WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Розробка маркетингової програми - Курсова робота

Розробка маркетингової програми - Курсова робота

Бірмінгемі.
Незважаючи на млявість, що спостерігається в цій країні в відношенні організації виставок міжнародного, значення, британцям притаманна вражаюча активність в якості упорядників виставок в всьому мирі. Так, особливої відомістю користуються британські фірми. Reed Exhibition, що організує біля 800 виставок в 25 країнах, з яких 92 в Європі, ЕМАР Мас1агеп Exhibitions, Тhе Моngomery Gгоuр, Philbeach Events, МаскВгооks Exhibitions Ltd тощо.
Ярмарки і виставки користуються великою популярністю і в Північній Америці і, особливо, в США, достатньо сказати, що в 80-ті роки сумарна виставочна площазбільшилася на 43%. В США і Канаді, згідно даним видання "Trade Show Week Data Book", щорічно проводиться біля 4.2 тис виставок.
Однак, більш динамічний розвиток ярмарочно-виставкової діяльності у порівнянні з Європою і Америкою спостерігається в країнах Південно-східної Азії. В нинішній час в Японії проводиться приблизно 420 виставок з яких тільки 1/4 носить міжнародний характер. В Китаї кількість виставок, що скадало 75 в 1990 р. досягло в 1994 р. 201, тоді як в "Співтоваристві Тигрів" за той же період кількість виставок збільшилася більш ніж в 2 разу і досягла 226.
Згідно прогнозам фахівців, навальний розвиток технології, короткий термін життя новинок, і переміни в економічній, політичній і демографічній ситуації передбачають грядущий перелом розвитку інституту ярмарків/виставок, з яким очікуються:
1) зміцнення транснаціонального характеру вже знаменитих і широко визнаних торгових ярмарків і виставок з паралельним зведенням до мінімуму можливості виникнення нових подібного масштабу;
2) активізація діяльності крупномасштабних міжнародних ярмарків/виставок за межами місця їхнього проведення;
3) багаторазове збільшення кількості ярмарків/виставок з подібною або спорідненою тематикою (наприклад, електронна технологія);
4) підсилення попиту з боку дрібних і середніх підприємств на участь в ярмарках і виставках національного масштабу;
5) збільшення ролі послуг в якості об'єкту експонування;
6) підвищення значення для малих підприємств регіональних виставок
7) перегляд питання про "відкриття дверей" деяких виставок для широкої публіки при точному, однак, дотриманні їхнього комерційного характеру.
В відношенні мети участі, буде тривати "зіткнення" між продавцями і покупцями, оскільки все більше число відвідувачів буде зосереджувати свій інтерес на отриманні інформації в протилежність експонентам, що будуть додавати всіх зусилля для забезпечення безпосередніх торгових відносин.
Цей факт підтверджується результатами спеціальних досліджень, згідно яким тільки один з п'ятих відвідувачів ярмарків/виставок товарів широкого споживання готов укласти комерційну угоду в період роботи ярмарки/виставки.
Стенд, з точки зору зовнішнього вигляду і функціональних якостей, переросте в додаткову сферу конкурентної боротьби між експонентами. Винахідливі поєднання різноманітних комунікаційних засобів, таких як монітори, мультиплікація, лазерні промені, щедро надаються сучасною технологією, змінять його традиційну форму, що існувала до нинішнього часу. І нарешті, поєднання безпосередньої комунікації за допомогою кваліфікованого персоналу, певно призведе до багаторазового збільшення витрат на навчання персоналу і підготовку відповідних комунікаційних матеріалів з метою збереження підприємницької індивідуальності і пропаганди марки фірми експонента.
Виставкова діяльність в Україні стає в все більшій мірі самостійним сектором економіки, через який приходять необхідні товари і послуги із-за кордону, надходить на внутрішнє ринок найбільш конкурентноздатна продукція вітчизняного виробника і формується значна частина експортного потенціалу.
Сьогодні в Україні щорічно проводиться 250 - 300 виставок. З них тільки 10-15 можуть бути віднесені до категорії міжнародних по змісту і рівню організації і виявляють реальний вплив на формування ринку і структури промислового і сільськогосподарського виробництва, науково-технічних програм нашої країни.
Цей пов'язане з тим, що в нинішній час в країні майже немає виставочних центрів, що відповідають міжнародним стандартам, а відповідно і виставок, що дадуть можливість в повній мірі вивести на внутрішнє ринок і за кордон конкурентоспроможні вітчизняні товари, а також привернути на ринок України зарубіжні фірми, що виробляють найкращі товари.
Крім того це не дозволяє одержувати від експонентів солідні валютні надходження за послуги і за роботу сервісної сфери (в ведучих країнах Європи держава від виставочної діяльності одержує валютні прибутки)
В Україні налічується 35-40 тис кв м (нетто) площ, де проводяться виставки, включаючи галузеві і регіональні. Це складає лише 2-3% від того, що наприклад є в Германії, де великі міжнародні спеціалізовані виставки минають в десятьох містах.
2. Визначення місця АТЗТ "ЗовнішЕкспоБізнес" на ринку України.
АТЗТ 'ЗовнішЕкспоБізнес" продовжує розвивати і закріплювати направлення роботи, створеного в грудні 1990 р. при Міністерстві торгівлі України, підприємства в формі товариства з обмеженою матеріальною відповідальністю і з такою же назвою.
Фірма в основному призначалася для сприяння шляхом виставок, ярмарків і інших заходів встановленню і розвитку прямих ділових контактів між українськими і зарубіжними виробниками, споживачами, фінансовими структурами і науковими колами.
В 1994 р. 'ЗовнішЕкспоБізнес" отримав новий статус зовнішньоекономічного державного підприємства, а в 1996 р. фірма пройшла етап приватизації, стала акціонерним товариством закритого типу
Не дивлячись на зміни статусу і форми власності, фірма залишилася вірною обраному шляху на українському ринку
Напрямки діяльності фірми
o Організація і проведення в Україні спеціалізованих тематичних виставок, торгових ярмарків, конференцій, семінарів, тендерів, аукціонів
o Подання українських фірм, інститутів, організацій в формі національних експозицій або автономно на міжнародних виставках за кордоном
o Розробка проектів виставочних стендів і експозицій
o Будівництво стандартних і індивідуальних стендів
o Художньо-графічне оформлення стендів, павільйонів і майданчиків
o Надання експонентам послуг під час виставки (оснащення стендів міні кухнями, телефонними апаратами, ауді-відео технікою)
o Різноманітні послуги перекладачів
o Охорона (забезпечення суспільного порядку)
o Оформлення віз
o Митна очистка вантажів
o Забезпечення сервісних послуг для відвідувачів і учасників виставочних заходів (медичне обслуговування, замовлення транспорту, обмін валют)
o Оренда виставочних конструкцій системи "Октанорм", в т.ч. двоповерхового стенду
o Реалізація виставочного обладнання і конструкцій для

 
 

Цікаве

Загрузка...