WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Виробництво лікарських засобів на ОАО "Концерн Стирол" – історія і сучасність - Реферат

Виробництво лікарських засобів на ОАО "Концерн Стирол" – історія і сучасність - Реферат

кращих був визнаний препарат "ЭРЕКТИЛ", що і одержав диплом переможця конкурсу! Особливо приємно те, це вже друга нагорода в конкурсі "100 кращих товарів України": торік дипломом був відзначений "Вітамін З".
Випуск лікарських препаратів з використанням новітніх технологій фармацевтичного виробництва, бездоганної якості на рівні світових стандартів для забезпечення, у першу чергу, потреб вітчизняної охорони здоров'я - філософія ОАО "Концерн Стирол". Висока якість нашої продукції є запорукою нашого успіху на фармацевтичному ринку.
Крім фірми "Стиролбиофарм" переможцями стали ОАО "Стиролпак", ТОВ "Полістирол" і ТОВ "Стиролхимбыт".
ОАО "Концерн Стирол" - сучасне багатогалузеве підприємство, одним із пріоритетних напрямків діяльності якого є виробництво фармацевтичної продукції. Його здійснює вхідна до складу концерну фірма "Стиролбиофарм". Почавши виробництво 8 років тому з випуску декількох препаратів, у даний час ця динамічно компанія, що розвивається, розташовує одним з дуже значних портфелів лікарських засобів серед вітчизняних фармацевтичних підприємств. Лікарські засоби торгової марки "Стирол" займають гідне місце на ринку і користаються високим попитом як в Україні, так і за її межами. Високо оцінюють діяльність підприємства і фармацевти: за даними Усеукраїнського фармацевтичного рейтингу "Фармэксперт", що складається на підставі думок працівників аптечних установ, у 2003 р. (як і в 2002 р.) ОАО "Концерн Стирол" ввійшов у десятку ведучих фармацевтичних компаній-виробників, що працюють на ринку України.
Основний принцип діяльності фірми: випуск лікарських препаратів бездоганної якості з використанням новітніх технологій фармацевтичного виробництва для забезпечення, у першу чергу, потреб вітчизняної охорони здоров'я. Тому для виробництва лікарських засобів використовуються винятково високоякісні субстанції таких відомих фірм, як Givaudan Roure, Farmachem, Reformed Chemicals LTD (Швейцарія), Rhone Poulenc (Франція), Helm, Hoffmann - La Roche, BASF; Merck (Німеччина), Glucona (Нідерланди), Chemopharma (Австрія).
На сьогоднішній день асортимент фармацевтичної продукції ОАО "Концерн Стирол" включає 47 найменувань твердих лікарських форм (таблетки і капсули), 3 розчини для ін'єкцій для застосування при невідкладних станах, а також 3 розчини для застосування в офтальмології. "Концерн Стирол" є єдиним в Україні виробником медичного закису азоту - засобу для інгаляційного наркозу. Номенклатура лікарських препаратів у формі таблеток і капсул включає як рецептурні, так і безрецептурні лікарські засоби різних фармакотерапевтических груп. Також компанія робить біологічно активні добавки (БАД). В даний час лінія по виробництву твердих лікарських форм працює з 100% завантаженням. Накопичений досвід виробництва, зважений і клінічно обґрунтований підхід до формування асортименту дозволяють планувати його подальше розширення за рахунок уведення додаткових виробничих потужностей.
Першими препаратами, виведеними на ринок, були ВІТАМІН С и ПАРАЦЕТАМОЛ, що виробляються по унікальній рецептурі, розробленої Торонтским інститутом фармацевтичних технологій. В даний час вони вже добре відомі і користаються високим попитом у споживачів як в Україні, так і в країнах СНД, Латвії, Естонії, далекого зарубіжжя. Із самого початку випуску лікарських засобів особлива увага приділялася їхньому упакуванню - серед вітчизняних виробників компанія однієї з перші початки упаковувати таблетированные і капсулированные лікарські засоби в блістери з поливинилхлоридной плівки і фольги, що захищають препарати від впливів зовнішнього середовища й обеспечивающие тривалий термін їхнього збереження.
