WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Парфюмерно-косметична компанія «L’ambrе» - Реферат

Парфюмерно-косметична компанія «L’ambrе» - Реферат


Реферат
на тему:
Парфюмерно-косметична компанія "L'ambrе"
"L'ambrе" в перекладі з французького означає "Янтар". Янтар приносить своєму власнику імпульс творчості, укріплює його фізичні сили, підтримує оптимізм і бадьорість. Багато століть цей камінь через свої чарівні якості цінувався вище за золото і займав перше місце серед всіх самоцвітів. З давніх часів Янтару поклонялися, він приносив щастя і благополуччя, оберігав від злих духів і хвороб, допомагав досягти успіхів в справах і привертав гроші, любов, силу і успіх.
L'ambre - це чарівництво ароматів, що відповідає найтоншим відтінкам Вашого настрою. Це сучасні ефективні косметичні засоби по догляду за особою і тілом, будови Вашої шкіри, а також волосся і нігтів, що враховують щонайменші особливості. Це широкий спектр декоративної косметики, передавальної якнайтонші нюанси Вашого стилю. І, нарешті, це консультанти, кожний з яких є і косметологом, і стилістом, і визажистом. Завдяки їх професіоналізму дотик до світу парфумерії і косметики стає мистецтвом.
Основними цінностями Компанії є:
" Краса - як краса миру, природи, бізнесу, відносин
" Творення - як символ руху вперед, творчості, формування нового погляду на світ
" Успіх - як стан гармонії досягши цілей
" Пізнання - як жадання знань, бажання дізнатися якомога більше про навколишній світ взагалі і про свою професію зокрема
Мета діяльності нашої компанії на ринку яскраво виражена в місії компанії: "Створення і вдосконалення іміджу сучасної гармонійної людини за допомогою використання якісної парфумерії і косметики, шляхом освіти і формування культури краси"
Ідея створення "L'ambrе Grouр International" належить її президенту Петру Монгирду. Компанія почала свою діяльність в 1999 році. Найважливішими принципами її роботи з перших днів є незмінно високі вимоги до якості пропонованих продуктів, прагнення рости і розвиватися, демократизм і мудрість законів, що управляють фірмою.
Компанія здійснює свою діяльність в Росії, Україні, Білорусі, Молдові, Узбекистані, Казахстані, Киргизії, Вірменії, Румунії, країнах Балтії, Чехії, Німеччини, Польщі, Америці і т.д. Сьогодні Компанія L'ambrе - структура, що динамічно розвивається, займає гідне місце на ринку. Компанія має свої офіси майже у всіх містах України. Головні склади продукції знаходяться більшість у обласних центрах.
Широкий асортимент якісної продукції нашої Компанії і система професійного навчання, що постійно удосконалюється, допоможуть Вам в цьому. Великий штат консультантів успішно працює з нашою продукцією вже більше п'яти років.
При створенні Компанії основною метою було запропонувати на ринок продукцію, яка внесла б в життя людей щось світле, чарівне, а головне - відповідне індивідуальним смакам і запитам кожного споживача. Ідея полягала в тому, щоб допомогти людям здійснити свою одвічну мрію про красу і гармонію з навколишнім світом і самим собою.
Принципи роботи
Очевидний успіх роботи консультантів і постійне зростання кількості клієнтів, що оцінили всі переваги нашої парфумерної і косметичної продукції, гарантується самою суттю взаємостосунків Компанії з виробниками. Вони полягають в тому, що наша Компанія отримала право на продаж парфумерії від заводу-виробника на умовах, що дозволяють зробити традиційно селективну продукцію доступної для широкого кола споживачів.
Успіх Компанії заснований:
" Відмінній якості парфюмерно-косметичної продукції
" Унікальній методиці підбору ароматів, а також засобів по догляду за шкірою і декоративної косметики
" Можливості гнучкого заробітку
" Багаторівневій системі навчання
При здійсненні своєї Місії Компанія ґрунтується на професіоналізмі своїх консультантів.
Для цього підготовлені спеціальні програми навчання, орієнтовані на отримання унікального комплексу знань і навиків у області парфумерії і косметики, на підвищення кваліфікації, на кар'єрне і особове зростання.
Програми навчання мають декілька рівнів:
1. Дистриб'ютор
2. Консультант
3. Менеджер
4. Майстер
5. Майстер-наставник
У основі роботи консультантів цієї Компанії лежить унікальна методика підбору аромату. Перевагою цієї методики є можливість близького знайомства покупця з продукцією і ґрунтовного тестування пропонованих ароматів за допомогою спеціальної шкатулки із зразками колекції ароматів.
Продукція яку випускає фірма "L'ambre"
Засоби по догляду за шкірою
У жінок тільки одна можливість бути красивою, але бути привабливою - тисяча можливостей! Для цього компанія пропонує високоякісні креми, косметичне молочко, освіжаючі тоніки, очищаючі емульсії, омолоджуючі засоби для регенерації шкіри та інше.
З чого роблять креми?
Створюється основа, в яку додають решту інгредієнтів. Фундаментом для крему служить емульсія - суміш води і масла в певній пропорції.
Емульсії бувають двох типів - "вода в маслі" і "масло у воді". Більшість кремів заснована на емульсіях, в яких крапельки жиру зважені у воді, тобто "масло у воді". Такі креми м'якші по консистенції, а емульсії "вода в маслі" важкі, але володіють сильнішими захисними властивостями.
Особливі вимоги пред'являються до води. Вода повинна бути ретельно очищеною, оскільки деякі косметичні препарати, наприклад молочко, містять воду як основний компонент. Вона використовується як розчинник. Нерідко, щоб поліпшити якість води як розчинника, додають до неї спирт або гліцерин. Для забезпечення стійкості емульсії застосовуються спеціальні речовини - эмульсификатори.
Декоративна косметика "L'ambre"
"Жінка завжди повинна виглядати природно - просто для цього їй потрібно дуже багато косметики" К. Кляйн.
Немає майже нічого неможливого, чого жінка не могла б зробити для поліпшення свого зовнішнього вигляду, у пошуках свого стилю. Сучасний світ надає їй свободу вибору свого типу зовнішності і зразка для наслідування. Причому, абсолютно неважливо, що ви виберете. Секрет сучасної краси полягає в підкресленні ваших власних достоїнств, що і допоможе вам виглядати здійсненою.
Використовуючи новітні досягнення сучасної косметичної промисловості, компанія пропонує декоративну косметику, яка переслідує не тільки чисто естетичні цілі, але і

 
 

Цікаве

Загрузка...