WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Система збуту реклами в Інтернет - Реферат

Система збуту реклами в Інтернет - Реферат

Таким чином, важливість закладок, особливо для новачків в інтернеті першорядна, а для власників сайту, якщо їхній ресурс включений у такий список, дуже важлива, так їх сайт одержує ще велику популярність і не тільки по on- і off-line'овій рекламі, але і безпосередньо в засобі перегляду – у браузері.

Чи викуповується місце для сайта в default-списках закладок якими-небудь сайтами як на всю серію, так і на визначену кількість копій мені не відомо.

Перехід по неіснуючому URL

Також існує ще один, що з'явився зовсім недавно спосіб рекламування. Я не знаю, чи можна його застосовувати на широких аудиторіях і не в курсі докладних технічних особливостей його виконання, але от уже протягом декількох місяців я бачу подібне при неправильному наборі URL.

Справа в тому, що набравши в рядку адреси URL, користувач тим самим дає команду браузеру завантажити дану сторінку собі на комп'ютер. Але що ж відбувається, якщо користувач не вірно набрав адресу (схибив при наборі, чи набрав адресу навмання, сподіваючись, що він існує)? Браузер повинний видати повідомлення типу "Хост www.domain.com не знайдений, перевірте правильність URL". Як же відбувається рекламування в цьому випадку? Якщо користувач набирає якийсь неіснуючу адресу, то система, куди він звертається не відсилає браузеру відповідь про те, що URL не знайдений, а завантажує якусь іншу сторінку (часті практики, завантаження різних oops! (широко практикується на promo.ru, dsi.ru, irnet.ru), сторінки error 404, переходів на центральну сторінку домена другого рівня, якщо запитаний URL – домен третього рівня і т.д.). Однак, деякі сервера, що надають безкоштовний хостинг чи DNS-сервіс, продають свої неправильні заходи іншому серверу. Такі сервера мають велике число доменів третього рівня, і до них часто звертаються, їхній DNS часто видає відповідь про помилку. Така система може виконуватися або тільки в одному з браузерів, або в усіх (більш складна), працює на рівні DNS.

Звичайно, перш ніж рекламуватися подібним способом потрібно кілька разів подумати про те, що в користувача запитуючого неіснуючий URL зовсім немає бажання заходити на інший сервер. На даний момент мені не відомі випадки переходу на зовсім інший сервер при відсутності документа в структурі домена (файл, запитаний по піддиректоріях, error 404), але на мій погляд така форма дуже перспективна для розкручування порталів і великих розважальних серверів.

2. Перспективи розвитку реклами в Інтернет в Україні

Зараз Україна починає активно впроваджувати нові технології, за зразком західних і придумувати нові способи рекламування. З'являються рекламні мережі відповідаючі західним стандартом , але все-таки технічна відсталість середньостатистичного користувача гальмує розвиток нових технологій. Затримка постачання нового програмного забезпечення не дає користувачу можливості відчути всю принадність нового віртуального світу, а низька пропускна здатність і ненадійність комунікаційних каналів ще більш сповільнює це впровадження. Однак зараз чітко просліджується тенденція розвитку ліній зв'язку, і в майбутньому збільшення швидкості зв'язку безсумнівно відіб'ється на якісному рівні реклами.

Звичайно, баннерна реклама, як сама основна, у такому виді, у якому вона зароджувалася вже не існує в жодній скільки-небудь просунутій в інтернеті країні. В Україні ж вона от-от пройшла свій пік і ведучі інтернет-рекламщики почали вивчати нові технології, більш витончені, покликані працювати саме з зацікавленою аудиторією, а не "стріляти по величезних площах".

Узагалі, вся інтернет-реклама найбільше й оперативніше усіх вирішує одну з головних задач реклами – дія на цільову аудиторію. Досягнення в програмуванні дозволяють зробити це з мінімальної, практично нульовою погрішністю. Звичайно перехід по неіснуючому URL не вирішує цю задачу, але це тільки поки. Цей спосіб тільки зародився і технічно ще розвитий слабко.

Висновок

Отже, основними засобами рекламування в інтернеті є:

 • Баннерна реклама (обмін посиланнями)

 • Рейтингові системи та тематичні каталоги.

 • E-mail маркетинг.

 • Закладки в браузері.

 • Перехід по неіснуючому URL.

Важливо зрозуміти, також, що реклама в інтернеті по характеру рекламованих одиниць поділяється на:

 • Реклама оффлайнових товарів та послуг.

 • Реклама інтернет-ресурсів.

Баннер являє собою прямокутне графічне зображення у форматі GIF чи JPG, хоча зустрічаються баннери, створені за допомогою JAVA, ShockWave і т.д. Баннер міститься на сторінці web-видавця і має гіперпосилання на сервер рекламодавця.

Яскравим представником пошукових систем є міжнародна AltaVista.

Кожна пошукова система має свого власного спайдера, зі своїми власними "звичками". Кожна система індексує сторінки своїм особливим способом і пріоритети при пошуку по індексах теж відмінні. Тому, зробивши запит по визначених ключових чи словах вираженням, ми будемо мати різні результати для кожної з пошукових систем.

Типовим представником каталогів є міжнародна Yahoo!.

Каталог звичайно має тематичну розбивку на підкаталоги, ті у свою чергу можуть підрозділятися на більш дрібні піддиректорії і т.д. Так як реєстрація здійснюється людиною, а не програмою, то пошук по каталогах дає більш релевантні результати, ніж по пошукових системах.

На механізм електронної пошти спираються багато популярних засобів віщання в Інтернет. Сюди входять списки розсилок, дискусійні листи і, зрозуміло, індивідуальні поштові повідомлення. При умілому використанні e-mail може дати ще один ефективний інструмент просування чи компанії web-сервера в Інтернет.

В Інтернеті існує безліч списків розсилок, що присвячені всіляким тематикам.

Дискусійні листи створюються для обміну інформацією, обговорення питань на визначену тематику. На відміну від списків розсилки писати в листі можуть не тільки безпосередньо його творці, але і всі учасники.

Можна запропонувати зацікавленим відвідувачам сервера підписатися на спеціальну розсилку, що інформує про відновлення і розміщення нового матеріалу на ньому. Дана розсилка буде нагадувати передплатникам про сервер і сприяти збільшенню повторних візитів.

Одним з найбільш популярних способів реклами за кордоном є який-небудь безкоштовний товар, висилка поштою, так названий "пробник", щоб відвідувач міг спочатку ознайомитися з товаром безкоштовно, а потім прийти в один з оффлайн-магазинів, і купити цей товар.

Також існує ще один, що з'явився зовсім недавно спосіб рекламування. Це - перехід по неіснуючому URL

Звичайно, перш ніж рекламуватися подібним способом потрібно кілька разів подумати про те, що в користувача запитуючого неіснуючий URL зовсім немає бажання заходити на інший сервер.

Список використаних джерел

 1. Кирсанов Д., Web-дизайн: книга Дмитрия Кирсанова, "Символ", 1999

 2. Chip від 19.11.2000, с. 12;

 3. Домашний ПК від 08.12.2000, c. 21;

 4. Мир связи и информатикивід 11.08.2000, с. 21;

 5. Мой компьютер від 04.09.2000, с. 18-19 ст.;

 6. Телеком від 02.10.2000 c. 7;

 7. http://www.kazan.ru/maxim

 8. http://www.marketing.spb.ru


 
 

Цікаве

Загрузка...