WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Види, форми та специфіка життєвого циклу товару - Курсова робота

Види, форми та специфіка життєвого циклу товару - Курсова робота

коштувати для підприємств дуже дорого.
Вибір постачальників здійснюється після складання плану надходження товарів на підприємство. З цією метою складається список можливих постачальників кожного виду товарів. Кількість постачальників, які будуть брати участь у поставках кожного виду товару, залежить від необхідної кількості товарів та кон'юнктури ринку. Джерелами інформації для складання списку постачальників є вивчення ринку товарів.
Перевага повинна надаватися тим постачальникам, що мають найбільше середнє значення оцінки. Більш детальний вибір постачальника може бути під час його відвідування. При цьому виділяють такі питання: якість товарів; можливі фінансові пільги;можливості централізованої доставки товарів тощо
6.4 РЕКЛАМНО-ЗБУТОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
ТзОВ "Смерічка" пропонує такий асортимент товару:
1. хутрові вироби
2. горілчані вироби
3. обереги
4. канцтовари
5. чаї
6. тури
На мою особисту думку найбільшим попитом серед асортименту товарів які представлені НТФ "Смерічка" є горілчані вироби. Цей вид товару на підприємстві представлений доволі широким асортиментом. В основному представлені товари ціни яких є помітно вищої ціни, але звичайно відповідної якості. Хоча ціни є не з низьких це не перешкоджає знайти цьому товару, доволі широке коло своїх споживачів.
Кожного року НТФ "Смерічка" бере участь у між училищному ярмарку,де іде активна співпраця між навчальними фірмами. На цих ярмарках фірми заключають угоди на постачання товару, складають договора на співпрацю наступного року.
Кожного року більшість фірм на виробничі ярмарки привозять товари новинки, в основному для вивчення попиту на них та їх конкурентоспроможність серед аналогічних товарів, що представлені на даному ринку.
НТФ "Смерічка" минулого року навнутрішньо училищний ярмарок возила вироби з бісеру які користувалися там шаленим попитом . на мою думку цей товар являється одним із найкращих можливих варіантів для введення його в реалізацію.
В планах на цей рік на внутріучилищний ярмарок одним із варіантів товару новинки є кавові напої всесвітньо відомого бренду "Maccofe" на мою думку цей товар неодмінно буде користуватися попитом і складе гілну конкуренцію виробам з бісеру для реалізації.
6.5 ХАРАКТЕРИСТИКА СПОЖИВАЧІВ
НТФ "Смерічка" реалізує 6 різних видів продукції.
1. хутрові вироби
2. горілчані вироби
3. обереги
4. канцтовари
5. чаї
6. тури
Споживачі Конкуренти
ТзОВ "Антей"
(морозиво,приправи, супи, прянощі) ТзОВ "Солодкий рай"
(кава,соки,солодощі,горілчані вироби)
ТзОВ "Волинь"
(миючі засоби,порошки, мило) ТзОВ "УНС"
(Шкільні вироби, галантерея,канцтовари)
ТзОВ "Інгул"
(машини та яхти)
ТзОВ "Іва"
(вироби з лози)
ТзОВ "Кальміус"
(холодильне обладнання, продукти харчування)
ТзОВ "Істр"
(путівки)
ТзОВ "Перлина Поділля"
(соки ,мін. Води, керамічні вироби)
ТзОВ "Проскурів"
(худохні фільми)
ТзОВ "Силует"
(жіночі сукні,прикраси)
ТзОВ "Спокуса"
(рошен, росинка, оболонь)
ТзОВ "Хортиця"
(пиво, мед, машини)
ТзОВ "Солодкий рай"
(кава,соки,солодощі,горілчані вироби)
ТзОВ "УНС"
(Шкільні вироби, галантерея,канцтовари)
6.6 ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ВДОСКОНАЛЕННЯ РОБОТИ
На мою думку для покращення роботи торгового підприємства НТФ "Смерічка" перш за все необхідно оновити комп'ютерну базу ттому, що комп'ютери та офісна техніка на підприємстві є морально застарілою.Це часто спричиняло зупинки у роботі через неможливість обробки інформації,що значно зменшувало швидкість робочого часу на підприємстві. Ще одним важливим аргументом який служить для переконання в потрібності замінити комп'ютерну базу фірми служить те, що на дані комп'ютери неможливо встановити сучасні програми які б значно прискорили обробку інформації, та прискорили робочий процес.
Ще одним доповненням яке я б пропонував ввести потрібно значно розширити асортимент товарів, розширити асортиментний перелік чаїв,горілчаних виробів які користуються найбільшим попитом. Прийняти певні міри провести аналіз послуг зокрема турів які як мені здається користуються найменшим попитом, а їх крива життєвого циклу виглядатиме провалом.
ВИСНОВОК
Дана курсова робота представляє проблеми вивчення концепції життєвого циклу товарів на сучасному ринку товарів та послуг.
У курсовій роботі відкриті такі питання які на даний момент є найгострішими у вивченні маркетингової концепції ЖЦТ.
- розкриті чотири етапи життєвого циклу товару:
- етап впровадження на ринок ;
- етап зростання ;
- етап зрілості ;
- етап спаду ;
Розкривається питання стратегії маркетингу на різних етапах життєвого циклу товару.
Вивчається аналіз життєвого циклу продукту, що дозволяє спрогнозувати можливу динаміку конкурентоспроможності продукту. Успіх маркетингової діяльності підприємства залежить від ступеня узгодженості різних стадій основних життєвих циклів. Оскільки кожному етапу ЖЦТ відповідає певна стратегія товаровиробника. Від моменту зародження ідеї про товар і до запуску його у виробництво величезне значення і зміст роботи маркетингової служби підприємства полягають у тому, щоб постійно підживлювати просування товару різноманітною ринковою інформацією. Та слідкувати за змінами кривих життєвого циклу товару щоб вчасно внести зміни у роботу для втримання товарів на ринку.
Концепція дозволяє менеджменту компанії виділити основні задачі маркетингу на кожному етапі циклу розробляти альтернативні маркетингові стратегії. Як інструмент контролю концепція ЖЦТ дозволяє оцінити результативність випуску товару в порівнянні з товарами які вироблялись в минулому. Для цілей прогнозування представлена концепція малоефективна оскільки ісорія продажу є дуже різною, а тривалість кожного етапу ЖЦТ коливається в дуже великих рамках.
Список використаної літератури
1. Войчак А. В. Маркетинговий менеджмент: підруч. - К.: Вид-во КНЕУ, 1998.
2. Гаркавенко С. С. Маркетинг: Шдруч. для вузів. - К.: Лібра, 1998.
3. Герасимчук В. Г. Маркетинг: теорія і практика: Навч. посіб. - К.: Вища шк., 1994.
4. Державна система стандартизації. - К.: Держстандарт України, 1994.
5. Долинская М. Г. Маркетинг и конкурентоспособность промышленной продукции. - М.: Изд-во стандартов, 1991.
6. Кардаш В. Я. Маркетингова товарна політика: Навч. посіб. - К.: Вид-во КНЕУ, 1997.
7. Куденко Н. В. Стратегічний маркетинг: Навч. посіб. - К.: Вид-во КНЕУ, 1998.
8. Лавров С. М., Злобин С. Ю. Основы маркетинга промышленных объектов. - М.: Внешторгиздат, 1989.

 
 

Цікаве

Загрузка...