WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Способи представлення рекламної продукції - Курсова робота

Способи представлення рекламної продукції - Курсова робота

Примітка 1: 1 – гіпертимна;

2 – тривожна;

3 – дистимічна;

4 – педантична;

5 – збудлива;

6 – емотивна;

7 – застрягаюча;

8 – демонстративна;

9 – циклотимічна;

10 – екзальтована.

Тварина

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Значення

30

20

11

2

9

6

30

6

8

-17

-58

-48

Примітка 2: 1 – собака;

2 – голуб;

3 – олень;

4 – ведмідь;

5 – заєць;

6 – павич;

7 – лев;

8 – лиса;

9 – миша;

10 – ящірка.

 • більш за все даній виборці властиві такі акцентуації: екзальтована, гіпертимна. Такі акцентуації характеризуються перепадами настрою (екзальтована), постійною активність, оптимізмом та веселістю (гіпертимна);

 • більше всього виборів отримали собака та лев. Ми вважаємо, що таким чином досліджувані проявили своє прагнення до налагодження дружніх стосунків та показали, що для них дуже важливі вірність та надійність (якості, які властиві собаці) Те, що було обрано лева, можна проінтерпретувати як прагнення вирішувати проблемні питання, а не ухилятись від них, а також це є проявом юнацького максималізму;

 • більше всього заперечували мишу та ящірку. Таким чином проявилось небажання уникати проблем, ховатись від них, або ж навпаки – спроектувався стиль поведінки досліджуваних;

 • на підставі виборів тварин по схожості можна констатувати в деякій мірі наявність загострених комплексів та демонстративних рис.

На підставі отриманих результатів ми пропонуємо наступну модель презентації буклету:

Крок 1. Попередня бесіда, в якій необхідно докладно пояснити, чим займається психолог, у чому полягає його робота. Оповідачам повинні бути властиві риси, які були властиві виборці досліджуваних: вони повинні говорити живо, голосно, супроводжувати розмову жестами та прикладами. В змісті потрібно відмітити, що професія психолога в першу чергу допоможе саме слухачам розібратися в собі, вирішити свої проблеми та знайти впевненість у собі.

Крок 2. Безпосереднє представлення ВНЗ та презентація буклету. Вимоги до тих, хто презентує, залишаються тими ж. В змісті необхідно відмітити розмаїтість студентського життя в інституті, назвати сфери, в яких студенти можуть проявляти активність, як на факультеті, так і в інституті взагалі (спорт, наукові гуртки). Також необхідно підкреслити наявність масових заходів, які проводить студклуб. Наявність диско-бара також є великим плюсом, який треба виділити. Крім цього, необхідно надати іншу інформацію стосовно викладацького складу, системи навчання, перспектив особистого та професійного розвитку.

Крок 3. Відповідь на питання. Ті, хто відповідатиме, мають бути добре обізнані в роботі й дозвіллі інституту, тому до їх відбору треба ставитись дуже ретельно.

Дана модель побудована з урахуванням того, що абітурієнти, крім престижності професії, часто звертають уваги на можливість дозвілля та розваг. Активна суспільна діяльність також привертає увагу. З урахуванням усього вище сказаного, ми пропонуємо почати другий крок презентації з освітлення предметів вивчення, рівня акредитації та інших характеристик освітнього процесу, орієнтовної зарплатні випускника. Але не меншу увагу треба звернути на різноманітність можливостей проведення вільного часу. Таким чином, школярі повинні зрозуміти, що, вступаючи до даного факультету, вони отримують не лише спеціальність, а ще й справжнє студентське життя з усіма його прикрасами.

Презентацію бажано проводити в школі, окремо в кожному класі, оскільки це не така подія, яка приверне увагу усієї паралелі, якщо її зібрати в актовому залі, тому буде дуже багато галасу, учні будуть неуважні. Час треба обрати приблизно після 3 уроку, коли учні вже трохи втомилися і будуть раді подібному відпочинку.

Таким чином, презентація в сполученні з грамотно створеним буклетом повинна привернути увагу майбутніх абітурієнтів до ВНЗ та факультету.

