WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Розробка систему маркетингу для новоствореної Фірми „Гарні Меблі" - Курсова робота

Розробка систему маркетингу для новоствореної Фірми „Гарні Меблі" - Курсова робота


Курсова робота
Розробка систему маркетингу для новоствореної Фірми "Гарні Меблі"
?
Зміст
Вступ………………………………………………………………………3
1. Аналіз ринкових можливостей і вибір цільових сегментів…...…4
2. Розроблення товару………………………………………………..16
3. Ціноутворення……………………………………………………...19
4. Організація збуту продукції……………………………………….21
5. Комунікаційна політика……………………………………………22
Висновки…………………………………………………………………..24
Список використаної літератури………………………………………..25
Вступ
Сучасній Україні, дедалі більш необхідною є правильна організація виробничого процесу та переорієнтація на засади маркетингу. З переходом до ринкових відносин, просто необхідним є впровадження концепцій маркетингу, які дають можливість формувати раціональні виробничі програми, оперативно реагувати на ринкову ситуацію та перемагати в умовах конкуренції.
Метою написання курсової роботи є створення підприємства, визначення незадоволеної потреби споживачів, а таке незадоволення існує, оскільки сьогодні, в умовах ринкової економіки, багато підприємств які працювали при командно-адміністративній економіці є, або закриті, або не можуть випускати продукцію, яка б задовольняла споживачів і якістю і ціною. Тому є потреба, а відповідно і перспектива вдалої діяльності на ринку для новостворених підприємств. Для цього спочатку необхідно провести дослідження ринкової ситуації, проаналізувати наявну ринкову кон'юктуру та свої можливості, розроблення комплексу маркетингу.
1. Аналіз ринкових можливостей і вибір цільових сегментів
Кожне підприємство функціонує у маркетинговому середовищі, яке може бути і джерелом привабливих ринкових можливостей, і джерелом потенційних небезпек. Тож, для успішного функціонування підприємству необхідна велика кількість інформації про ринок і його макросередовище. Тому перед тим, як прийняти рішення про створення власної фірми, потрібно провести дослідження ринку на основі вторинних даних, зібрати всю можливу інформацію про потенційних конкурентів і споживачів, оцінити свої можливості розвитку та загрози зі сторони вже існуючих фірм. Сьогодні наявність і якість меблів у всіх типах приміщень є незадовільною (крім тих, що були встановлені протягом останніх 3-5 років, відсоток яких в загальній кількості незначний). Є потреба оновлення, але нема достатніх потужностей для її задоволення. Існує вибір з двох варіантів - м'які меблі та корпусні меблі. Якщо проаналізувати кон'юнктуру ринку на сьогоднішній день, то можна помітити, що корпусні меблі - товар, якому ще не приділено достатньої уваги серед виробників подібної продукції. Так, на сьогоднішній день у Коломиї є лише 1 фірма, а також декілька приватних підприємців, які можуть запропонувати такий товар споживачеві, при цьому вони не здійснюють виробництво на місці, а завозять готовий продукт на замовлення покупця. Недоліком вже існуючих фірм є те, що вони не прагнуть задоволення усіх потреб споживачів, а навіть коли отримають замовлення - витрачають надто багато часу на його виконання, і це при тому, що виробництво товару безпосередньо на фірмі - це значно швидше і дешевше, ніж замовлення і доставка з інших регіонів. Отже, є потеба створення фірми, що б задовольняла ці потреби. Приймаємо рішення про створення фірми під назвою "Гарні Меблі". А основними цілями є вихід на ринок із завоюванням прихильності споживачів до своєї продукції; зниження собівартості з одночасним підвищенням якості продукції за рахунок автоматизації процесу виробництва; розширення виробництва при виявленні попиту на продукцію споживачів-учасників великих торгових операцій.
Концепція маркетингу передбачає, що запорукою досягнення цілей підприємства є визначення потреб споживачів і задоволення цих потреб ефективнішими і продуктивнішими - порівняно з конкурентами - методами Дана фірма використовуватиме саме концепцію маркетингу. Це проявлятиметься, перш за все, у тому, що вона прийматиме і виконуватиме індивідуальні бажання споживачів, використовуватиме матеріал, який є дешевшим від деревини, та здійснюватиме виробництво на місці, а не завозитиме готову продукцію, що дозволить знизити ціну, не зменшивши якість, пропонованого товару, а це, в свою чергу, позитивно вирізнятиме дану фірму серед конкурентних підприємств, що дозволить завоювати прихильність споживачів до своєї продукції.
Мікросередовище утворюють фірми, які безпосередньо стосуються самого підприємства та його можливостей щодо обслуговування споживачів, тобто постачальники, маркетингові посередники, клієнти, конкуренти та контактні аудиторії.
Постачальниками для фірми "Гарні Меблі" являтимуться здебільшого іноземні підприємства, оскільки на сьогоднішній день в Україні немає фірм, які б виготовляли і здійснювали доставку якісних ДСП та ДВП плит, а також діверок. В той же час такі матеріали як кутики і кутники, завіси, ніжки, дзеркала, шурупи, цвяхи, конформати і шканти закуповуватимемо у національних виробників - пропоновані ними матеріали не поступаються якістю іноземним і є відчутно дешевшими - це дозволить знизити собівартість виробу. Варто зазначити, що конкретно вибрані постачальники забезпечують зі своєї сторони надійність поставок, надають гарантії на свій товар.
Щодо маркетингових посередників, то варто зазначити, що " Гарні Меблі "-' на початку своєї діяльності не співпрацюватиме з торговельними посередниками, оскільки основа її діяльності - індивідуальні замовники, тому немає потреби залучати до діяльності осіб, які допомагатимуть збувати продукцію. Фірми-спеціалісти залучатимуться до роботи у випадку потреби здійснення перевезень за допомогою залізниці, авіалінії, водного транспорту. Щодо агенств, які надають маркетингові послуги, то варто відмітити, що співпраця з ними для даної фірми є невід'ємним елементом, оскільки надзвичайно важливо для фірми вибрати правильну маркетингову політику, адже це є запорукою подальшого її успіху. Звичайно, не виключеною співпраця з кредитно-фінансовими установами, адже діяльність фірми не можлива без здійснення фінансування операцій купівлі-продажу та забезпечення здійснення відповідних проплат.
Дане підприємство діятиме на споживчому клієнтурному ринку, оскільки даний товар потрібен усім, і, перш за все, індивідуальним споживачам, для задоволення особистих потреб, а саме на таку діяльність орієнтується " Гарні Меблі ".
Міжфірмова конкуренція з даним видом товару на ринку Коломиї є незначно. На сьогоднішній день тут діє 1 фірма, що можуть запропонувати такий товар. Перевагою " Гарні Меблі " перед

 
 

Цікаве

Загрузка...