WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Особливості організації реклами в Internet - Курсова робота

Особливості організації реклами в Internet - Курсова робота

Як вигідно розташувати баннер на сторінці.

1. Зверху чи знизу? Звичайно баннери вішаються в самому верху й у самому низі сторінки. Якщо є вибір місця для баннера, віддається перевага верху (відгук тут вище). Хоча самий верх так само не є оптимальним положенням для баннера. Більш високий CTR спостерігається в баннерів, поміщених у середину якось тексту, при цьому користувач не повинний прокручувати сторінку, щоб побачити баннер.

От деякі цифри (за результатами дослідження сервером www.webreference.com)

- баннер, розташований нижче на 1/3 від верхівки екрану дає CTR на 70% більше, ніж баннер, розташований у самій верху;

- баннер не стандартного розміру (квадратний 125х125 пікселів), розташований у нижньому правому куті першого екрана сторінки (користувач не повинний прокручувати сторінку щоб побачити баннер) дає CTR на 228% більше, ніж стандартний баннер (468х60 пікселів), розташований у самому верху;

- при використанні того самого баннера одночасно зверху й у самому низі сторінки (зі скроллінгом сторінки) не спостерігається значного збільшення CTR;

2. На якій сторінці розміщати? Відповідно до статистики, CTR баннера, поміщеного на головній сторінці сайта буде вище, ніж на другорядних.

3. Варто використовувати ALT. По статистиці 10% користувачів подорожують по мережі з відключеною опцією "автоматичним завантаженням графіки". Тому важливо використовувати ALT - опис усередині тега IMG.

4. Не слід вести відвідувачів зі своєї сторінки. У стандартному випадку, якщо користувач клацає на чужий баннер, розміщений на даній сторінці, то в цьому ж вікні браузера починає завантажуватися сторінка, на яку посилається цей баннер. Можливо нова сторінка так зацікавить користувача, що про дану він забуде, і він, як відвідувач у майбутньому буде загублений.

5. Чи використовувати рамку навколо баннера? Наявність рамки (усередині тега IMG поставити border=1), що збігається по кольорі з кольором гіперпосилання, буде підказувати користувачу, що даний графічний об'єкт є клікабельним. З іншого боку, іноді така рамка псує баннер з погляду дизайну.

6. Переміщення баннера в окремий фрейм і refresh. Якщо помістити баннер в окремий фрейм, розташований, наприклад, чи угорі внизу екрана, то для такого баннера прокрутка не буде страшною. Сторінка перевантажується і, відповідно, показується новий баннер.

7. Текст над і під баннером? Якщо це можливо, використовується текст над і/чи під баннером:

- текст може призивати натиснути на баннер ("click here", винесена за межі самого баннера) ;

- текст може виражати думку чи рекламувати сторінки/послуги, на які посилається цей баннер;

- текст може інформаційнно доповнювати баннер (для самого баннера занадто багато тексту протипоказане).

Текст, розміщений над і під баннером, збільшить CTR баннера і, крім того, може допомогти роздобути "правильних відвідувачів" (дійсно зацікавлених у товарах/послугах рекламованого сервера).

Пошукові системи.

Яскравим представником пошукових систем є міжнародна AltaVista.

Пошукові системи складаються з трьох основних частин:

1. Spider (він же Crawler, він же Bot, він же Robot) - програма, що відвідує web-сторінки, зчитує (індексує) чи цілком частково їхній вміст і далі випливає по посиланнях, знайденим на даній сторінці. Spider повертається через визначені періоди часу (наприклад, кожен місяць) і індексує сторінку знову.

2. Усе, що знаходить і зчитує Spider, попадає в індекси пошукової системи. Індекси системи являють собою гігантське вмістилище інформації, де зберігаються копії текстової складової всіх відвіданих та проіндексованих Spider-ом сторінок.

3. Третя частина - це програма, що відповідно до запиту користувача перебирає індекси пошукової системи в пошуках інформації, що цікавить користувача, і видає йому в порядку убування релевантності найдені документи.

Кожна пошукова система має свого власного спайдера, зі своїми власними "звичками". Кожна система індексує сторінки своїм особливим способом і пріоритети при пошуку по індексах теж відмінні. Тому, зробивши запит по визначених ключових чи словах вираженням, ми будемо мати різні результати для кожної з пошукових систем.

Каталоги чи директорії.

Типовим представником каталогів є міжнародна Yahoo!.

Реєстрація в каталогах цілком залежить від людей - модераторів даної системи. Каталог звичайно має тематичну розбивку на підкаталоги, ті у свою чергу можуть підрозділятися на більш дрібні піддиректорії і т.д. Так як реєстрація здійснюється людиною, а не програмою, то пошук по каталогах дає більш релевантні результати, ніж по пошукових системах.

Для реєстрації в каталозі необхідно послати заявку з указівкою, у який розділ потрібно помістити сторінку, послати короткий опис сайта і список ключових слів для пошуку сторінки в каталозі. Через якийсь час заявка буде розглянута модератором:

- можуть узагалі відмовити в реєстрації;

- сторінку можуть помістити в інший розділ, що, на думку модераторів каталогу, більш підходить для сайта;

- можуть бути змінені опис і/чи ключові слова;

- повезе, і реєстрація буде зроблена саме так, як хотіли.

Деякі каталоги дозволяють реєструватися дуже швидко: досить лише заповнити пропоновану on-line-форму і відіслати результати. Система автоматично зареєструє ресурс.

Комбіновані системи (гібриди).

Деякі пошукові системи, такі, наприклад, як Exite чи Infoseek мають при собі і каталог. Відповідно, індекси для самої пошукової системи добуваються Sріdеrом, а каталог поповнюється модераторами системи.

Для грамотного розкручування ресурсу, для того щоб через каталоги і розвідувачі до ресурсу зверталося якнайбільше людей, яким інформація, розташована на ресурсі, потрібно, необхідно грамотно зареєструватися в цих системах. Дуже важливо, щоб при пошуку, що розкручується ресурс видавався на самому початку списку знайдених, тому що в цьому випадку на нього зайде більша кількість відвідувачів.

буде поміщена в індекс.

Міжнародні пошукові системи.

1. Alta Vista - http://www.altavista.com

AltaVista була відкрита в грудні 1995, уже більш року належить компанії Compaq Computer Corporation (до цього була у віданні DEC). У червні 1996 стала партнером Yahoo!, c цього часу AltaVista є обраною пошуковою системою цього знаменитого каталогу. Alta Vista по праву вважається найбільшою й авторитетною пошуковою системою.

2. Excite - http://www.excite.com

Запущена в 1995 система швидко розвивалася, і в 1996 році Excite купив двох своїх конкурентів: Magellan і WebCrawler. Незважаючи на зміну власника, ці два пошукових сервери продовжують працювати як незалежні системи.

Excite передбачає пошук по трьох типах індексів:

- Excite Search - індекси збираються пошуковим роботом-павуком;

- Channels By Excite - індекси переглянуті співробітниками, деякі мають рецензії.

- Excite NewsTracker - пошук ведеться винятково по новинних серверах.

3. Hot Bot - http://www.hotbot.com

Система запущена в травні 1996 року. Є дітищем культового журналу Wired. Система використовує пошуковий механізм Inktomi.

4. Infoseek - http://www.infoseek.com

Запущена на початку 1995 року система Infoseek має дуже солідну репутацію. Крім самої пошукової системи включає каталог, формування якого здійснюється спеціальною програмою. Деякі із сайтів, що потрапили в каталог, мають спеціальну оцінку, що означає - "сайт оглянутий персоналом і рекомендований користувачам".


 
 

Цікаве

Загрузка...