Трохи іншою повинна бути презентація для батьків школярів. Оскільки їх в першу чергу турбує якість освіти, можливі перспективи розвитку, професійність викладацького складу, то в першу чергу треба звернути їх увагу саме на це. Ми пропонуємо наступну модель презентації:

Крок 1. Він трохи відрізняється від першого кроку попередньої презентації. По-перше, оповідачі повинні бути більш стримані, оскільки у дорослих людей метушливі рухи та мова можуть викликати негативне відчуття, та виглядати впевненими в собі, щоб батьки зрозуміли, що навчання на факультеті зробить їхніх дітей дорослішими.

Крім того, чим займається психолог, батьки повинні почути про те, де він може працювати та в якій галузі спеціалісти-психологи найбільш необхідні. Не треба оминати увагою і питання заробітної платні, оскільки батьки хочуть бачити своїх дітей забезпеченими в майбутньому.

Крок 2. Перш за все, треба звернути уваги на рівень акредитації, наукову роботу, досягнення ВНЗ, факультету та окремих викладачів в цій галузі. Бажано привести статистику про те, скільки випускників працюють за спеціальністю та перерахувати місця, де це відбувається. Ще раз треба підкреслити необхідність професії психолога і те, що з кожним роком попит на них буде збільшуватись.

Потрібно висвітлити питання про можливе навчання за кордоном, а також те, що в країнах Європи та Америки психологи вже є необхідним елементом суспільства.

Окремо треба відмітити, що юнакам, які вступили до даного ВНЗ, надається відстрочка від армії.

Крок 3. Залишається незмінним – відповідь на питання.

Презентацію можна проводити під час батьківських зборів, але бажано зробити її компактною, щоб не викликати роздратування батьків, які іноді ходять на збори з невеликою охотою.

Таким чином, після презентації батьки повинні бути впевнені, що поступивши на даний факультет, їхні діти стануть володарями професії, престиж якої щороку збільшується, оволодіють міцними знаннями та матимуть диплом державного зразка, тобто він буде дійсним під час прийому на роботу. Одним словом, батьки повинні вважати, що віддають своїх дітей "у гарні руки".

Перевірити ефективність презентації можна кількома способами. Основним ми вважаємо кількість абітурієнтів, які подадуть заяву на вступ до даного факультету, у порівнянні з іншими роками. Для безпосередньої діагностики можна застосувати тест Люшера, де картки треба пред'явити після просмотру досліджуваними буклету, зробленого без урахування психологічних особливостей, після буклету даного факультету, та після презентації даного буклету. В такому разі, емоційний стан повинен відрізнятись в гарний бік.

Висновок.

Нами було проведено теоретичне та практичне дослідження способів представлення рекламної продукції.

В першій частині теоретичного дослідження ми всебічно розглянули поняття реклами і визначили її мету, задачу та функції. Також ми з'ясували найбільш ефективні комбінації різних видів реклами. В результаті аналізу теоретичних знань класифіковано способи презентації рекламної продукції та визначено їх основні характеристики. Ми надали певні рекомендації щодо створення ефективної реклами та її розміщення.

В результаті практичного дослідження нами були визначені дані, що допомогли створити модель ефективної презентації рекламного буклету з урахуванням психологічних особливостей адресатів.

Література:

 1. Андреева Г. М. Социальная психология. Учебник для высших учебных заведений. – М.: Аспект Пресс, 2001.

 2. Мокшанцев Р. И. Психология рекламы: Учеб. пособие/ Науч. ред. М. В. Удальцова. – М.:ИНФРА – М, Новосибирск, Сибирское соглашение, 2001.

 3. Ожегов С. И. Словарь русского языка. – М., 1991

 4. Панкратов Ф. Г. Рекламная деятельность. – М., 2001

 5. Реклама: внушение и манипуляция. Медиа-ориентированный подход/ Ред.-сост. Д. Я. Райгородский, - Самара: Издательский дом "БАХРАХ-М", 2001.

 6. Серёгина Т. К., Титкова Л. М. Реклама и бизнес.

 7. Феофанов О. А. Реклама: новые технологии в России – СПб: Питер, 2000.

 8. Энциклопедический словарь по культурологии. – М.: Центр, 1997


 
 

Цікаве

Загрузка...