WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Просування товарів на ринку медичних послуг - Реферат

Просування товарів на ринку медичних послуг - Реферат

середньоінтенсивної - теж від часу до часу, але вже кількома каналами, за високоінтенсивної - постійно використовується багато каналів передачі інформації.
Тип рекламодавців. Класифікація за цією ознакою виокремлює рекламу безпосередніх виробників товарів (виробів, послуг та ідей), рекламних агенцій, торгових посередників, органів місцевого самоврядування, державних органів, приватних осіб.
Особливості класифікації рекламодавців та рекламних агенцій розглядатимуться у відповідних розділах. Що ж до реклами посередників, то останні в процесі маркетингових комунікацій відіграють подвійну роль. Вони можуть бути або своєрідними споживачами (дистриб'ютори, які спочатку купують, а вже потім реалізують товари), або тільки посередниками (інші учасники каналів розподілу, крім дистриб'юторів). У зв'язку з цим серед них є і рекламодавці і "споживачі" реклами. Крім того, щоб скоротити витрати на такий коштовний напрям підприємницької діяльності, яким є рекламування, дуже часто виробник і посередник проводять спільну рекламну кампанію.
Основну частину реклами посередників становить реклама на місці продажу, яка є надзвичайно ефективним засобом комерційного інформування споживача.
За цілями рекламування реклама на місці продажу буває інфор-мативною, власне рекламуючою та стимулюючою. Про останні два види її ми вже говорили. Інформативна реклама на місці продажу - це реклама, яка організує простір торговельного залу, інформує відвідувачів про розміщення різних відділів у магазині, правила торгівлі тощо. Вона є постійно наявною в кожному торговельному закладі.
3. Особливості просування супутніх медичних товарів
Якщо на ринку медичних товарів приблизно 75% припадає на частку фармацевтичних засобів і близько 25% становлять медичні послуги, то питома вага супутніх цій галузі товарів - 5%, а це немало. Під супутніми товарами маються на увазі ті товари, що необхідні для будь-якого стаціонарного й амбулаторного лікування, яке полягає не лише у прийманні ліків. Це, передусім, так звана витратна медицина - перев'язувальні матеріали (марля, бинти, вата); гіпсобинти, шприци, системи для переливання крові, термометри, гірчичники; гумові технічні медичні вироби (рукавички, піпетки, спринцівки, грілки) та багато іншого. За оцінками зарубіжних експертів, потреба населення України в такому медичному товарі, як вата, наприклад, становить 400 тонн на місяць, реальна ж насиченість - 200 тонн, тобто вдвічі менше від необхідного. І це при тому, що саме з ватою справи не найгірші.
Сьогодні в Україні один реальний виробник вати - Черкаська "Гідровата", яка випускає найменування "Вата пресована" задовільної якості. До речі, в інших країнах такий спосіб розфасування вати - вчорашній день. Набагато зручніше користуватися ватою із застосуванням упаковки "зигзаг", тому що витрати вати, упакованої таким чином, набагато менші. У зв'язку з вищесказаним присутність на ринку вати імпортного виробництва цілком виправдана. Це, передусім, вата турецького виробництва.
Монополістом у галузі виробництва гіпсобинтів сьогодні є Івано-Франківський цементно-шиферний комбінат. Марлі в Україні не виробляють, і надходить вона в основному з Росії. Лейкопластир, що є на ринку, надходить з Росії, Чехії, США. Найбільший виробник шприців в Україні, безумовно, Білгород-Дністровський завод (задовольняє лише половину потреби населення у шприцах). Причому вважають, що шприци імпортного виробництва дещо кращої якості (не в останню чергу через якість голки), мають виграшний дизайн, конкурентоспроможні ціни. На українському ринку шприци з Польщі, Словаччини, Німеччини. Не можна не відзначити, що стосовно якості систем для переливання крові, які випускає вищезазначений завод, як-то кажуть, "комар носа не підточить" (це повною мірою стосується також інсулінових шприців).
