WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Оцінка впливу програми ІНФО2000 - Реферат

Оцінка впливу програми ІНФО2000 - Реферат

Складно співвіднести число подій із розвитком розуміння і розвитком промисловісті у кожній специфічній країні. Однак, варто відзначити, що за винятком Франції найбільш активними були країни, що показують відносно високий рівень поінформованості або устаткування (Велика Британія, Фінляндія, Німеччина).

Вибір децентралізованої структури, заснованої на компаніях, уже глибоко затягнутих у подібні дії, закінчився сильною схильністю до адаптації до національного або регіонального контексту. Крім того, програма покористувалася попереднім досвідом обраних організацій.

Internet - сервер "Я — ЄВРОПА", керований Європейською Комісією був запущений у 1994 році. Число відвідувачів в місяць і в день збільшувалося в 1998 і 1999. Між вереснем 1998 і вереснем 1999, збільшення було +42 % із середнім числом відвідувачів у день 6,372. У лютому 1999 був пік — 17,282 відвідувачів у день. Це демонструє великий успіх серверу. У 1999 більше чим 2,000,000 сторінок переглядалаося щомісяця.

Також створювалися місцеві інформаційні сайти, на яких розміщалися документи програми, перекладені на місцеві мови. Наприклад, інформаційний вузол Бордо (Франція): 1,236 сеансів користувачів у 1997, 1,867 сеансів (+51 %) у 1998 і 3,221 сеансів в 1999 (+42 %).

Europrix, ініціатива Австрійського вузла, підтриманого мережею, мала позитивний вплив на розподіл винагороди серед програм, що перемагають. Всі кандидати були просунуті, і це був ясний стимул конкурувати. Хоча є багато подібних прикладів у Європі, тільки декілька мають сильну пан-європейську орієнтацію і реальну незалежність, і це головним чином пояснює позитивний вплив Europrix.

Європейська Комісія поширила інформацію щодо проектів і занять, що фінансуються відповідно до програми через присутність на важливих виставках і конференціях: Frankfurter Buchmesse (Німеччина), MILIA (Франції), Online (Лондон, Велика Британія) і IDT (Париж, Франція), показуючи видимість дії Європейського Економічного Співтовариства в обраних областях.

Лінія дії 2: "Експлуатація суспільного інформаційного сектора Європи"

Лінія дії 3: "Запуск Європейського потенціалу мультимедіа"

Ця лінія дії використала 50 % загального бюджету програми ІНФО2000 і була присвячена:

 • катализації вмісту мультимедіа високої якості — це найбільш важлива дія (45 % бюджету);

 • торгівлі правами інтелектуальної власності на мультимедіа.

Катализація вмісту мультимедіа високої якості (лінія дії 3.1)

З відкликань на пропозиції, що були видані в червні 1996 року, і націлені на проекти, які б стимулювали розвиток мультимедійной промисловості в чотирьох ключових секторах:

 • маркетинг Європейської культурної спадщини;

 • послуги компаніям SME;

 • географічна інформація;

 • наукова, технічна і медична інформація.

Було вибрано 80 проектів для стадії визначення, із котрої 29 були обрані для стадії виконання. Більшість проектів (45 %) належало культурному сектору спадщини. Для майже половини підтриманих фірм, участь у Програмі мало позитивний вплив на зайнятість.

Деякі проекти мали комерційний успіх (203,000 ліцензій Сrusader було продано, з котрих 60 % були продані на іноземних ринках, що включає 7 територій, а Леонард da Vinci Codex був проданий більше чим 80,000 разів).

Інші проекти мали сильний вплив на потенційний комерційний розвиток підтриманих фірм (Bridgeman Art Library для проекту Artweb, і проекту Verdi, зосередженого на торгівлі правами власності на мультимедіа).

Лінія дії 3.1 мала гарний як короткостроковий вплив на ринок (комерційний розвиток проектів, майбутні проекти, що будуть розвинені без європейської підтримки), так і довгостроковий вплив (розвиток нових ринкових долей, створення нового постачання, ринкові зусилля, щоб зустріти (й виконати) новий запит клієнта).

Це особливо стосується культурного сектора спадщини, де достатня маса проектів була підтримана.

Торгівля правами інтелектуальної власності на мультимедіа (лінія дії 3.2)

Із 26 пропозицій на запит опублікований 16 грудня 1997, було обрано 10 експериментальних проектів для підтримки,

Запит був успішний в плані підйома перехресно — секторної участі, що включило публікацію, музику, зображення і сектори виробництва мультимедіа. Ця підлінія дії мала багатовимірний позитивний вплив через достатню масу проектів, що утягують правильне з'єднання організацій, особливо організацій з гарними пан-європейськими спроможностями.

Лінія дії 4: "Дії підтримки"

Ця лінія дії була присвячена:

 • створенню і поширенню довідкової інформації;

 • створенню й обслуговуванню мережевого інвентарю існуючих стандартів;

 • освіті і програмам навчання.

Головний вплив лініями дії

Лінія дії 1: "Стимулювання запиту і підйому розуміння"

Огляд спрямований на два типи впливу:

 • внутрішній вплив:

 • зовнішній вплив:

Дія

Орієнтація

Засоби

1. Підйом розуміння користувачів (ІНФО2000 лінія дії 1)

Користувачі (сторона попиту)

Інформація і демонстрації

2. Інформація про ІНФО2000 і інші європейські програми

Учасники ICT/мультимедиа (сторона пропозиції)

Публікація, поширення

3. Просування MIDAS- мережі і ІНФО2000

Медіа, інститути, політики

Спілкування і події (симпозіуми, конференції)

4. Внесок у MIDAS-мережу

Інші вузли

Поставляючи методологічним кращим методам, початковому матеріалу розуміння, співробітництво на загальних діях / подіях

5. Внесок у пан-європейське знання і контроль на ринках ICT/MULTIMEDIA

ІНФО2000 і DG – Інформаційне Товариство

Забезпечення якісної інформації (історії успіху) або статистичної

Лінія дії 3: "Запуск європейського потенціалу мультимедіа"

Лінія дії 3.1: "Каталізація вмісту мультимедіа"

Введення

Ця лінія дії має високий відсоток загальних витрат, відсоток обраних підприємств, відсоток обраних проектів програми ІНФО2000.

На лінію дії 3.1 пішло 42 % витрат, щоб підтримати дії, що випливають із заклику на пропозиції, 53 % обраних підприємств і 54 % обраних проектів.

Витрати

Обрані підприємства

Обрані проекти

Млн. евро

Кількість підприємств

Кількість проектів

Лінія дії 3.1 (катализація вмісту мультимедіа)

18

42

414

53

80

54

Усього по лініях дії

43.1

100

786

100

149

100

Головний вплив лінії дії

Лінія дії 3.1 мала як короткостроковий вплив на ринок (на комерційний розвиток проектів, на майбутні проекти, що будуть розвиті без європейської підтримки) так і довгостроковий вплив (на розвиток нового ринкового сектора, на створення нової пропозиції, на зусилля, щоб зустрітися з новим споживчим попитом). Але головний вплив цієї лінії дії, як вважають, був спрямований на розвиток досвіду компаній, включених у програму і на створенні стійкого товариства в межах даної індустрії.

Вплив кількості поданих проектів

Було отримано 477 відповідей у результаті проведення тендера щодо пропозиції підтримки утримання мультимедіа високої якості в Європі (лінія дії 3.1). 10 000 європейських CD-ROM були зроблені в Європі в 1998, подані проекти склали 5 % повного об'єму.


 
 

Цікаве

Загрузка...