WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Виробництво лікарських засобів на ОАО "Концерн Стирол" – історія і сучасність - Реферат

Виробництво лікарських засобів на ОАО "Концерн Стирол" – історія і сучасність - Реферат

Pharmatechnik" (Німеччина), "POLAN - POZNAN" (Польща), а також "Медоборудование" (Росія).
Система вентиляції і кондиціонування представлена двома роздільними приточно-вытяжными установками виробництва фірми "VTS CLIMA" (Польща). Система запрограмована з урахуванням підтримки постійної температури (коливання 0,10С). Система кондиціонування дозволяє підтримувати не тільки оптимальний температурний режим, але і тиск і вологість, а також знизити до мінімуму рівень пилу і виключити можливість влучення агентів, що інфікують. У кондиціонерах передбачені 2 ступіні фільтраційного відчищання повітря. Для забезпечення високої якості повітря, що надходить безпосередньо в "чисті" приміщення, передбачена третя ступінь його фільтраційного відчищання. Фільтр установлений безпосередньо перед подачею повітря в "чисті" приміщення, що цілком виключає влучення в них пилу і мікроорганізмів, а також продуктів їхнього метаболізму.
Для підтримки постійної температури в приміщеннях для кролів (180С), мишей (220С), у технологічних приміщеннях (210С) у коридорах і приміщеннях віварію передбачені терморегулятори, що дозволяють з високою точністю задавати необхідну температуру.
Система вентиляції і кондиціонування відповідає вимогам діючих "Санітарних правил по пристрої, устаткуванню і змісту експериментально-біологічних клінік (віваріїв)", а також у відповідності нормами і правилами GMP.
Робота у віварії організується відповідно до вимог міжнародних правил, а також діючих в Україні "Санітарних правил" по пристрої, устаткуванню і змісту експериментально-біологічних клінік (віваріїв). Високий технічний рівень проведених досліджень і юридична правомірність аналітичних висновків дозволяє швидко надавати об'єктивні результати апробації відділу технічного контролю ОФЗ "Фармація" і іншим стороннім організаціям.
Потужність ЭБК розрахована на одночасний зміст 100 кролів і 2000 мишей.
База віварію має у своєму розпорядженні лінійними в 3-4 поколіннях лабораторними тваринами. Дослідження з використанням лінійних тварин на всіх етапах тестування рідких ін'єкційних лікарських засобів і фармацевтичних субстанций дає можливість найбільше вірогідно і якісно одержувати результати проведених іспитів.
Тести на пирогенность здійснюються за допомогою системи PYR - 30 на здорових кроликах масою 2,0-3,5кг. Кожну серію препарату випробують на 3-х кроликах. Досліджувані лікарські засоби вводять у вушну вену кролика і контролюють температуру тіла випробуваної тварини. Препарат вважається непирогенным, якщо сума підвищень температури в 3-х кроликів чи менше дорівнює 1,4 0С. Процес тестування займає, у цілому біля шести годин. Процес термометрії цілком автоматизований: від моменту добору тварин, що беруть участь в експерименті до видачі результатів через мультипликсер на екран монітора і принтер. Погрішність термометрії складає 0,010С.
Така система ведення експерименту дозволяє максимально точно провести тестування. База даних, що знаходиться в комп'ютері, дає можливість не тільки зберігати інформацію про всі проведені тести, але і контролювати весь технологічний процес, тобто за кожною твариною в індивідуальному порядку ведеться спостереження з фіксуванням основних його показників в особистій графі, що ставить ще один плюс у чистоті проведеного експерименту.
Іспит на токсичність проводять на здорових білих мишах масою 19-21р. Кожну серію препарату випробують на 5-ти мишах. Для проведення тесту на токсичність лікарської речовини розчин препарату уводять тварині в хвостову вену. Препарат вважають выдержавшим іспит, якщо протягом 48-и годин спостереження не загине жодна з піддослідних мишей.
