WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Розробка систему маркетингу для новоствореної Фірми „Гарні Меблі" - Курсова робота

Розробка систему маркетингу для новоствореної Фірми „Гарні Меблі" - Курсова робота

послуги, намагається поєднати контроль над каналом, престижний образ із достатнім обсягом продажу і прибутком (саме такий підхід притаманний реалізації значної кількості товарів довготермінового використання). Роздрібна торгівля - сфера підприємницької діяльності, пов'язана з продажем товарів та послуг кінцевим споживачам для особистого використання. Це остання ланка каналів збуту. Саме тому ефективність діяльності фірми в значній мірі залежить від організації роздрібної торгівлі. На мій погляд, найбільш раціональним буде рішення про продаж товару у спеціалізованих магазинах з обмеженим торговим обслуговуванням, яке характерне для магазинів, де продають товари попереднього вибору і споживачам потрібно більше інформації, де торгівельний персонал працює зі споживачами індивідуально. Крім цього збут продукції відбуватиметься безпосередньо на підприємстві, де клієнт зможе особисто оформити своє замовлення (максимально наблизити характеристики товару, що буде придбано, до власного уявлення про них).
Суттєвою перевагою фірми перед конкурентами є те, що вона, за бажанням клієнта, здійснюватиме доставку товару за допомогою власного транспорту.
5. Комунікаційна політика
Просування товару на ринку здійснюється за допомогою системи маркетингових комунікацій, яка охоплює будь-яку діяльність підприємства, спрямовану на інформування, переконання та нагадування споживачам про свої товари, стимулювання їх збуту і створення позитивного іміджу підприємства в очах громадськості. Основними складовими системи маркетингових комунікацій є реклама, "паблік рілейшнз", персональний продаж, стимулювання збуту. Як вже зазначалося раніше, основним завдання реклами буде інформування споживачів, оскільки багато-хто ще не знає притакий товар і про його переваги перед іншими товарами. Цільовою аудиторією реклами виступатиме цільовий ринок, охарактеризований раніше. Основна увага приділятиметься на стимулювання попиту у чоловіків середнього віку, але в цей же час реклама міститиме аспект впливу на жінку, яка, в свою чергу, може приймати рішення про купівлю, адже, можливо, саме жінка буде ініціатором покупки. Основними засобами розповсюдження реклами будуть газети та радіо. На мій погляд, саме такі джерела являються найоптимальнішим варіантом, оскільки тут ми зможемо врахувати специфіку свого товару. Це пояснюється тим, що вони вирізняються гнучкістю., широтою охоплення аудиторії, порівняно низькою вартістю використання. Звичайно є й недоліки, але на початку діяльності фірми вони не матимуть вирішального впливу на загальну ефективність рекламної кампанії. Заходи "паблік рілейшнз" використовуватимуться фірмою дещо згодом, оскільки на початку своєї діяльності вона буде не в змозі їх здійснювати ні фінансово, ні практично - це надто затратна діяльність для маленької фірми, яка займається виробництвом одного виду продукції.
Стимулювання збуту є важливою складовою маркетингових комунікацій фірми, оскільки вона спрямована на прискорення і посилення зворотного реагування ринку. Проте ця складова має здебільшого короткостроковий ефект. До заходів стимулювання збуту належать знижки цін, конкурси, лотереї, купони тощо. Стимулювання збуту може бути спрямоване безпосередньо на споживачів або на збутових посередників чи торговельний персонал самого підприємства. На мій погляд, для "Гарні Меблі" найраціональніше буде спрямувати заходи стимулювання збуту на власний торговельний персонал та лише частково - на споживачів. Щодо споживачів, то стимулювання проявлятиметься в наданні повної достовірної інформації про свій товар, заохоченні постійних покупців, наданні кредиту та гарантій сервісного обслуговування. Щодо стимулювання власного торговельного персоналу, то тут доцільно використати систему мотивування праці та заохочування. Наприклад, надання премій кращим збутовим працівникам, розширення участі передовиків у прибутках фірми. З моєї точки зору, використання вищезгаданих заходів стимулювання збуту дозволить фірмі створити потужний механізм товаропросування.
Рекламне звернення може бути наступним: "Відкрий для себе світ. "Гарні Меблі" - це саме ті меблі, які тобі потрібні."
Висновки
У даній роботі було розроблено систему маркетингу для новоствореної Фірми "Гарні Меблі", яка займатиметься виробництвом корпусних меблів з ДСП. В результаті аналізу первинної і вторинної інформації було виявлено незадоволену потребу у місті Коломия і прийнято рішення про створення даної Фірми. Доцільність створення такої фірми є, оскільки є реальні перспективи розвитку і розширення, є попит на відповідну продукцію, а ринок виробників не є насиченим, а навпаки - потребує збільшення наявної пропозиції. Основу діяльності фірми складатиме робота з індивідуальними замовниками.
Перевагою фірми у конкурентному середовищі буде те, що вона займатиметься виробництвом безпосередньо на місці, а не завозитиме готову продукцію для подальшого продажу, використовуватиме сировину, яка є дешевшою за деревину, але не є нижчої якості, що дозволить знизити ціну на свій товар чим розширити коло своїх клієнтів. "Гарні Меблі" також здійснюватиме монтування своїх меблів, надаватиме гарантію на свій товар і роботу, здійснювати доставку за місцем призначення. Оскільки споживачі не є достатньо поінформовані про даний вид товару, то першим методом просування товару на ринку буде поширення інформації про даний вид товару та переконання споживачів у доцільності його придбання. При здійсненні сегментування ринку було вибрано як цільовий сегмент споживачів середнього віку із середнім рівнем доходу. Приймаючи рішення про вихід на ринок, було вирішено, що найраціональніше буде використовувати стратегію цільового маркетингу. При визначенні своєї цінової політики "Гарні Меблі" брала метод максимізації поточного прибутку. При формування системи маркетингових комунікацій було визначено цільову аудиторію реклами, вибрано засоби її розповсюдження (газети і радіо), оформлено текст рекламного звернення, визначено методи стимулювання збуту.
Використана література
1. Мороз Л.А., Чухрай Н.І. Маркетинг. - Львів: Інтелект-Захід, 2002. -
241с.
2. Армстронг Г., Котлер Ф. Маркетинг: Загальний курс. - М., К.:
Видав.дім "Вільямс", 2001. - 608 с.
3. Герасимчук В.Г. Маркетинг: теорія і парктика. - К.: Вища школа, 1994.
-327 с.
4. "Галицькі контракти"
5. "Ваш магазин"
6. Всесвітня інформаційна мережа "Інтернет"

 
 

Цікаве

Загрузка...