WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Розробка комплексу маркетингової діяльності підприємства „БКС-Соки” - Курсова робота

Розробка комплексу маркетингової діяльності підприємства „БКС-Соки” - Курсова робота


Курсова робота
Розробка комплексу маркетингової діяльності підприємства "БКС-Соки"
План
1. Дослідження відповідності соків, які виробляють "БКС-Соки", 2
вимогам споживачів.
1.1. Опис товару.
1.2. Визначення конкурентоспроможності товару.
2. Дослідження споживачів соків, які виробляються 6
підприємством "БКС-Соки".
3. Дослідження ринку. 9
4. Дослідження конкурентів. 11
4.1. Ринок.
4.2. Товар.
4.3. Ціноутворення
4.4. Просування товару
5. Конкурентоспроможність підприємства 17
"БКС-Соки" /SWOT-аналіз/.
6. Прогнозування. 22
7. Планування. 24
Список літератури 26
Додаток 1 28
1. Дослідження відповідності соків, які виробляють "БКС-Соки", вимогам споживачів.
1.1. Опис товару.
1.2. Визначення конкурентоспроможності товару.
Для проведення дослідження було обрано створене в липні 1996 p. акціонерним товариством "Банкомзв'язок" дочірнє підприємство "БКС-Соки", яке розпочало свою діяльність з підготовки та розробки технічної документації на виробництво соків і нектарів в упаковці "Тетра Брік Асептик" об'ємом 1 л, сертифікації виробництва і укладання контрактів на постачання сировини. 19 лютого 1997 року до Держпатенту України було подано документи на реєстрацію торгової марки "СМАК" на соки та нектари, які виробляє компанія, та лише через два роки було отримане відповідне свідоцтво.
Сьогодні компанія "БКС-Соки" є лише виробником соків і нектарів. Вона не володіє фабрикою, виробничою лінією або іншими основними засобами, що використовуються для виробництва, а лише сплачує кошти за користування виробничими потужностями.
До 1990 року виробництво соків в Україні було зорієнтоване на місцеву сировину і досягало 375 млн. літрів на рік. Унаслідок економічних реформ і значних іноземних та вітчизняних інвестицій вже на кінець 1998 року виробничі потужності сокової галузі зросли до 800 млн. літрів на рік. Існуючі виробничі потужності становлять значний потенціал росту обсягу пропозиції і на сьогодні значно перевищують обсяги реального попиту.
Рівень споживання соків також почав зростати и досяг у 2000-2001 роках 3-4 літрів у рік./за даними маркетингового дослідження фірми "БКС-Соки"/ Це не може порівнятися с показниками розвинутих європейських країн /Німеччина - 45 л., Австрія - 33 л./, але вже ближче до Росії - 4,5 л. у рік. Див. Малюнок 1
Як відомо, поняття "соки" включає у себе соки натуральні, нектари, соки-лайт и сокосодержуючи напої. При цьому останній продукт виробники називають "відновлений з концентрованого соку". Найбільш якісні з соків - свіжо вижаті /концентрат має у 3-8 разів більш сухих речовин, чім свіжо вижатий сік. Наприклад, натуральний яблуневий сік включає 11 % сухих речовин, а концентрат яблуневого сока - 60%/. Однак виробництво цих соків пов'язано з труднощами, тому що сезон одержання свіжого плодово-фруктової сировини /липень-вересень/ не совпадає з сезоном максимального споживання готової продукції /січень-травень/, схорона ж сировини коштує чи мали гроші.
Мал.1 Споживання соків в Україні /млн. литрів/
Нектари також виробляються з концентратів, але якщо у натуральних соках фруктова основа складає 100 %, то у нектарах - 25-50%. Крім того, у нектари добавляють цукор, натуральні ароматизатори та фарбу.
В соки-лайт, фруктова основа повинна бути не менш 50%, добавляють цукор. Сокосодержуючий напій повинен мати від 10 до 25% відсотків фруктової основи.
Компанія "БКС-Соки" пропонує ринку тільки соки, але розглядає зараз питання про напої, які є значно дешевшими. Незважаючи на то, що натуральні соки дорожче, масовий споживач більш купує саме натуральні соки.
Більшість виробників сокової продукції прийшли в цю галузь унаслідок переорієнтації сокового бізнесу з торгівлі імпортними соками і нектарами на виробництво і подальшу реалізацію безпосередньо в Україні власної продукції. Як наслідок - протягом останніх 3-4 років продукція українського виробництва дедалі помітніше витісняла імпортну.
На основі проведеного дослідження підприємство "БКС-Соки" було проведено сегментацію ринка соків України /див. Мал.2/
Найбільші частки ринку та найміцніші конкурентні позиції належать таким торговим маркам, як Sandora, "СМАК", Galichina, Jaffa, Gutta. Проте конкурентні позиції цих марок значно відрізняються в залежності від регіону. Так, у Західному регіоні найбільшу частку ринку займає торгова марка Galichina, в Центрі третину ринку займають соки торгової марки "СМАК", на Сході Sandora займає 12,3% ринку та 10% "СМАК", а на Півдні найміцніші конкурентні позиції у сокової продукції під торговою маркою Sandora (23,7%, "СМАКу" належить лише 1,7%) та Jaffa. У м. Києві склалась досить напружена конкурентна боротьба між 6 провідними торговими марками соків: Sandora (9,1% ринку). Дар (7,9%), Gutta (7,8%), "СМАК" (6,4%), Galichina (6,4%).
Мал.2. Сегментація ринку соків в Україні /1 квартал 2002 року/
Компанія "БКС-Соки" як основного конкурента за обсягом продажу розглядає сокову продукції торгової марки " Sandora" (на відміну від сокової продукції під торговою маркою "СМАК", вони пропонують ринку ще й напої, які є значно дешевшими за соки та нектари та застосовують упаковку з відкривачкою "рікеп"), а на півдні країни і соки торгової марки "Jaffa". Досить швидкими темпами зміцнює свої конкурентні позиції, особливо на столичному ринку сокової продукції торгова марка "ДАР". Продукція іноземного виробництва не розглядається в якості конкурентів через значну цінову диференціацію (ціни на такі соки на 20-40% вищі за аналогічну вітчизняну продукцію).
2. Дослідження споживачів соків, які виробляються підприємством "БКС-Соки".
Українські споживачі довгий час були, і більшою мірою залишаються, прихильниками фруктово-ягідних напоїв власного приготування, яких споживають щороку, за даними Держкомстату, понад 600 млн. л. Проте активізація здорового образу життя, формування культури споживання сокової продукції, дозволяє розраховувати на переорієнтацію уподобань споживачів щодо напоїв на користь соків.
Для проведення опитування споживачів було розроблено анкету для опитування /див. Додаток1/. Проводячи аналіз попиту споживачів, було виявлено таку закономірність - найбільший попит у споживачів має сок з цитрусових /апельсини/ - 60%, на другому місті - томатний /47%/, та третьому - яблуневий - 42%. /Див. Мал. 3/. Споживач мав можливість відмітити декілька соків на свій смак.
Але дуже цікавим виявилося, що в залежності від часу року споживачі змінюють свої вкуси. Влітку найбільшим попитом користуються "легкі" та не дуже солодкі соки - березовий, яблуневий, виноградний. Взимку - помаранчевий, томатний та персиковий. Попит на екзотичні соки остається більш менш стабільним усі пори року.
Споживач соків - фізична особа - більш купує соки в упаковці з ламинированого картону або у евробанках.
Типовий портретспоживача - вік до 40 років .
До 20 років - 23%
20-40

 
 

Цікаве

Загрузка...