WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Розробка маркетингової програми - Курсова робота

Розробка маркетингової програми - Курсова робота

на велику кількість виставок (порядку 250 - 300 виставок щорічно), мало з них відбивають реальний стан і перспективи розвитку виробництва і наукові досягнення як в Україні, так і за кордоном. Як правило вони не відповідають міжнародним вимогам і по суті являють собою упорядковані торгові ярмарки.
Виставки проводяться на непристосованих площах, що орендувалися, з відсутністю необхідного мінімального сервісу для їхніх учасників. Тільки в Донецьку є спеціалізований виставочний комплекс.
В найближчі роки положення не зміниться, оскільки тільки міста, де є міжнародні аеропорти можуть розраховувати на значне розширення участі зарубіжних фірм. А окрім Києва, Львова і Донецької таких аеропортів немає і скоро не передбачається.
Відсутність сучасних виставочних площ призводить до того, що в найбільш престижному місці - Київському Палаці Спорту проводиться водночас по 2-3 різнотемних виставки, що знижує їхнє значення і ефективність. Інші об'єкти в центральній частині міста мають площі 600-1200 кв м, де великі міжнародні виставки проводити неможливо, як і в обласних центрах. Навіть в Палаці Спорту немає умов для надання всього необхідного комплексу послуг по міжнародним стандартам.
В Виставково-сервісному центрі фірми"ЗовнішЕкспоБізнес" такі умови будуть створені. І доки в місті не з'явиться хоча б один міжнародний виставочний центр на 20 і більш тис м, у фірми не буде серйозних конкурентів.
У міністерств, відомств, великих акціонерних компаній, вітчизняних і зарубіжних інвесторів вже зараз є необхідність в такому приміщенні, що будується на вул. Тургенівській. В країні сотні підприємств, фірм, організацій, фінансові структури берут участь в реалізації державних програм по інформатизації, енергозабезпеченню, використанню космосу, розвитку великих міст тощо.
З початком експлуатації виставково-сервісного центру, фірма "ЗовнішЕкспоБізнес", виявиться прямо причетна до цих найважливіших питань.
Виставково-сервісний центр буде необхідний і іноземним фірмам. Перш ніж відкрити своє представництво або організувати дочірнє підприємство, вони перевіряють перспективність ринку і найкраще це зробити, на вузько спеціалізованих виставках, презентаціях, тендерах, конкурсах інвестиційних проектів, конгресах і конференціях, що систематично будуть проводитися в Центрі.
Розташування майбутнього будинку в одному з центральних районів, близькість до декількох банків і посольств, великих автостоянок на сусідніх вулицях зроблять його часто відвідуювальним великим числом представників ділового миру.
Тому в виборі і відпрацюванню нових виставочних тематичних напрямків як для роботи всередині країни так і закордоном "ЗовнішЕкспоБізнес" не буде залежати від інших конкурентів і навіть від зміни ключових фігур в уряді і політичного курсу.
Основними потенційними споживачами послуг, що надаються фірмою "ЗовнішЕкспоБізнес" є підприємства, міністерства, фінансові структури України, а також зарубіжні фірми, торгові представництва тощо.
Базова стратегія фірми "ЗовнішЕкспоБізнес" заснована на:
o Розробці нових тематик виставок, виходячи з галузевих програм ведучих міністерств, з урахуванням вимог ринку,
o Проведенні вузько тематичних семінарів, виставок, симпозіумів, з'їздів, наукових конференцій, презентацій, рекламних компаній,
o Налагоджуванні ділових контактів з зарубіжними компаніями-експонентами, виставочними фірмами, виробниками спеціального виставочного обладнання,
o Участь в будівництві міжнародного Виставкового центру в Києві,
o Представленні українських підприємств і фірм за кордоном,
o Наданні максимальної кількості сервісних послуг (ділові зустрічі, фуршети, митні послуги, бізнес послуги, типографські послуги, послуги всіх виглядів зв'язку, надання офісних приміщень для проведення ділових зустрічей і комерційних переговорів, надання транспортного обслуговування тощо) при проведенні заходів на території Виставково-сервісного центру.
Поставлені мета будуть досягнуті шляхом зміцнення взаємодії з міністерствами і відомствами на основі довгострокових програм, розширення контактів з адміністрацією президента, урядовими, діловими і фінансовими колами України, більш широкомасштабної і якісної реклами (видання тематичних каталогу, проспектів, телебачення, преса, радіомовлення), розширення мережі своїх представників (як на території України, так і за кордоном), проведення маркетингових досліджень внутрішнього і зовнішнього ринків.
Щорічно фірма "ЗовнішЕкспоБізнес" буде поводить не менше 10 великих заходів, з участю від 200 до 500 вітчизняних і зарубіжних фірм на площах, що орендуються і більш 10 виставочних заходів на власних площах Виставково-сервісного центру з притягненням біля 100 фірм.
Українська виставочна фірма "ЗовнішЕкспоБізнес", на власному досвіді і шляхом узагальнення практики виставочного діла в Україні переконалася в необхідності будівництва в Києві 2-3 міжнародних виставочних центрів на 15 - 20 тис кв. м (брутто).
3. Вибір перспективних напрямків діяльності.
Прогресує набуття ринками світового характеру, що змушує підприємства пристосувати свої можливості до вимог світового ринку в умовах вільної конкуренції. Сучасне підприємство примушене усвідомити нові масштаби ринку і адаптувати до них свою підприємницьку діяльність.
Коли ти - частина потоку, тобі тяжко зрозуміти, коли міняється його направлення, тому світовий характер ринку не повинен сприйматися як марне поняття, але як конкретна мета, що відкриває реальні можливості перед учасниками торгових відносин, зумовлені наявністю багатомільйонного ринку споживачів. Усунення перепон для комерційних контактів означає доступ до нових ринків і робить необхідним застосування нової ринкової стратегії, що вимагає знання мов, міжнародних юридичних проблем, оподаткування, технології, організаційних навичок тощо, з тим, щоб підприємства змогли вийти на рівень, відповідний умовам всесвітньої конкуренції.
Міжнародне ринок як сфера з кордонами, що безупинно скасовуються, внутрішніми в зв'язку з конкуренцією, що розвивається між державами, що беруть участь, і пропозицією з боку третіх країн, виявить серйозний вплив на підприємства, примушуючи їх до широкого підприємницького співробітництва в таких формах, як, наприклад, злиття компаній, різноманітного роду, участь в підприємствах, спільні підприємства тощо.
Безумовно, вплив на підприємствам, що зазнається з боку мульті-національного ринку, диференціюється в відповідності з характером підприємства, його галуззю, розмірами, менеджментом, комерційним направленням і, в першу чергу, зі ступенем залежності підприємства від розвитку технології.
Інтернаціоналізація ринку вирішальним образом вплине на політику маркетингу підприємств, а отже, і на його стратегію на всіх

 
 

Цікаве

Загрузка...