WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Маркетингове дослідження телевізорів „Берізка” - Курсова робота

Маркетингове дослідження телевізорів „Берізка” - Курсова робота

розроблювачі намагалися повною мірою врахувати особливості експлуатації телевізорів на Україні. Велика частина території нашої країни знаходяться в так званих зонах невпевненого прийому, тому телевізори "Берізка" мають високу чутливість і перешкодозахищеністю тракту обробки сигналів зображення і звуку. В усіх серійних моделях, крім того, прийняті конструктивні заходи, що забезпечують надійну роботу телевізорів при значних перепадах напруги в електромережі.
Інтерес до марки, що відродилася, сприяє створенню великої дилерської мережі заводу, що здійснює продаж телевізорів на території Росії, Бєларусі, України.
Сьогодні модельний ряд "Берізка" представлений телевізорами з плоским екраном "Берізка 54ТК610Д" і "Берізка 54ТК611Д", а також зі сферичним екраном діагоналлю 37 див "Берізка 37ТК601Д". Усі телевізори комплектуються високоякісними висококонтрастними кінескопами імпортного виробництва. У планах на 2003 рік - виробництво телевізорів з абсолютно плоским екраном, а також телевізорів з діагоналлю 29 дюймів.
Конструкція телевізорів нової серії істотно відрізняється від попередніх: мікросхеми аудио- і відеотракту виконані на одній платформі (на одному кристалі). Крім того, що конструкція стала більш компактної, були поліпшені характеристики вихідного сигналу. Новий мікроконтролер робить настроювання, які оптимізують зображення, що дозволяє цілком автоматизувати всі регулювання в процесі виробництва. Крім того, удосконалена робота телевізора в режимі чекання ( або режим StandBy): конструктори "Берізки" пішли по шляху ведучих європейських виробників, що приділяють багато уваги енергоспоживанню будь-якого приладу.
У нових телевізорах споживана в цьому режимі потужність знижена в 5 разів (!), тобто до 2 Ут. Якщо врахувати, що телевізор у середньому дивляться 2 - 4 години на день, а інший час знаходиться в режимі чекання, така економія є досить істотною.
"Берізка 54ТК610Д"
Технічні характеристики.
Кінескоп: діагональ 21 див, система корекції чіткості.
Системи кольоровості: PAL/SECAM B/G, D/K; NTSC 3.58/4.43 з лінійного входу.
Тюнер: автоматичне настроювання синтезацией напруги, пам'ять на 60 каналів, автозапам"ятовування каналів при пошуку.
Діапазони тюнера: метровий, дециметровий, кабельний, Hyperband.
Звук: стерео по НЧ. Потужність 2?3 Ут.
Сервісні функції: екранне меню. Таймер включення/вимикання/переключення каналів. Функція розширення стереобази при відтворенні монофонічного сигналу. Годинник реального часу. Автовиключення по закінченні віщання. Пульт ДУ. Режим енергозбереження. Декодер телетексту.
Рознімання: на передній панелі: AV-вхід; на задній: AV-вхід/вихід, SCART і антенне гніздо.
Особливості конструкції: у моделі використовується нове шасі, і вся обробка зображення і звуку виробляється новим однокристальним процесором
У "Берізка 54ТК610Д", як і у всіх телевізорах нової серії, знижена потужність до 2 Ут, споживана в режимі чекання. Телевізори комплектуються тюнерами двох типів: апарати, створені для вітчизняного ринку, працюють у більш звичному для України режимі синтезатора напруги, а для Європи телевізори "Берізка" випускаються з тюнером, що веде пошук і настроювання каналів за допомогою синтезатора частоти.
Необхідно додати, що за замовчуванням телевізор оснащений функцією картинка в картинці з одним тюнером, але на замовлення може комплектуватися другим тюнером. Наявність двох тюнерів дозволить одночасно дивитися два телевізійних канали: друге зображення розташовується в куті екрана.