Усі проведені тести відповідають міжнародним правилам і нормам стандартів GMP - GLP, а також вимогам ЕЕС. Аналогів в Україні не має.
23 квітня 1933 року Горловский азотно-туковий завод першим у колишньому СРСР початків випуск аміаку з коксового газу. У нашого підприємства було кілька періодів бурхливого розвитку - власне час становлення азотно-тукового заводу, післявоєнні роки, коли йшло відновлення і нарощування потужностей, народження органічного крила, що з'явилося на території заводу в шістдесяті, розвиток виробництва мінеральних добрив і кислот. Рубіж сімдесятих і вісімдесятих років став часом створення крупнотоннажных виробництв аміаку і карбаміду, що сьогодні після серйозних модернізацій і безупинних реконструкцій продовжують залишатися основою економіки концерну. Нарешті, середина дев'яностих років - наш час. З вересня 1995 року стироловцы є власниками свого підприємства - Відкритого акціонерного товариства "Концерн Стирол". Щодня ми бачимо добрі зміни у вигляді нашого концерну: зводяться нові заводи, упорядковується територія, целеустремленнее і професійніше трудиться наш колектив. Тепер підприємство відоме не тільки як один з великих виробників мінеральних добрив і аміаку, кислот і солей. "Стирол" виходить на ринок як виробника лікарських препаратів, клеїв, фарб і покрить. Колишній азотно-туковий стає потрібний людям багаторазово - як підприємство, що випускає добрива для підвищення родючості ґрунтів, як виробник життєво необхідних лік і як підприємство, що робить будівельні матеріали, необхідні кожному, хто має потребу в житло. Насулаштовує така роль. Саме коштовне, що є в "Стиролу" - його люди. Без перебільшення можна сказати, що це кращі люди нашого міста, області, держави - умілі, високопрофесійні, ініціативні, змело, що беруться за рішення проблем, що ще зовсім недавно здавалися непід'ємними. Життя показує, що в надрах нашого заводу сформувався і виріс колектив, що здатний приймати виклик часу й обставин. Я бачу в цьому продовження давніх стироловских традицій тридцятих-сорокових років. Труднощі, що випробували на міцність колектив азотно-тукового, не можна порівнювати з проблемами, що виникають зараз - щодня і щогодини. Не можна порівнювати тому, що вони просто різні. Але можу сказати, що підхід до їхнього рішення в колективу залишився колишнім - тверда віра у свої сили, професіоналізм і самовіддану відданість нашим стироловским ідеалам. Н.А.Янковский, депутат Верховної Ради України, Герой України, Голова Правління ОАО "Концерн Стирол"
За даними міжнародної Асоціації Виробників мінеральних добрив IFA за 2000 рік концерн "Стирол" випускає 0,86% світового виробництва аміаку, 2,21% світового експорту цього продукту; на долю концерну приходиться 0,8% світового виробництва і 3,03% світового експорту карбаміду.
"Стирол" - один з найбільших у світі виробників аміачної селітри. Концерн випускає 1,56% світового виробництва селітри і 5,14% світового експорту цього добрива.
Сьогодні концерн робить 26,1 відсотка всього аміаку, що випускається в Україні, 25,7% мінеральних добрив, 100 % полістиролів. Частка "Стиролу" в експорті хімічної продукції країни: аміак - 28,7%, мінеральні добрива - 25,8%, полістироли - 100%.
Частка "Стиролу" в обсязі промислового продукту Донецької області - 2,65%
Частка концерну в обсязі промислового продукту м.Горлівки - 59,9%.
Частка концерну в обьеме промислового продукту України за 2001 р. складає 0,52 %.
Податки, сплачені концерном за 9 місяців 2001 року (74.173 млн. грн.) склали 0,19% державного бюджету України, 2,01% бюджету області, 33,7% бюджету м.Горлівки, а податок із прибутку, що надходить у державну скарбницю від міських підприємств, на 60-70% сплачується "Стиролом".

 
 

Цікаве

Загрузка...