WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Розробка комплексові маркетингової діяльності компанії «ARIAGEL» (виробництво кондиціонерів) - Курсова робота

Розробка комплексові маркетингової діяльності компанії «ARIAGEL» (виробництво кондиціонерів) - Курсова робота


Курсова робота
Розробка комплексові маркетингової діяльності компанії "ARIAGEL" (виробництво кондиціонерів)
План
1. Дослідження відповідності кондиціонерів, які виробляють
на фірмі "ARIAGEL" вимогам споживачів. 2
1.1. Опис товарові.
1.2. Визначення конкурентоспроможності товарові.
2. Дослідження споживачів кондиціонерів, які виробляються
підприємством "ARIAGEL" . 9
3. Дослідження ринку. 11
4. Дослідження конкурентів. 15
4.1. Ринок.
4.2. Товар.
4.3. Ціноутворення
4.4. Просування товарові
5. Конкурентоспроможність компанії 19
"ARIGEL" /SWOT-аналіз/.
6. Прогнозування. 20
7. Планування. 24
Список літератури 28
1. Дослідження відповідності кондиціонерів, які виробляє фірма "ARIAGEL" вимогам споживачів.
1.1. Опис товарові.
1.2. Визначення конкурентоспроможності товарові.
Для проведення дослідження були обрані кондиціонери компанії "ARIAGEL". Для визначення потреб, що задовольняють кондиціонери, необхідно провести сегментацію всіх кондиціонерів.
По конструктивних особливостях усі побутові кондиціонери
умовно можна розділити на два великих класи :
" моноблочні кондиціонери - складаються з одного блоку
(віконні, мобільні і т.д.)
" спліт - системи - (від англійського 'split' - роздільний) складаються з
декількох блоків
Предметом нашого дослідження є спліт-системи. У спліт-систем роздільними є: головний пристрій кондиціонера (внутрішній блок, що знаходиться усередині приміщення) і виконавчий блок з компресорною частиною (зовнішній блок, що знаходиться за межами приміщення).
Спліт-системи
В даний час, на Україні, кондиціонери типу спліт-системи одержали найбільш широке поширення. Спліт-система складається з двох частин - зовнішній блок (виконавчий) і внутрішній (головний). Завдяки цьому найбільш гучна і громіздка частина кондиціонера знаходиться поза кондиционируемого приміщенням, у результаті такого конструктивного виконання, внутрішній блок можна розмістити практично в будь-якому зручному місці. Зовнішній і внутрішній блоки кондиціонера з'єднані між собою електричним кабелем і мідними трубами, по яких циркулює холодоагент (фреон R-22). Більшість сучасних спліт-систем мають різні додаткові функції, якось: режим обігріву, яким зручно користуватися в міжсезоння (весна, осінь); режим осушення, при якому змінюється частота обертання вентилятора внутрішнього блоку, тим самим вибирається режим найбільшого конденсування вологи, що утримується в повітрі, на внутрішньому теплообміннику; режим вентиляції, коли повітря просто прокачіваеться через фільтри тонкого і грубого очищення установлені у внутрішньому блоці кондиціонера для очищення повітря від пилу, тютюнового диму, пилка рослин і т.п. Додамо, що всі сучасні спліт-системи постачені пультом дистанційного керування (ПДУ) з жидкокристаллическим дисплеєм. При його допомозі задаються: режим роботи кондиціонера, температура в приміщенні, а також із ПДУ можна установити час включення або відключення кондиціонера. Крім цього з ПДУ регулюються швидкість і напрямок потоку охолодженого повітря і багато чого іншого.
Спліт-системи розрізняють по конструктивному виконанню внутрішніх блоків.
Вони поділяються на:
" настінна спліт - система
" мульти спліт - система
" система
" касетні спліт - системи
" напольно - подпотолочна спліт - система
" система
Призначення й область застосування кондиціонерів приведені в табл.1
Табл.1
№ пп Показники Характеристика показника
1 Характеристика нестатків Створення сприятливого клімату в приміщенні
2 Потреба в яких товарах викликає даний нестаток Теплові завіси, усілякі вентилятори, калорифери, радіатори, вентилятори, іонізатори й ароматизатори
3 Визначення потреби, що задовольняє кондиціонер Прохолоджувати повітря, очищати, осушувати і зігрівати.
4 Товари-субститути Калорифери, радіатори, вентилятори
5 Область використання кондиціонерів Використовується у всіх регіонах України, в офісах, будинках і т.д.
6 Умова ефективного використання кондиціонерів Наявність простору, до якого можна прикріпити кондиціонер, електрики.
Крім основної потреби кондиціонери можуть задовольняти такі потреби, як підтримка в приміщенні визначеної температури, іонізування повітря, ароматизированне повітря, очищення повітря в приміщенні і т.д.
В основі роботи кондиціонера лежить переміщення тепла зрідженим газом, що називають холодоагентом, у процесі переходу його з рідини в пару і назад. Т.ч. процес роботи кондиціонера практично нічим не відрізняється від процесу роботи звичайного холодильника.
Температура кипіння холодоагенту набагато нижче температури кипіння води. Наприклад, температура кипіння найбільше часто використовуваного холодоагенту - фреону R-22 складає 5-10°С, у той час як вода кипить при температурі 100°С.
Розглянемо цикл роботи кондиціонера в режимі охолодження.
- Завдяки роботі компресора, розміщеного в зовнішньому блоці, у внутрішньому блоці створюється знижений тиск. Температура холодоагенту в цей момент дорівнює 5-10°С, тому він починає кипіти і переходить у пару. Необхідна для цього енергія надходить від теплого повітря приміщення, що віддає частину свого тепла холодоагентові.
- Охолоджений у такий спосіб повітря повертається вентилятором внутрішнього блоку назад у приміщення.
- У той же час пароподібний холодоагент, проходячи через компресор зовнішнього блоку, стискується під впливом високого тиску і температура його збільшується до 50-60°С.
- Далі гаряча пара прохолоджується в зовнішньому блоці і знову перетворюється в рідину, віддаючи тепло навколишньому повітрю за допомогою вентилятора зовнішнього блоку. І навіть якщо температура навколишнього середовища досягає 40-45°, вона все-таки нижче температури холодоагенту.
- Після конденсатора рідкий холодоагент пропускається через капілярну трубку. Тиск при цьому різко падає і температура холодоагенту знову опускається до 5-10°С, у результаті чого рідина знову починає кипіти у випарнику, поглинаючи тепло з охолоджуваного приміщення.
У таблиці 2 показана порівняльна характеристика основних марок кондиціонерів, представлених на українському ринку.
Табл.2
Товарна марка Потужність /Квт/ Популярність в Україні Кількість продажів за
2000-2001 р.
HITACHI 3,6 Квт Гарна відома 8500 шт.
GENERAL ELECTRIC 3,4 Квт Гарна відома 11000 шт.
AIRWELL 3,4 Квт Гарна відома 8000 шт.
ARIAGEL 3,6 Квт Невідома ------
Усі кондиціонери компанії "ARIAGEL" відносяться до побутових, тому що призначені для приміщень не більш 80 кв. м (квартири, будинку, офіси, зали, торговельні приміщення). По ціновій категорії кондиціонери "ARIAGEL" відносяться додосить

 
 

Цікаве

Загрузка...