WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Виробництво лікарських засобів на ОАО "Концерн Стирол" – історія і сучасність - Реферат

Виробництво лікарських засобів на ОАО "Концерн Стирол" – історія і сучасність - Реферат


Реферат на тему:
Виробництво лікарських засобів на ОАО "Концерн Стирол" - історія і сучасність
Коротка історія ОАО "Концерн Стирол"
У 1929 році в рамках першого п'ятилітнього плану були початі геолого-дослідницькі роботи і проектування заводу.
23 квітня 1933 року азотно-туковий завод (АТЗ) - так тоді називався концерн "Стирол", першим у колишньому СРСР початків випуск аміаку з коксового газу. Побудовано цех N 1 був по проекті закордонних фірм, використовувалося закордонне устаткування. Через два роки завод досяг проектної потужності, до сорокового року виробництво аміаку збільшилося в п'ять, а азотної кислоти - у тридцять разів.
У жовтні 1941 р. після початку війни Горловский АТЗ відправився на схід - у відносно безпечний тил.
Шістдесяті роки були періодом становлення і розвитку органічної хімії. У лад були введені цехи по виробництву суспензионного, блокового і полістиролу, що спінюється.
У березні 1966 р. початок роботу нове виробництво мінеральних добрив - цех N 3"А", що випускає гранульовану аміачну селітру.
4 травня 1966 р. Горловский азотно-туковий завод був нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора.
У 1976 р. завод перейменований у виробниче об'єднання "Стирол".Рубіж сімдесятих і вісімдесятих років став часом другого народження заводу: були введені нові крупнотоннажные агрегати по виробництву сірчаної кислоти, аміаку, карбаміду. Випуск аміаку виріс утроє, а мінеральних добрив - у два рази.
З кінця вісімдесятих років ПО "Стирол" приступило до роботи, зв'язаної зі зміною форми власності. Акціонування підприємства було перервано в 1991 р. з розпадом Союзу. По знову прийнятих законах української держави вся діяльність, зв'язана зі зміною форми власності, була припинена.
Протягом двох з невеликим років керівництво підприємства домагалося поновлення цього процесу.
У лютому 1993 р. був зареєстрований орендний концерн "Стирол". Це відкрило новий етап у розвитку підприємства. Використання оренди з викупом дозволило, раціонально витрачаючи засобу, направляти їх на розвиток виробництва і на викуп майна концерну.
1 вересня 1995 р. було зареєстровано акціонерне товариство "Концерн Стирол", співвласниками якого стали працівники підприємства, ветерани концерну, юридичні особи, громадяни України і держава. Самостійне господарювання дозволило виконати ряд проектів, що значно зміцнили економіку концерну.
У травні 1993 р. одержало першу продукцію спільне українсько-американське підприємство "Хантсман-Стирол", що випускає одноразове упакування для продуктів.
У липні 1994 р. почав роботу другий агрегат виробництва карбаміду.
У жовтні 1995 р. введено в лад виробництво карбамидо-аммиачной суміші (рідкі добрива, застосовувані в США, Франції, Канаді), створене спільне українсько-американське підприємство "IBE - Стирол".
У жовтні 1996 р. введено в лад фармацевтичне виробництво, що працює по стандартах GMP (найвищий світовий рівень якості, прийнятий у Сполучених Штатах і Канаді, високо розвитих європейських країнах), спроектоване і споруджене в співробітництві з канадською фірмою "Western Industrial Group", що випускала на першому етапі аспірин, парацетамол і вітамін "З" і здатне значно розширити асортимент виробленої продукції. У квітні 1998 року початий випуск ще п'яти нових препаратів - знеболюючих, протизапальних, шлунково-кишкових. Прийнято програму випуску в 1998 р. ще двадцятьох чотирьох нових лік. Мова йде про безрецептурні препарати - джинериках. Це серцево-судинні засоби, препарати, що поліпшують мозковий кровообіг, для лікування захворювань органів подиху, травлення, сечостатевої сфери, антиалергічні, анальгетики й антипиретики, що загальзміцнюють, антивірусні й ін. 28 серпня виробництво фармацевтичних препаратів одержало сертифікат GMP, що свідчить про світовий рівень виробництва лікарських препаратів у концерні.