Якість зображення: дуже високого рівня. Яскрава, чітка, природна картинка без помітних перекручувань по краях екрана. Мається солідний запас по яскравості і кольоровості, що залишає широку волю регулювання параметрів зображення на смак користувача.
Якість звучання: звук робить досить сприятливе враження. Телевізор оснащений стереофонічним аудіотрактом через AV - рознімання для перегляду HI - FI STEREO відеозаписів.
Зручне інформативне екранне меню допоможе швидко зробити настроювання і роботу з тією або іншою функцією апарата. Таймер має кілька режимів, серед яких (крім традиційних режимів включення і вимикання) є режим нагадування про цікавлячій вас телепередачі. Крім того, функція PIP з одним (стандартне постачання) або двома (на замовлення) тюнерами. Кількість AV - рознімань збільшено, і можна підключити крім відеомагнітофона також DVD - програвач і інші високоякісні джерела сигналу без утрати якості.
У розглянутій моделі, як і у всіх інших моделях телевізорів "Берізка", особлива увага приділена керуванню всіма сервісними можливостями апарата. Результатом роботи інженерів є простому і зручний у звертанні пульт ДУ.
"Берізка 54ТК611Д"
Технічні характеристики.
Кінескоп: діагональ 54 див (21"), система корекції чіткості.
Системи кольоровості: PAL/SECAM B/G, D/K; NTSC 3.58/4.43 з лінійного входу.
Тюнер: автоматичне настроювання синтезацией напруги, пам'ять на 60 каналів, автозапам"ятовування каналів при пошуку.
Діапазони тюнера: метровий, дециметровий, кабельний, Hyperband.
Звук: стереозвук з лінійного входу, монозвук. Потужність 2?2,5 Ут.
Сервісні функції: екранне меню. Таймер включення/вимикання/переключення каналів. Автовимікнення по закінченні віщання. Пульт ДУ. Режим енергозбереження.
Рознімання: на передній панелі: AV-вхід; на задній: AV-вхід/вихід, SCART і антенне гніздо.
Якість зображення: заслуговує самих позитивних оцінок. Телевізор продемонстрував відмінний дозвіл електронне - променевої трубки, це означає що телевізор здатний чітко показати навіть самі дрібні деталі зображення, гарне зведення променів і високий індекс передачі кольору. Одним словом, цей телевізор здатний упевнено конкурувати з апаратами подібного класу, виготовленими всесвітньо відомими закордонними виробниками.
Якість звучання: Вихідна потужність у 5 Ут дозволяє одержати могутній, насичений звуковий супровід будь-якого сюжету без помітних на слух перевантажень на високому рівні голосності.
Сервісні можливості: екранне меню може виводитися на вибір на російській або англійській мовах. Крім того, задоволення користувачеві доставить використання повного набору таймерів, режиму картинка в картинці, а також декодера телетексту.
"Берізка 37ТК601Д"
Технічні характеристики.
Кінескоп: діагональ 37 див, система корекції чіткості.
Системи кольоровості: PAL/SECAM B/G, D/K; NTSC 3.58/4.43 з лінійного входу.
Тюнер: автоматичне настроювання синтезациею напруги, пам'ять на 60 каналів,автозапам"ятовування каналів при пошуку.
Діапазони тюнера: метровий, дециметровий, кабельний, Hyperband.
Звук: моно. Потужність 2?2,5 Ут.
Сервісні функції: екранне меню. Таймер включення/вимикання/переключення каналів. Годинник реального часу. Автовимикнення по закінченні віщання. Пульт ДУ. Режим енергозбереження. Декодую телетексту. Захист від несанкціонованого доступу.
Рознімання: SCART і антенне гніздо на задній панелі.
Особливості конструкції: ця модель також оснащена новим шасі з поліпшеними характеристиками вихідного сигналу.
Крім того, у 5 разів знижена потужність телевізора в режимі чекання. Це дуже зручно, тому що відомо, що телевізор велику частину часу знаходиться саме в цьому режимі. По даному показнику ця модель випереджає багато закордонних марок.
Якість зображення: і по цьому параметрі телевізор не відстає від ведучих закордонних марок. Апарат

 
 

Цікаве

Загрузка...