на те, що не усі видання мають достатні друковані потужності, наприклад для того, щоб виготовити вкладиш з іншого папера.

З усіх нестандартних форм реклами в пресі, особливо часто використовуються поширення разом з виданням: дисконтної карти, пробника або CD-дисків. Якщо дисконтну карту або просто купон на знижку може поширювати практично будь-яка компанія, що торгує товарами народного споживання і не тільки, то пробник поширюють тільки виробники і продавці косметики і парфумерії. Крім вкладання в журнал невеликого пакетика з тим же шампунем, часто використовуються ароматизовані сторінки. Напевно вже кожен читач особливо жіночих журналів не раз розтирав сторінку з зображенням флакона парфумів і після цього внюхувався в журнал.

Якщо вкладення пробників найчастіше практикується жіночими виданнями, то до спеціалізованих тематичних журналів усі частіше прикладаю CD-диск. На цьому диску ви можете розмістити величезний каталог вашої продукції з докладним описом, графікою і цінами. Таким чином, ваш потенційний покупець зможе в будь-який момент одержати всю необхідну інформацію про вашу компанію, якщо звичайно не викине диск.

Видавництво також використовує і таки типи рекламних послуг, як поштова розсилка, невізуальна, електронна реклама, виготовлення оригінал – макетів та маркетингові дослідження

Висновки

З кожним роком витрати на рекламу збільшуються і рекламодавці шукають нові шляхи донесення до людей інформації. Розміщення реклами в пресі в більшості випадків - безпрограшний варіант. У цієї реклами безліч переваг, що були перелічені вище. При вмілому користуванні реклама у пресі виявиться дуже ефективним засобом просування товарів на ринок і досягнення рекламодавцем найрізноманітніших цілей. Таким чином, за допомогою реклами в пресі "раціональний" рекламодавець вирішує всілякі задачі. Постійно в газетах і журналах рекламується досить значна частина всіх рекламодавців. У цілому ж, послугами газет, журналів і їхніх додатків користується порядку 90 % усіх рекламодавців[28]. Навіть ті рекламодавці, що приорітетно використовують інші види рекламоносіїв - телебачення, радіо, зовнішню рекламу, директ - маркетинг і так далі, іноді прибігають до реклами в пресі, щоб вирішити якщо не основні питання бізнесу (покупка/продаж товарів або послуг), то, принаймні, непрямі: набір персоналу, пошук партнерів, продаж застарілого устаткування, повідомлення про акціонерний зібранняи, публікація балансу, відкритий лист офіційним особам.

Реклама в газетах і журналах одержала широке поширення і по обсязі витрат поступається лише рекламі на телебаченні. Реклама в газетах дешевше телевізійної. Разом з тим якість відтворення рекламних оригіналів у газетах звичайно невисоке. Звідси розміщені в них рекламних оголошень, як правило, менш привабливе. А кожне видання має одночасно багато таких оголошень, у зв'язку з чим вплив кожного з них окремо знижується.

Природно, що в першу чергу вибір видання і виду реклами, яку можна в ньому розмістити, залежить від товару і бюджету компанії. Якщо вид товару або послуги прямо впливає на тематику видання, у якому розміщення реклами буде максимально ефективним, то розмір бюджету природно впливає на вид рекламного оголошення і загальну кількість його публікацій. Оскільки ефективність рекламної кампанії прямо залежить від влучення в цільову аудиторію, то і підійти до вибору видання варто з усією серйозністю.

Найпоширенішими видами реклами в пресі є рядкові оголошення і графічні блоки. Якщо рядкове оголошення, як правило, являє собою невеликий текст із координатами, то графічний рекламний блок дозволяє крім тексту розмістити графічний об'єкт, це може бути і фотографія самого товару або спеціально створене тло, на якому розміщається текст вашого оголошення. У більшості випадків, рядкові оголошення розміщаються в спеціалізованих виданнях, наприклад "АВІЗО" або на спеціально відведеній для цього сторінці, у звичайних виданнях. Розмір рядкового оголошення найчастіше не перевищує 100 друкованих знаків і містить лише назва компанії, область діяльності або найменування товару і контактну інформацію. Якщо в основній масі видань, рядкові оголошення розміщаються в спеціальному розділі, то рекламний графічний блок можна розмістити практично на будь-якій сторінці й у будь-якому місці. Крім цього, графічна інформація привертає найбільшу увагу читачів, що знову ж підвищує ефективність такого формату реклами перед рядковими оголошеннями.

Звичайно і ціни на таку рекламу різні. Це можна побачити у додатку

На мою дуку, реклама у пресі була і буде найкращим засобом рекламування і у майбутньому буде міцно тримати свої позиції.

Список використаної літератури

  1. А. Джером Джулер, Бонни Л. Дрюниани. Креативные стратеги в рекламе / Пер. с англ.. под ред. Ю.Н. Каптуревского – СПб.: Питер, 2003. – 384 с.: ил. –( Серия „Маркетинг для профессионалов" ).

  2. Гасаненко Н.А. Мониторинг рекламы в СМИ Украины- тенденции и динамика// Маркетинг и реклама. – 1999. - №2(30) – с. 17-21.

  3. Джефкінс Ф. Реклама : Практ. Посіб.: Пер. з 4-го англ.. вид. / Доповнення і редакція Д. Ядіна. – К.: Т-во „Знання", КОО, 2001. – 456 с.

  4. Ляпина Т.В. И да поможет Вам реклама! – К.; Ассоциация "Укрреклама", 1997 – 195с.

  5. Ромат Е.В.: Учебник для студентов специальности „Маркетинг".-3-е изд., перераб. и доп.- Киев; Харьков: НВФ "Студцентр", 2000. -480 с.:Табл.. Мл. Библиогр.

  6. Росситер Дж. Р., Перси Л. Реклама и продвижение товаров: пер. с англ../ Под ред. Л. А. Волковой – СПб.: "Издательство „Питер" „ , 2000. – 656.: ил. – (Серия „Маркетинг для профессионалов").

  7. Сендидж Ч. Реклама: теория и практика, пер. с англ.:- М.: "Сирин", при участии " МТ-ПРЕСС", 2001 Г. – 620 С.

  8. Сивулка Дж. Мыло, сакс и сигареты /Пер. с англ..под ред.Л. А.Волковой. – СПб: Питер, 2002. – 576 с.: ил. – (Серия „Маркетинг для профессионалов" ).

  9. Ученова В.В., Старых Н.В. История рекламы. 2-е изд-е. – СПб.: Питер, 2002. – 304 с.: ил. – ( Серия "Учебники для вузов").

  10. Международного института рекламы, 2002. -272 с.

2


 
 

Цікаве

Загрузка...