WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Розробка маркетингової програми - Курсова робота

Розробка маркетингової програми - Курсова робота

Газ.".
Постанова мети. Метою є вихідна новий сегмент виставочного ринку.
Визначення стратегії - використання існуючих видів послуг стосовно до нового направлення діяльності.
Формулировка тактики. Нові теми найкраще перевіряти і відпрацьовувати на невеликих виставках - до 1 000 кв. м (нетто) з 80 - 100 експонентами учасниками
Стислий огляд ринку.
Цей розділ передвизначений, щоб дати можливість забезпечити стислий огляд ринку нафти і газу. Сьогодні Україну скоріше можна охарактеризувати як ринок потужностей переробки, а не постачань нафти. Саме від видатків на переробку, витрат на транспортування і зберігання, термінів видачі нафтопродуктів залежить рентабельність постачань. Однак, навіть створивши сприятливі умови для переробки всередині країни, повністю витіснити імпортні нафтопродукти Україна не зможе. Серед дефіцитних можна назвати бензин А-98 і дизельне паливо з низьким змістом сірки. Бензин А-92 і А-95 виробляються в кількості, недостатніх для задоволення потреб українського ринку. Глибина переробки нафти на вітчизняних нафтопереробних заводах (НПЗ) залишається неприпустимо низької, знижуючи конкурентноспроможність переробки в Україні.
Постачання в Україну нафти в кінці 1998 р. і початку 1999 р. знизилася у порівнянні з попереднім періодом, що в першу чергу зумовлене поліпшенням ціновий ситуації на Середземноморському нафторинку в частковості і на нафторинках Європи в цілому. Російські і казахські нафтовидобувачи повертаються на європейські ринки, де забезпечений твердий, хоча і такий великий як раніше зиск в валюті. Спостерігається тенденція збільшення частки казахської нафти на ринку України (з 15.6% в початку 1998 до 20.1% в початку 1999).
Що стосується ринку газу, то явним лідером постачань газу на українське ринок є РАТ "Газпром". В зв'язку з низькою платоспроможністю споживачів "блакитного палива"(оплачене 53.6% спожитого в першому кварталі 1999 р.) існує значна заборгованість перед російською компанією. Часто вона використовується для політичного тиску.
Основними продуктами, що будуть представлені на виставці, що розробляється, будуть зразки нафти і газу, надані видобувними компаніями, а також обладнання для видобутку, зберігання, транспортування і переробки нафтопродуктів і природного газу.
Потенційних експонентів можна поділити на три великі категорії:
" Українські видобувні компанії і імпортери (як сировини, так і перероблених нафтопродуктів);
" Нафтопереробні Заводи;
" Виробники обладнання для видобутку, зберігання, транспортування і переробки нафтопродуктів і природного газу.
Планується участь в виставці НАК "НафтоГаз України" і її дочірніх компаній; Кременчуцького, Лисичанського, Одеського, Дрогобицького, Херсонського НПЗ; російських РАТ "Газпром" і АТ "Лукойл" і ін., а також ведучих світових компаній, таких як "Shell" і "British Petroleum".
SWOT аналіз ринку.
Щоб визначити мету маркетингу і майбутню стратегію, спочатку необхідно подвести підсумок наведеної позиції фірми на ринку.
SWOT - акронім, отриманий з слів Сили, Слабості, Можливості і Загрози.
SWOT аналіз включає визначення:
o Які можливості фірми;
o Що представляє майбутні загрози бізнесу фірми в кожному з сегментів, що були ідентифіковані як важливі;
o Що є диференціальними сильними сторонами фірми і слабостями конкурентів? Іншими словами, чому потенційні клієнти на цільових ринках будуть віддавати перевагу мати діло саме з даною організацією, а не з конкурентами?
Критичні чинники успіху (сили і слабості).
Завжди є відносне число чинників, що визначають успіх. Чинники типу представлення виставки, широта послуг, швидкість сервісу, низькі витрати, і так далі, часто є найбільш важливими чинниками для успіху.
До сильних сторін фірми відноситься багаторічний досвід роботи в сфері виставочної діяльності, як в Україні, так і за кордоном, і компанія практично є однією з небагатьох в Україні професійних фірм, що займається виставочною діяльністю.
Фірма знаходиться в тісному контакті з президентськими, державними колами, посольствами, вона проводила і проводить виставки по найбільш актуальним тематикам. Географія цих виставок охоплює 25-35 країн, а кількість їхніх учасників складає 250 - 450 фірм.
ЗАТ фірма "ЗовнішЕкспоБізнес" є ініціатором і організатором таких широкомасштабних і престижних виставок як
o Міжнародна спеціалізована виставка "Охорона здоров'я", що проводиться щорічно під егідою і при участі Міністерства охорони здоров'я України,
o Міжнародна спеціалізована виставка "Інформатика і зв'язок", що проводиться з 1993 року спільно з Державним комітетом зв'язку України,
o Міжнародна спеціалізована виставка "Банк і офіс", що проводиься при сприянні і підтримці Національного Банку і комерційних банків України.
Проводячи 5 років підряд 10 і більш виставок, фірма стала безперечним лідером в сфері вітчизняного виставочного бізнесу
Фірма "ЗовнішЕкспоБізнес" є ініціатором національних виставок Польщі, Угорщини, Чехії, Румунії, Югославії в Україні, великих ділових зустрічей і презентацій з участю представників ділових і фінансових сфер Германії, Канади, США, Швеції і ін.
Фірма однієї з перших в Україні перейшла до будівництва стендів з легких модульних конструкцій і декілька років єдина в Києві мала комплект обладнання фірми "Октанорм"
"ЗовнішЕкспоБізнес" перший з вітчизняних фірм освоїв будівництво двоповерхових стендів і спроектував їх на ярмарку 'Ганновер Мессе" в 95 році - для української національної експозиції
На Замовлення Національного інформаційного агентства при Президенті України фірма в 1996 році побудувала виставочний стенд для українських експонентів з конструкцій фірми СІМА на виставці "Цебіт", а в 1997 р. на запрошення "Дойче Мессе" - наступний стенд з конструкцій "Октанорма" для учасників виставки "Інтергоспиталь". Три року підряд 1995, 96, 97 фірма "ЗовнішЕкспоБізнес" без будь-якої підтримки держави представляла групи вітчизняних підприємств і фірм на щорічному осінньому торговому ярмарку в м. Дубаї (ОАЕ)
Завдяки постійному вдосконаленню своєї організаційно-технічний моделі фірмі вдається невеликим складом співробітників проводити найбільші виставки
"ЗовнішЕкспоБізнес" має гарні ділові відношення із багатьма компаніями, що працюють в аналогічному направленні. В СНД це "Експоцентр" на Червоній Прєснє, ВЦ "Сокольники" (Москва), "Ленекспо" (Санкт-Петербург), виставочні фірми Нижнього Новгороду, Новосибірська, Саратова, Ростова-на-Дону, а також Беларусі, країн Балтики. За час роботи фірма знайшла за кордоном надійних спів-організаторів і партнерів в Германії: виставочне суспільство "Дойче Мессе" (Ганновер), "Новеа Інтернейшенел" (Дюссельдорф), "ИЕГ Золинген" (Золинген), інших країн - 'Булгарреклама"

 
 

Цікаве

Загрузка...