На ринку є також системи для переливання крові німецького виробництва. Кетгут (шовний матеріал, який застосовують для операцій на внутрішніх органах) виробляє Полтавський м'ясокомбінат і "Біополімер". Беззастережним монополістом у сфері виробництва всього спектра гумових технічних виробів є "Київгума".
Гірчичники надходять з Молдови і фасуються у Дніпропетровську. До речі, гірчичники-пакети (Дніпропетровськ), які нещодавно з'явилися, набагато ефективніші від "звичайних", до яких звик споживач. Таким чином, у цьому секторі ринку - значна частка імпортних товарів. Ситуація у виробничій сфері супутніх медичних товарів не набагато відрізняється від тієї, що склалася у фармакологічній галузі, і проблеми, характерні для економіки в цілому, позначилися й тут. Це брак оборотних коштів у виробника, купівельна неспроможність споживачів як державного (лікарні, приміром), так і приватного рівня.
У цьому секторі можна умовно виділити три основні напрями. Багато фірм, які займаються реалізацією фармацевтичних медпрепаратів, одночасно охоплюють і торгівлю супутніми медичними товарами. Існують фірми, щоспеціалізуються на продажу окремих товарних груп, наприклад, лише перев'язувальних матеріалів, лише шприців і крапельниць чи гумових технічних медичних виробів. Фірм, які займають стійке становище на цьому ринку, у Києві не більше 10 (наприклад, АТ "Медицина", "Технокомплекс").
Існує така структура, як Торговий дім "Кампус Коттон Клаб". Зробивши 4 роки тому ставку на власне виробництво бинтів, спеціалісти ТД не помилилися. Сьогодні ТД "Кампус Коттон Клаб" - найбільший виробник бинтів і постачальник марлі в Україні (їх частка на ринку перев'язувальних матеріалів - не менше 25%). За деякими іншими найменуваннями - це участь у виробництві, розфасуванні та упакуванні товарів (наприклад, виготовлені в Іспанії тести з визначення вагітності) й реалізація під власною торговою маркою.
Специфіка напряму, вибраного цією організацією, в тому, що замовнику надається повний асортимент супутніх медичних товарів. Існують у номенклатурі продукції, яку пропонує ТД, і унікальні в Україні найменування. Зокрема, йдеться про підгузники "Віталіт L" ізраїльського виробництва. Такі підгузники (для дорослих) набагато полегшать життя важкохворим, прикутим до ліжка, та родичам, які доглядають за ними (ні для кого не таємниця: те, що відбувається сьогодні в багатьох лікарнях, не піддається жодному опису).
"Кампус Коттон Клаб" має 24 філіали на території всієї України. Усі філіали керуються єдиною ціновою політикою і реалізують товар у регіоні за такою ж ціною, як і в Києві. Як додатковий сервіс і з метою популяризації власних товарів кожному покупцеві видають фірмовий пакет з логотипом організації. До всього вищесказаного варто додати, що через деякий час ТД "Кампус Коттон Клаб" має намір запустити в дію власний завод з виробництва вати.
Щоб залишитися "на плаву" в цьому секторі ринку, тобто, передусім, мати можливість давати конкурентоспроможні ціни, необхідно підтримувати значні обсяги виробництва (закупівлі) та значні обсяги збуту. На відміну від того, як було кілька років тому, сьогодні кількість замовлень від бюджетних організацій (лікарень) зведена мало не до мінімуму через відсутність у них обігових коштів. Крім вищезазначеного, в цій галузі - велика кількість товарообмінних операцій серед торговців, що дозволяє безболісно розширювати асортимент.
Список використаної літератури
1. Герасимчук В.Г. Маркетинг: теорія і практика. - М: Форум, 1996.- 100с.
2. Прауде В.Р., Білий О.Б. Маркетинг. - К.: Вища школа, 1994.- 256с.
3. Національний індекс задоволеності клієнтів: побудова і використання.// Проблеми теорії і практики керування, № 4,- 1999.
4. Фундаментальні основи політики охорони здоров'я / Під ред. О.П.Щепіна. - М., 1999.
Loading...

 
 

Цікаве