WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Особливості організації реклами в Internet - Курсова робота

Особливості організації реклами в Internet - Курсова робота

Звичайно, перш ніж рекламуватися подібним способом потрібно кілька разів подумати про те, що в користувача запитуючого неіснуючий URL зовсім немає бажання заходити на інший сервер. На даний момент мені не відомі випадки переходу на зовсім інший сервер при відсутності документа в структурі домена (файл, запитаний по піддиректоріях, error 404), але на мій погляд така форма дуже перспективна для розкручування порталів і великих розважальних серверів.

2.2. Перспективи розвитку реклами в Інтернет в Україні

Зараз Україна починає активно впроваджувати нові технології, за зразком західних і придумувати нові способи рекламування. З'являються рекламні мережі відповідаючі західним стандартом , але все-таки технічна відсталість середньостатистичного користувача гальмує розвиток нових технологій. Затримка постачання нового програмного забезпечення не дає користувачу можливості відчути всю принадність нового віртуального світу, а низька пропускна здатність і ненадійність комунікаційних каналів ще більш сповільнює це впровадження. Однак зараз чітко просліджується тенденція розвитку ліній зв'язку, і в майбутньому збільшення швидкості зв'язку безсумнівно відіб'ється на якісному рівні реклами.

Звичайно, баннерна реклама, як сама основна, у такому виді, у якому вона зароджувалася вже не існує в жодній скільки-небудь просунутій в інтернеті країні. В Україні ж вона от-от пройшла свій пік і ведучі інтернет-рекламщики почали вивчати нові технології, більш витончені, покликані працювати саме з зацікавленою аудиторією, а не "стріляти по величезних площах".

Узагалі, вся інтернет-реклама найбільше й оперативніше усіх вирішує одну з головних задач реклами – дія на цільову аудиторію. Досягнення в програмуванні дозволяють зробити це з мінімальної, практично нульовою погрішністю. Звичайно перехід по неіснуючому URL не вирішує цю задачу, але це тільки поки. Цей спосіб тільки зародився і технічно ще розвитий слабко.

Висновок

Отже, основними засобами рекламування в інтернеті є:

 • Баннерна реклама (обмін посиланнями)

 • Рейтингові системи та тематичні каталоги.

 • E-mail маркетинг.

 • Закладки в браузері.

 • Перехід по неіснуючому URL.

Важливо зрозуміти, також, що реклама в інтернеті по характеру рекламованих одиниць поділяється на:

 • Реклама оффлайнових товарів та послуг.

 • Реклама інтернет-ресурсів.

Баннер являє собою прямокутне графічне зображення у форматі GIF чи JPG, хоча зустрічаються баннери, створені за допомогою JAVA, ShockWave і т.д. Баннер міститься на сторінці web-видавця і має гіперпосилання на сервер рекламодавця.

Яскравим представником пошукових систем є міжнародна AltaVista.

Кожна пошукова система має свого власного спайдера, зі своїми власними "звичками". Кожна система індексує сторінки своїм особливим способом і пріоритети при пошуку по індексах теж відмінні. Тому, зробивши запит по визначених ключових чи словах вираженням, ми будемо мати різні результати для кожної з пошукових систем.

Типовим представником каталогів є міжнародна Yahoo!.

Каталог звичайно має тематичну розбивку на підкаталоги, ті у свою чергу можуть підрозділятися на більш дрібні піддиректорії і т.д. Так як реєстрація здійснюється людиною, а не програмою, то пошук по каталогах дає більш релевантні результати, ніж по пошукових системах.

На механізм електронної пошти спираються багато популярних засобів віщання в Інтернет. Сюди входять списки розсилок, дискусійні листи і, зрозуміло, індивідуальні поштові повідомлення. При умілому використанні e-mail може дати ще один ефективний інструмент просування чи компанії web-сервера в Інтернет.

В Інтернеті існує безліч списків розсилок, що присвячені всіляким тематикам.

Дискусійні листи створюються для обміну інформацією, обговорення питань на визначену тематику. На відміну від списків розсилки писати в листі можуть не тільки безпосередньо його творці, але і всі учасники.

Можна запропонувати зацікавленим відвідувачам сервера підписатися на спеціальну розсилку, що інформує про відновлення і розміщення нового матеріалу на ньому. Дана розсилка буде нагадувати передплатникам про сервер і сприяти збільшенню повторних візитів.

Одним з найбільш популярних способів реклами за кордоном є який-небудь безкоштовний товар, висилка поштою, так названий "пробник", щоб відвідувач міг спочатку ознайомитися з товаром безкоштовно, а потім прийти в один з оффлайн-магазинів, і купити цей товар.

Також існує ще один, що з'явився зовсім недавно спосіб рекламування. Це - перехід по неіснуючому URL

Звичайно, перш ніж рекламуватися подібним способом потрібно кілька разів подумати про те, що в користувача запитуючого неіснуючий URL зовсім немає бажання заходити на інший сервер.

Resume

So, the basic ways of advertising in the Internet are:

1. Banner advertising (exchange of the references)

2. E-mail

3. Catalogues

Certainly, banner advertising, as most basic, in such kind, in what it arose does not exist any more in well-developed countries, advanced in the Internet. In Ukraine it has passed the peak and the conducting Internet - advertisers have begun to study new technologies, more refined, called to work with the interested audience, instead of " to shoot on the huge areas ".

In general, all Internet - advertising solves more operatively one of the main tasks of advertising - action on a target audience. The achievement in programming allows making it with minimal, practically by zero error. Certainly transition on non-existent URL does not solve this task, but it only while. This way only has arisen and technically is still advanced poorly.

Now Ukraine begins actively to introduce new technologies, on a western sample and we start to find out new ways of advertising (for example, textual advertising network tx3 - first in the world in this class) there are advertising networks adequate to western standard (RLE), but all the same technical backwardness of the average user brakes development of new technologies, such as, for example, SWF. Delay in delivery of new software or unwillingness to buy it does not give the user an opportunity to feel all charm of the new virtual world, and the low throughput and unreliability of communication channels even more slows down this introduction. However tendency of development of communication lines now is precisely traced, and in the future the increase of speed of connection will undoubtedly be reflected in a qualitative level of advertising.

Список використаних джерел

 1. http://www.bannermaker.ru;

 2. http://www.microscope.com;

 3. http://www.wilsonweb.com;

 4. http://www.iab.com;

 5. Кирсанов Д., Web-дизайн: книга Дмитрия Кирсанова, "Символ", 1999

 6. Chip від 19.11.2000, с. 12;

 7. http://www.computerworld.com.uа;

 8. http://www.marketing.spb.ru;

 9. http://www.inter.net.ru;

 10. http://www.promotion.aha.ru;

 11. Домашний ПК від 08.12.2000, c. 21;

 12. Мир связи и информатикивід 11.08.2000, с. 21;

 13. Мой компьютер від 04.09.2000, с. 18-19 ст.;

 14. http://www.rocit.com;

 15. Телеком від 02.10.2000 c. 7;

 16. http://www.kazan.ru/maxim;

 17. http//www.computerworld.ru;

 18. HA!!!, жовтень 2000, с.32;

 19. НА!!!, вересень 2000, с. 67-69.


 
 

Цікаве

Загрузка...