WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Виробництво лікарських засобів на ОАО "Концерн Стирол" – історія і сучасність - Реферат

Виробництво лікарських засобів на ОАО "Концерн Стирол" – історія і сучасність - Реферат

проектною потужністю 20 млн доз у рік організовано відповідно до вимог GMP за принципом "чистих кімнат". Особливістю їхнього виробництва на ОАО "Концерн Стирол" є повна автоматизація технологічного процесу, здійснюваного в асептичних умовах. Така технологія має ряд значних переваг у порівнянні з традиційними методами асептичного заповнення попередньо виготовлених і стерилізованих емкостей. Вона дає можливість забезпечити надійний захист як самого упакування, так і розчину від мікробної контамінації зі збереженням стерильності й апирогенности в процесі виробництва і тривалого збереження. Особливістю упакування очних крапель є максимально герметичне закриття кришки крапельниці при багаторазовому використанні, що дозволяє забезпечувати стерильність розчину протягом усього часу застосування. Розчини для ін'єкцій ОАО "Концерн Стирол" пропонує вітчизняному споживачу у формі шприць-тюбиків. Таке упакування володіє цілим поруч переваг у порівнянні з традиційною скляною тарою: забезпечують швидкість, зручність і комфортність застосування в будь-яких, у тому числі екстремальних умовах. А менша вага, еластичність і компактність дозволяють уникнути проблем при транспортуванні. Додатковим заходом захисту від впливу факторів зовнішнього середовища стерильного розчину, що знаходиться в шприць-тюбику, є герметичне вторинне упакування в практично непроникну для вологи і повітря алюмінієву фольгу. Саме в такім упакуванні випускається могутній анальгетик БУТОРФАНОЛА ТАРТРАТ, що використовується для надання екстреної медичної допомоги.
Якість продукції контролюється відповідно до вимог Європейської Фармакопеї в лабораторії, оснащеної сучасним устаткуванням для проведення фізико-хімічного і бактеріологічного контролю, а також на базі медико-біологічної клініки (віварію). У грудні 2001 р. віварій сертифікований відповідно до міжнародних стандартів. Таким чином, організація технологічного процесу виробництва ін'єкційних розчинів і очних крапель у полімерному упакуванні відповідно до вимог GMP ЄС гарантує їхню високу якість і забезпечує конкурентноздатність як на внутрішньому, так і на зовнішньому фармацевтичних ринках.
Якість фармацевтичної продукції ОАО "Концерн Стирол" неодноразово відзначалося на загальнодержавному і міжнародному рівні
У 1999 р. фірма "Стиролфарм" визнана кращим промисловим підприємством року в рамках загальнонаціональної програми "Людина долі".
У 2000 р. фірма "Стиролбиофарм" стала власником премії "Прометей-Престиж" у номінації "Краща торгова марка" програми "Людина долі".
У 2001 р. стала власником призу "Quality Summit Award" у рамках міжнародної програми, заснованої отборочным Комітетом B.I.D. (Business Initiative Directions, Іспанія).
У 2002 р. визнана гідною звання переможця в номінації "За впровадження сучасних технологій у виробництво" у Національному рейтингу працівників фармацевтичної галузі України "Панацея 2002".
У 2004 р. препарат Вітамін С с апельсиновим смаком став переможцем конкурсу "100 кращих товарів України".
В даний момент у лабораторії клініки проводяться біологічні дослідження рідких стерильних лікарських розчинів і води для ін'єкцій виробництва фірми "Стиролбиофарм". Для проведення аналізів використовуються біологічні тест-системи, одержувані з розплідників інституту фізіології ім. академіка Прочанина і розплідника "Фенікс" м. Київ. На сьогоднішній день Науково-дослідним центром заявлені дві категорії токсикологічних досліджень, спрямовані на оцінку впливу (короткочасного і тривалого) на здоров'я людини - це пирогенность і гостра токсичність.