Лікарські засоби, розроблені фірмою "Стиролбиофарм" разом з Державним науковим центром лікарських засобів (ГНЦЛС), - це не просто дженериковые форми відомих брэндов. З використанням нових технологій виробництва налагоджений випуск пролонгованих лікарських форм деяких препаратів, застосування яких дозволяє підвищити комплаенс пацієнтів і поліпшити якість їхнього життя. Так, наприклад, пролонгована форма дилтиазема - ДИЛТИАЗЕМ-РЕТАРД забезпечує більш тривале вивільнення діючого речовини і його поступове надходження в кров без властивих короткодействующим препаратам крутих піків концентрації, що обумовлює гарну переносимость препарату. Препарат АМБРОКСОЛ-РЕТАРД являє собою двошарову таблетку, що містить 0,075 м амброксола гідрохлориду. Зміст у препараті допоміжної речовини ойдрагита RL забезпечує поступове вивільнення діючого речовини і підтримка його високої концентрації в плазмі крові. Це дозволяє приймати лише одну таблетку препарату в добу, що сприяє більш чіткому дотриманню пацієнтами режиму лікування. "Стиролбиофарм" пропонує вітчизняному споживачу і лікарські засоби для профілактики і лікування захворювань травного тракту - ГЕПАРСИЛ і ОМЕПРАЗОЛ, що вигідно відрізняються від наявних на ринку аналогів оптимальним співвідношенням ціна/якість. ГЕПАРСИЛ у формі капсул містить досить високу, у порівнянні з багатьма вітчизняними аналогами, дозу силимарина - 70 мг, при цьому ціна препарату дозволяє компанії успішно конкурувати в сегменті низкостоимостных препаратів. Доступний широкому колу споживачів і високоефективний антисекреторний препарат ОМЕПРАЗОЛ, що застосовується для лікування виразкової хвороби.
Особливий інтерес серед БАД представляють ЖЕНЬШЕНЬ КИТАЙСЬКИЙ і ЭХИНАЦЕЯ, що ОАО "Концерн Стирол" випускає у формі капсул. Аналогічна продукція вітчизняних виробників представлена спиртовими екстрактами. Заслуговує на увагу і ГИНКГО ФРЕШБРЕЙН - БАД, що поліпшує обмінні процеси в головному мозку і стимулююча розумову діяльність. Випуск цих екстрактів у формі капсул знімає обмеження прийому спиртосодержащих лікарських засобів і дозволяє вживати їх людям, професія яких зв'язана з підвищеним ризиком і необхідністю концентрації уваги.
У 2003 році на фармацевтичний рынок України був виведений ряд нових препаратів у формі таблеток. Препарат ДИКЛОФЕНАК З ПАРАЦЕТАМОЛОМ виробляється за вітчизняною технологією на основі імпортних субстанций. Це двошарові таблетки - один шар містить диклофенакнатрію і допоміжні речовини, завдяки яким досягається ацидорезистентность і кишкова розчинність препарату, а другий - парацетамол. Комбінація цих компонентів з різним механізмом реалізації анальгирующего дії забезпечує більш ефективне усунення болючого синдрому.
Препарат ЭРЕКТИЛ (силденафила цитрат) - органотропное лікарський засіб, що відновлює порушену здатність до досягнення і підтримки ерекції і забезпечує природна відповідь на сексуальне порушення. Результати відкритого порівняльного дослідження, проведеного в Інституті урології і нефрології АМН України в 2001 р., показали, що по ефективності ЭРЕКТИЛ не уступає оригінальному препарату силденафила. Це дає можливість застосовувати препарат для корекції эректильной дисфункции як у якості монотерапии, так і в складі комплексного лікування, а за ціною він доступний для різних шарів населення.
Удосконалення технології виробництва лікарського препарату на основі ацетилсаліцилової кислоти дозволило нам вивести на ринок України максимально безпечний, ефективний і високоякісний препарат з цим діючим речовиною під торговою назвою АСПЕТЕР.
"Концерн Стирол" почав випуск лікарських препаратів у виді розчинів для ін'єкцій і офтальмологических розчинів у травні 2001 р. Виробництво цих препаратів у полімерному упакуванні (шприць-тюбик і тюбик-крапельниця)

 
 

Цікаве

Загрузка...