WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Розробка маркетингової програми - Курсова робота

Розробка маркетингової програми - Курсова робота

президентськими, урядовими, діловими і фінансовими колами України, законодавчими органами, будуть визначатися тематики, згідно яким щорічно фірма "ЗовнішЕкспоБізнес" буде проводити не менше 10 великих заходів на площах, що орендуються, за участю 300 - 500 вітчизняних і зарубіжних фірм і більше 10 спеціалізованих виставок щорічно з участю до 100 фірм на власних площах.
Виставковий-сервісний центр дає можливість надавати учасникам заходів, що проводяться на його площах, наступний комплекс послуг:
o Проектування індивідуальних виставочних стендів,
o Будівництво виставочних стендів,
o Організацію і проведення ділових зустрічей і комерційних переговорів,
o Оформлення митних документів і надання юридичних консультацій,
o Надання типографських послуг (печатка буклетів, візиток, проспектів тощо),
o Надання всіх виглядів зв'язку, включаючи супутниковий зв'язок і інтернет,
o Надання бізнес послуг,
o Забезпечення синхронного перекладу,
o Надання якісного транспортного обслуговування,
o Організації навчання кадрів по виставково-експозиційній діяльності і виставкам,
o Навчання кадрів іноземним мовам,
o Виконання повного комплексу робіт по організації участі Українських експонентів в міжнародних виставках за кордоном.
При Виставково-сервісному центрі будуть функціонувати бар, фуршетний зал, митний пост, авіакаси, відділення банків, пункт обміну валют тощо.
Виставочний бізнес є високо прибутковою справою, тому в нього включаються не тільки фірми, що ставлять метою займатися виставками професійно, але і компанії, для яких проведення виставок не є основним виглядом діяльності
В результаті з щорічно 250 - 300 виставок, що проводяться в Україні, тільки 10 - 15 можуть бути віднесені до категорії міжнародних за своїм змістом і рівнем організації і виявляти реальний вплив на формування ринку і структуру промислового, сільськогосподарського проведення або науково-технічних програм нашої країни. Навіть ці виставки за своїми масштабами і якості обслуговування експонентів і відвідувачів ще далекі від міжнародних вимог і стандартів і не завжди відбивають стан і перспективи світового розвитку виробництва і науки в тих або інших областях, охоплюють достатньо широкий спектр продукції. Більшість виставок, по суті являють собою упорядковані торгові ярмарки, що ніяк не відповідає міжнародним вимогам.
Виставочний ринок України характеризується відсутністю достатньої матеріально-технічної бази, в основному мало кваліфікованим персоналом, не достатнім організаційним рівнем, проявами несумлінної конкуренції і великий нерівномірністю цього ринку по регіонам країни.
Найбільш значні фірми, працюючі на виставочному ринку зосереджені в Києві. Окрім фірми "ЗовнішЕкспоБізнес" - це "Київський Міжнародний контрактовий ярмарок", "АвтоЕкспо", ТПП, НВЦ, "Примус Україна", "ЄвроІндекс", "АККО Інтернешенл", "Троян", "Коміздат", "Інформсис", "Медвин", "Міжнародні Ярмарки України", "МДМ Україна", "Аркада".
Тематичний спектр виставок виходить далеко за межі прийнятої в УФІ класифікації (14 напрямків). Найбільша кількість виставок проводиться по медичній тематиці, телекомунікаціям і комп'ютерним технологіям, банківському оснащенню і технологіям, продуктам живлення, побутовій техніку і будматеріалам.
Недолік приміщень гарного рівня призводить до штучної конкуренції українських фірм. Цю конкуренцію посилює активність зарубіжних фірм-організаторів, таких як ІТЕ (Великобританія) і Новеа інтернаціональ (Германія).
В країні немає виставочних центрів, що були б передвизначені для більших спеціалізованих виставок міжнародного рівня, що дадуть можливість одержувати від експонентів солідні валютні надходження за що виявляються послуги і за роботу сервісної сфери.
Виставки проводяться на НВЦ (м Київ), в Палаці Спорту (м Київ), в Торгово-промисловій палаті (м Київ) і на інших площах, що не пристосовані для проведення таких заходів.
В Палаці Спорту на 1999 рік намічене 20 спеціалізованих виставок, що ускладнює його використання по прямому призначенню, при цьому тут за останні 3 року орендна плата збільшилася майже в 3 рази. На НВЦ в рік минає до 30 виставок, однак значна віддаленість цього центру і слабкий розвиток інфраструктури не дозволяє багатьом великим зарубіжним фірмам-виробникам прийняти участь в них.
В нинішній час різноманітні організації і фірми, працюючі на українському ринку, ведуть пошуки підхожих земельних дільниць і засобів для будівництва великих виставочних центрів.
Разом з тим далеко не всі тематики вимагають великих площ і десятків тисяч відвідувачів, а нові теми взагалі краще перевіряти і відпрацьовувати на невеликих виставках - до 1 000 кв м (нетто) з 80 - 100 експонентами - учасниками.
В практиці роботи Міноборони, МВС, СБУ, Держкомкордону, Митного Комітету, Держкомзв'язку, Національного космічного агентства, Мінздрава, Міннауки систематично виникає необхідність в організації закритих спеціалізованих виставок, що супроводжувались б конференціями, семінарами, обговоренням інвестиційних проектів тощо.
Високий рівень організації таких заходів, що плануються, і відвідання їх керівниками країни, представниками ділових і фінансових кіл різних країн, припускають відповідність виставок і супутніх заходів міжнародним вимогам по обслуговуванню, тобто наявність певного набору послуг і можливостей (різноманітних виглядів зв'язку, оперативної поліграфії, бюро перекладів, консультаційних служб, організацію прийомів і прес-конференцій тощо).
Виставочна діяльність в Україні в все більшій мірі стає самостійним сектором економіки, що швидко розвивається.
До 1991г працювало всього декілька держпідприємств, що проводили виставки НВЦ і ТПП в Києві, "Експо Донбас" в Донецьку.
Після цього свої ніші зайняли різні по величині і юридичному статусу фірми, що знаходяться в різних областях країни.
Основний виставочний потенціал зосереджений в Києві - до 30 фірм тут систематично проводять виставки більш великі і значущі, ніж в регіонах.
В нинішній час на виставочному ринку України окрім фірми "ЗовнішЕкспоБізнес" працюють "Київський Міжнародний контрактовый ярмарків" (Київ), "АвтоЭкспо" (Київ), НВЦ (Київ), "Примус Україна" (Київ), "ЄвроІндекс" (Київ), "АККО Интернешенл" (Київ), "Троян" (Київ), "Комиздат" (Київ), "Информсис" (Київ), "Медвин" (Київ), "Міжнародні Ярмарки України" (Київ), "МДМ Україна" (Київ), "Аркада" (Київ), "ГалЕкспо" (Львів), "ЮнионЕкспо" (Дніпропетровськ), "Коминфо" (Дніпропетровськ), "Одеський виставочний центр" (Одеса), "Морські технології" (Одеса), "Слов'янський базар" (Харків), "Нарим" (Миколаїв)
В сферу виставочної діяльності включилися також Торгово-промислові палати (Вінницька, Донецька, Луганська, Запорізька, Закарпатська).
Незважаючи

 
 

Цікаве

Загрузка...