WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Розробка маркетингової програми - Курсова робота

Розробка маркетингової програми - Курсова робота

різноманітних сфер діяльності швейцарської фірми "СІМА", фінської "Арвелін" і ін.
o Організація рекламних кампаній (друковані видання, телебачення, радіо, рекламні засоби в місті тощо).
o Проведення прес-конференцій, брифінгів, організація шоу-програм, лотерей, конкурсів.
Акціонерне Товариство закритого типу фірма "ЗовнішЕкспоБізнес" володіє багатолітнім досвідом роботи в сфері виставкової діяльності, як в Україні, так і за кордоном і практично є однією з небагатьох в Україні професійних фірм, що займається виставковою діяльністю.
Велика кількість європейських і світових фірм - лідерів знайшли шлях на український ринок завдяки участі в заходах, що проводив "ЗовнішЕкспоБізнес".
Знаходячись в тісному контакті з президентськими, державними колами, посольствами, фірма проводила і проводитьвиставки по найбільш актуальним тематикам. Географія цих виставок охоплює 25-35 країн, а кількість їхніх учасників складає 250 - 450 фірм.
Фірма "ЗовнішЕкспоБізнес" є ініціатором і організатором таких широкомасштабних і престижних виставок як
o Міжнародна спеціалізована виставка "Охорона здоров'я", що проводиться щорічно під егідою і при участі Міністерства охорони здоров'я України,
o Міжнародна спеціалізована виставка "Інформатика і зв'язок", що проводиться з 1993 року спільно з Державним комітетом зв'язку України,
o Міжнародна спеціалізована виставка "Банк і офіс", що проводиться при сприянні і підтримці Національного Банку і комерційних банків України.
Проводячи 5 років підряд 10 і більш виставок, фірма стала безперечним лідером в сфері вітчизняного виставочного бізнесу.
Фірма "ЗовнішЕкспоБізнес" є ініціатором національних виставок Польщі, Угорщини, Чехії, Румунії, Югославії в Україні, великих ділових зустрічей і презентацій з участю представників ділових і фінансових сфер Германію, Канади, США, Швеції та ін.
"ЗовнішЕкспоБізнес" першим серед виставочних фірм виявив себе як професіонал свого діла, приймаючи відповідальність за весь комплекс послуг для експонентів від проектування стендів до розмитнення вантажів, оформлення віз, проведення рекламної компанії.
Фірма однієї з перших в Україні перейшла до будівництва стендів з легких модульних конструкцій і декілька років єдина в Києві мала комплект обладнання фірми "Октанорм".
"ЗовнішЕкспоБізнес" перший з вітчизняних фірм освоїв будівництво двоповерхових стендів і спроектував їх на ярмарку 'Ганновер Мессе" в 95 році - для української національної експозиції.
На Замовлення Національного інформаційного агентства при Президенті України фірма в 1996 році побудувала виставочний стенд для українських експонентів з конструкцій фірми СІМА на виставці "Цебіт", а в 1997 р. по запрошенню "Дойче Мессе" - наступний стенд з конструкцій "Октанорма" для учасників виставки "Інтергоспиталь". Три року підряд 1995, 96, 97 фірма "ЗовнішЕкспоБізнес" без будь-якої підтримки держави представляла групи вітчизняних підприємств і фірм на щорічному осінньому торговому ярмарку в м. Дубаї (ОАЕ).
Завдяки постійному вдосконаленню своєї організаційно-технічної моделі фірмі вдається невеликим складом співробітників проводити найбільші виставки.
Гарне знання ринкових особливостей в кожному з представлених на виставці сегментів економіки, фірма організовує свої виставки на основі спеціально розробленої концепції.
За 8 років фірма минула шлях від презентацій окремих зарубіжних фірм і українських акціонерних компаній до однієї з найбільших виставок в Європі по медицині і ведучої в Україні телекомунікаційній виставці.
"ЗовнішЕкспоБізнес" має гарні ділові відношення із багатьма компаніями, що працюють в аналогічному направленні. В СНД це "Експоцентр" на Червоній Прєснє, ВЦ "Сокольники" (Москва), "Ленекспо" (Санкт-Петербург), виставочні фірми Нижнього Новгороду, Новосибірська, Саратова, Ростова-на-Дону, а також Беларусі, країн Балтики. За час роботи фірма знайшла за кордоном надійних спів-організаторів і партнерів в Германії: виставочне суспільство "Дойче Мессе" (Ганновер), "Новеа Інтернейшенел" (Дюссельдорф), "ИЕГ Золинген" (Золинген), інших країн - 'Булгарреклама" (Софія), "ПольЕкспо Ексібішен" (Варшава), "Арвелін" (Хельсінки), "Махір" (Будапешт), "ЕкспоПар" (Париж), "ІТЕ Груп" (Лондон), "Альфайєр Інформейшен енд Інсервісіз" (Дубаи).
"ЗовнішЕкспоБізнес" постійно виступає ініціатором вдосконалення виставочної діяльності в Україні, створенню необхідної нормативно-правовий бази
В 1994 р. фірма виступила ініціатором створення Союзу Виставочних організацій України з метою надання цієї діяльності більш впорядкованого характеру, обміну досвідом, навчання кадрів і проведення спільних заходів.
Основні положення вироблені фірмою знайшли відбивання в пізніш створених Раді з питань виставочної діяльності України і Виставочної федерації України.
В основу своєї діяльності фірма "ЗовнішЕкспоБізнес" поклала найбільш актуальні тематики, погоджені з ведучими науковими центрами і схвалені органами державного управління. Це - медицина, зв'язок і інформаційні технології, банківське діло, охорона і безпека, енергозберігаючі технології, захист навколишньої середи, будівництво і комунальне господарство, Чорнобильська проблематика, товари народного споживання.
Вона є першим підприємством, що після розпаду торговельно-економічних зв'язків між державами колишнього соціалістичного табору, розпочало налагодження прямих зв'язків між Українськими і зарубіжними товаровиробниками. Фірма "ЗовнішЕкспоБізнес" виступила в якості ланки в встановленні і розвитку ділових контактів між вітчизняними споживачами і зарубіжними виробниками, в обміні інформації і обміні науково-технічними розробками, створенні представництв зарубіжних фірм, дочірніх і спільних підприємств, визначенні пріоритетних інвестиційних проектів. З цією метою, як в Україні, так і за кордоном проводилися виставки і ярмарки, міжнародні ділові зустрічі, презентації фірм.
З почала своєї діяльності, фірмою проведене біля 100 різноманітних виставочних заходів, в яких прийняли участь більш 4 500 українських, зарубіжних, спільних, акціонерних і підприємств, що приватизувалися, а також інститутів, банків і інших організацій з 42 країн світу.
Будівництво і введення в експлуатацію Виставкового-сервісного центру, розташованого в центрі Києва дозволить фірмі "ЗовнішЕкспоБізнес" забезпечить високий міжнародний рівень проведення виставок, ярмарків, аукціонів, конкурсів, презентацій, міжнародних зустрічей, конференцій, інших заходів, направлених на встановлення і розвиток міжнародних ділових контактів.
Власні і площі дозволять проводити постійнодіючі виставки по найбільш актуальним тематикам і великі заходи на високому міжнародному рівні з участю до 500 фірм водночас.
Спираючись на співробітництво з

 
 

Цікаве

Загрузка...