У концерні ведеться постійна реконструкція і модернізація виробництва, засобу підприємства, що залишилися після виплати всіх обов'язкових платежів і податків, направляються, в основному, на розвиток виробництва і випуск якісної продукції.
"Стирол" нагороджений Алмазною зіркою за якість продукції, присуджуваної Мексиканським Національним інститутом маркетингу (1993 і 1996 р.), сьома призами за якість, успіхи в розвитку технології виробництва, високий торгову репутацію, за комерційний престиж, присуджуваними Клубом лідерів в області торгівлі і редакцією журналу "Всесвітній ринок" (Мадрид, 1994-1996 р.), призом "Золота Арка Європи" (1996 р.), заснованим фірмою "B&G", є лауреатом премії "Золотий Скіф" (1997 р.- регіональний приз, присуджений за впровадження і розвиток сучасних технологій), лауреатом загальнонаціональної програми "Людина року" у номінації "Вітчизняний виробник".
У вересні 1998 року концерн нагороджений Міжнародним Призом за високу якість контролю за станом навколишнього середовища.
У березні 1999 року в програмі "Людин року" "Стирол" визнаний кращим промисловим підприємством України 1998 року. Виробничий і фінансовий успіх концерну, досягнутий за останні роки, зв'язують з особистістю Н.А.Янковского - президента, голови Правління акціонерного товариства, що використовує для керівництва підприємством найсучасніші методи, застосовувані передовими фірмами. Микола Андрійович працює на "Стиролі" з 1987 р., спочатку головним інженером, потім - директором, генеральним директором.На зборах акціонерів у вересні 1995 року обраний Президентом концерну.
7 грудня 1994 року нагороджений Почесним Знаком Відмінності (Почесною Вiдзнакою) Президента України. У березні 1998 р. обраний депутатом Верховної Ради України.
З квітня 1998 р. - голова Правління концерну. і, що випробували на міцність колектив азотно-тукового, не можна порівнювати з проблемами, що виникають зараз - щодня і щогодини. Не можна порівнювати тому, що вони просто різні. Але можу сказати, що підхід до їхнього рішення в колективу залишився колишнім - тверда віра у свої сили, професіоналізм і самовіддану відданість нашим стироловским
Фабрика з виробництва фармацевтичних препаратiв, призначена для випуску таблетованих та капсульованих лiкарських засобiв, введена в дiю 17 вересня 1996 року (згiдно з Актом приймання Державної Технiчної комiсiї про готовнiсть об'єкту до експлуатацii). Проект фабрики, наданий канадською фiрмою Western industrial Grouр згiдно з контрактом © 22 вiд 26.05.95, вiдповiдає Канадським (НРВ) та Американським (FDA) Правилам високоякiсного виробництва GMP.
Продуктивнiсть обладнання - 950 мiльйонiв таблеток та капсул на рiк. Змiнна продуктивнiсть - 1000 кг. Режим роботи: двi виробничi змiни по 8 годин; третя змiна - санiтарно-профiлактичнi заходи та технiчне обслуговування устаткування. Кiлькiсть робочих днiв на рiк - 250. Технологiчний процес виробництва препаратiв включає пiдготовку i змiшування субстанцiй та допомiжних речовин, таблетування й упакування в споживчу тару - контейнери та блiстери. Усi примiщення виробничоi зони, атакож лабораторiї контролю якостi знаходяться в "чистих" блоках, зроблених зi сталi, а пiдлога - з безшовного настилу.
Фабрику з виробництва лiкарських засобiв роздiлено на виробничiй, побутовий та адмiнiстративний блоки. Виробничий блок, у свою чергу, подiляється на такi незалежнi зони:
виробнича зона;
пакувальна зона;
складська зона.
Виробничi зони розташовуються таким чином, щоб скоротити до мiнiмуму ризик

 
 

Цікаве

Загрузка...