25 липня Концерн "Стирол" першим в Україні одержав міжнародний сертифікат на відповідність системи керування професійною безпекою й охороною здоров'я вимогам стандарту OHSAS 18001. Застосування даного Стандарту широко використовується на ведучих фірмах країн Європейського Союзу. Стандарт розроблений при участі Британського Інституту Стандартів, Міжнародного Бюро Веритас, Ллойд Регістр і інших. Система OHSAS є продовженням Стандартів систем ISO 9000 і ISO 14000 (стандарти якості і стандарти екологічного менеджменту).
Робота з упровадження Стандарту на Концерні проводилася спільно з фахівцями технічного суспільства "Бюро Веритас" і Донецького експертно-технічного центра, за підтримкою територіального органа Госнадзорохрантруда. Щоб належним образом виконати усі вимоги стандарту OHSAS 18001, було організовано безупинне навчання персоналу. Первинне навчання по трьох напрямках було проведено консультантами Бюро Веритас разом з навчальним центром підприємства. Вимогам OHSAS 18001 минулого навчені керівники Концерну, керівництво і фахівці всіх служб, навчання пройшли внутрішні аудитори і фахівці з оцінки ризиків. Сертифікація аудиторами Бюро Веритас проводилася в два етапи:
o 8-9 квітня пройшов перший етап сертифікації;
o 21-23 травня проведений основний етап сертифікації, з наступною видачею сертифіката за результатами аудита.
Результати були успішними - ОАО "Концерн Стирол" був рекомендований на одержання сертифіката состветствия Системи професійної безпеки й охорони здоров'я вимогам стандарту OHSAS 18001. Упровадження стандарту допомогло виключити смертельні випадки й істотно знизити загальний рівень травматизму на підприємстві. За перше полугодие поточного року відбулося вдвічі менше нещасливих випадків, чим за аналогічний період 2002 р. Знизився і рівень захворюваності
Ми нагороджені кубком "Панацея - 2002" !Фармацевтична асоціація України разом з Інформаційним центром "Медпроминфо" проводить щорічний Національний рейтинг фармацевтичної галузі України "Панацея 2002", присвячений Дню фармацевтичного працівника. Цільрейтингу визначити кращих працівників фармацевтичної галузі, виявити її реальних лідерів. Для визначення переможців Третього національного рейтингу створена Комісія на чолі з президентом Фармацевтичної асоціації України Ю.П. Спиженко.
У двох номінаціях ОАО "Концерн Стирол" став лауреатом і нагороджений дипломами:
За глобальность програм розвитку
За промоцію мед. препаратів, виготовлених по сучасних технологіях
У номінації "За впровадження сучасних технологій у виробництво" визнаний гідним звання переможця з врученням іменного кубка.
Експериментально- біологічна клініка (Віварій) компанії "Стиролбиофарм"Введена в эсплуатацию експериментально-біологічна клініка (ЭБК) компанії "Стиролбиофарм", призначена для змісту лабораторних тварин і проведення біологічних (фармакологічних) досліджень на пирогенность і токсичність рідких стерильних лікарських препаратів і фармакологічних субстанций.
Проект ЭБК компанії "Стиролбиофарм", виконаний відповідно до вимог міжнародної практики по пристрої, устаткуванню і змісту експериментальних тварин. Технічні рішення, прийняті в проекті, забезпечують чітке зонирование приміщень і служб, що у свою чергу виключає ризик взаємної контамінації, зв'язаної з одночасним змістом тваринних різних видів. Це забезпечується наступними заходами: поділом на "чисту" і "брудну" зони; організацією вільного "брудного" коридору; організацією тамбурів на вході в приміщення змісту тварин; оснащенням приміщень змісту тварин на виході передатними шлюзами для вивантаження в брудний коридор відходів і відпрацьованих підстилок у процесі збирання, а також кліток на чищення і стерилізацію.
ЭБК (віварій) компанії "Стиролбиофарм" оснащена устаткуванням ведучих європейських виробників: "EHRET Labor-und

 
 

Цікаве

Загрузка...