WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Життєвий цикл товарів, стадії та етапи, реклама - Контрольна робота

Життєвий цикл товарів, стадії та етапи, реклама - Контрольна робота

його властивості. Постійне повторення після визначеного часу буде пропускатися покупцем "мимо ушей" і не зможе виконати покладених на неї задач. Крім психологічного виграшу від такого планування реклами зросте віддача також за рахунок скорочення засобів, що направляються на реклами, тому що реклама на наступних стадіях будекоштувати рекламодавцю менше, ніж реклама на перших стадіях рекламування. Навіть якщо врахувати те, що чи число частота оголошень зростуть, ефект від зниження вартості одного оголошення перекриє витрати підвищення числа оголошень.
3. Практичне застосування моделі життєвого циклу товару при плануванні рекламної кампанії фірми.
Для більш повного з'ясування того, як використовувати модель життєвого циклу товару при плануванні рекламної кампанії, я приведу приклад такого можливого використання. У своєму прикладі я покаджу можливі рекламні оголошення нової фірми, що виходить на ринок з новою послугою. Для спрощення я розглядаю тільки її можливу рекламу в пресі, тобто рекламні оголошення без обліку інших засобів реклами. Також я не приділяю особливу увагу складанню оголошення з погляду психологічних аспектів реклами. Мене цікавлять тільки основні напрямки рекламної інформації і загальні принципи складання оголошення.
Нехай на Український ринок виходить така фірма, як "Недержавний Пенсійний Фонд Нероби", що продає товар-послугу недержавне пенсійне страхування. В Україні це новий вид послуг і покупці ще не знають що це таке. Яким образом повинна будуватися рекламна кампанія "НПФ "Нероби"?
На етапі уведення фірма повинна витратити великі засоби на об'ємні рекламні оголошення, що містять у собі інформацію про те, що таке недержавний пенсійний фонд, для чого він потрібний, умови внесення внесків і одержання пенсії. Також украй необхідно створити образ компанії (назва, фірмовий знак, девіз) і повідомити адреса фірми (чи адреси філій). Фірма також може повідомити номер своєї ліцензії і розмір статутного капіталу для підвищення довіри до фірми. Приклад такого оголошення я склала і приводжу на наступній сторінці.
Ліцензія
№ ННН 111222333.
Усі роки, віддані роботі, Ви платили державі третина свого доходу на майбутню пенсію. Це Ваша недоотримана зарплата, що запрацьовувалася все трудове життя. Але держава за Законом перерозподіляє її в зв'язку з тим, що державний пенсійний фонд побудований на принципі "працюючі оплачують пенсії непрацюючим". Тим самим лишаю Вас впевненості і забезпеченій старості.
Тільки страхова пенсія гарантує благополуччя людей похилого віку.
Внески, акумульовані на Вашому особистому рахунку, є Вашою власністю, не конфіскуються і не підлягають вилученню.
У випадку смерті застрахованого страхова пенсія, у відмінності від державної, переходить у право спадкування і виплачується спадкоємцям. Мінімальний період внесення внесків дорівнює п'ятьом рокам. У випадку травми Ви одержите ще 20 відсотків від щомісячної страхової пенсії за кожен випадок.
Звичайно, ми беремо на себе велику відповідальність, гарантуючи зазначені
виплати і право власності, але клієнт зобов'язаний зберігати порядок сплати
внесків і вчасно відшкодовувати у випадку недоплати.
Недержавний пенсійний Фонд "Нероби"
Ми забезпечимо Вам гідну старість!
Статутний фонд 10 млн. грн..
Адреса: смт. Згурівка, вулиця Пенсіонерів, 33,
тел. 8 04470 55555. Факс: 55554.
На етапі росту більшість покупців уже знають про те, що таке недержавний пенсійний фонд, а деякі навіть вирішили скористатися послугами НПФ "Нероби". Акцент у рекламі зміщається з інформування покупців про цілях і задачах НПФ до поступової агітації за користування послугами НПФ "Нероби". Велика кількість інформації в оголошенні вже не потрібно, хоча фірма може продовжити інформування населення. Тому що на цьому етапі основний упор у рекламі повинний робитися на рекламування фірми і послуги саме рекламованої фірми, то на перший план необхідно винести рекламу назви і фірмового знака фірми. Великий упор повинний також робитися на девіз фірми (у даному випадку: "Ми забезпечимо вам гідну старість."). За рахунок скорочення кількості інформації можна зменшити розмір чи оголошення відносно збільшити в ньому площа, призначену для розміщення фірмового знака, назви і девіза фірми. Нижче приведений приклад рекламного оголошення для цього етапу:
Ліцензія № ННН 111222333
Недержавний Пенсійний Фонд "Нероби".
На етапах зрілості і насичення фірма "Нероби" повинна майже цілком припинити інформування у своїй рекламі, тому що майже всім покупцям уже відомо про призначення й умови покупки послуг НПФ "Нероби". Фірма повинна цілком перейти на
агітацію на користь своєї компанії і підтримка свого образа. У рекламному оголошенні можна обмежитися логотипом і основним девізом фірми (у випадку, якщо в логотипі немає назви фірми, те необхідно помістити назва - "Нероби"). Головне в рекламі на цьому етапі - запам'ятовування і частота рекламних оголошень.
На останньому етапі (якщо такий можливий у пенсійному фонді)
реклама НПФ "Нероби" недоцільна.
Висновок
У рамках глобальної стратегії розвитку компанії спрямованої на досягнення довгострокових задач і цілей, особливого значення набувають зусилля компанії по використанню реклами і промоушена як основні засоби маркетингових комунікацій.
З метою найбільш ефективного рішення стратегічних задач в області реклами необхідно чітке представлення про бізнес і особливості товару, знати сильні і слабкі сторони компанії , мати інформацію про ринок - знати можливості які він пропонуємо, і уявляти собі проблеми діяльності на цьому ринку (т.зв. SWOT АНАЛІЗ ) . Необхідно чітко спланувати рекламну кампанію у відношенні термінів засобів реклами, задіяних у кампанії, рекламного бюджету і т.д.
Реклама не тільки дозволяє інформувати споживачів про товар на який є попит на ринку, але і створювати цей попит, особливо на ринках, що розвиваються, (наприклад в Україні).
У такий спосіб ефективне використання засобів маркетингових комунікацій (реклами і промоушена) дозволяє вирішувати стратегічні і тактичні задачі фірми, зв'язані з глобальною місією компанії на ринку.
Використана література
1. Галагуза Н.Ф. Реклама в страхуванні: ключ до успіху - К.: Фінанси,1995.
2. Гермогенова Л.Ю. Ефективна реклама в Україні. Практика і рекомендації.
3. Котлер Ф. Основи маркетингу - М.1990.
4. Ламбен Жан-Жак Стратегічний маркетинг - Сб.: Наука,1996. З 241-257.
5. Маркетинг / Під ред. А.Н. Романова "Курс лекцій по маркетингу" ХПУ.2004.
6. Сендидж Реклама: теорія і практика.
7. Еванс Дж. М., Берман Б. Маркетинг.

 
 

Цікаве

Загрузка...