WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Розвиток рекламних агентств на Україні - Дипломна робота

Розвиток рекламних агентств на Україні - Дипломна робота

багатьох засобів комунікації, подібні агентства часто є агентствами інтегрованих маркетингових комунікацій.
1.3.3 Агентства, орієнтовані на промисловість.
Є множина агентств, що працюють у визначеній області або в таких областях, як сільське господарство, медицина і фармакологія, охорони здоров'я або комп'ютери. Ці агентства працюють із множиною клієнтів із визначеної галузі, тому спроможні використовувати в обслуговуванні клієнтів свій спеціальний досвід.
Для кращого розуміння роздивимося агентство, сконцентроване на рекламі для фармацевтичних компаній. Медичним агентствам необхідно мати в штаті співробітників із знанням хімії і фармакології, а також і законах, що розбираються в практичній медицині, що стосуються реклама в області охорони здоров'я. Такі організації часто наймають або запрошують у якості консультантів людей, що володіють високими науковими ступенями. Агентства цього типу звичайно виконують велику частину функцій агентства повного сервісу, але зосереджуються в області медицини. Фармацевтичні агентства часто планують і проводять семінари, симпозіуми; координують написання і публікацію спеціальних статей. Такі агентства можуть бути малими, де усього 12 робітників, або значними (більш 100 чоловік).
Медичні агентства ростуть набагато швидше, чим рекламна індустрія в цілому, оскільки ліки, що опускалися по рецептах, уже давно продають вільно, що складає частину зусиль уряду по зниженню витрат на охорону здоров'я.
Багато агентств повного сервісу і холдингові компанії у відповідь на ці зусилля придбали агентства медичної спрямованості. Вісім із десятьох перших медичних рекламних агентств належать організаціям, що забезпечують повний комплекс рекламних послуг. Керована конкуренція і кооперативи по закупівлі ліків, мабуть, скоротять ринок для рекламних медичних агентств.
Агентства національних меншостей.
Число агентств, націлених на якусь етнічну групу, або агентств національних меншостей, помітно збільшилося в 80-ті роки. Ці агентства багато в чому схожі на агентства повного сервісу, але мають у своєму розпорядженні фахівців з ринку національних меншостей і спілкуванню з відповідною аудиторією.
1.3.4 Творчі майстерні.
Творчі майстерні - це невеличкі агентства, зосереджені на творчих рішеннях реклами клієнтів (creative). Творча майстерня має в штаті одного або декількох письменників і художників. Така організація може підготувати рекламу для друкарських засобів масової інформації, зовнішню рекламу, рекламу для радіо і телебачення. У ній немає штатних посад по взаємодії зі ЗМІ, дослідженнями, стратегічному плануванню або упорядкуванню річних планів. Творчі майстерні звичайно наймаються клієнтами, але іноді їх запрошують до співробітництва й агентства.
Творчі майстерні не настільки довговічні, як рекламні агентства повного сервісу. З відходом ключової фігури майстерня може припинити існування. З іншого боку, деякі успішно працюючі майстерні перетворюються в агентства повного сервісу.
?
1.3.5 Агентства усередині фірм і виртуальнІ агентства.
Агентства усередині фірм - це рекламні агентства, що знаходяться у власності або під керуванням компаніЇ, яка займається рекламною діяльністю. Наприклад, значний роздрібний торговець може мати у фірмі рекламний відділ або агентство, оскільки його щоденний рекламний бюджет може бути більше, ніж у багатьох сторонніх рекламних агентств. Агентства у фірмах організовані подібно незалежним агентствам, але можуть мати різну форму. Директор по рекламі звичайно є і головним керуючого такого агентства. Під початком цього директора знаходяться менеджери рахунків, відповідальні за окремі товарні марки і групи бізнесу. У міру потреби внутрифірмові агентства включають у свій штат упорядників рекламних текстів і художників, персонал для контролю просування, фахівців з ЗМІ, функції кожного з який будуть розглянуті в цій главі нижче. Якщо компанія має дослідницький підрозділ, що відповідають фахи, скоріше усього, не будуть дублироватися в такому рекламному підрозділі. Агентство усередині фірми може звістки і власні рахунки, проводити виплати і стягувати плату, але в більшості випадків для виконання цих функцій використовується центральна бухгалтерія компанії. З якою ціллю удають до використання внутрифірмових агентств? Для цього є вагомі причини.
- Економія. У обсязі робіт, що рекламне агентство виконує, дублюючи можливості спеціалістів із штату клієнта або що залучаються їм на тимчасовій основі, агентство усередині фірми може відмовитися від відповідних витрат. Мабуть, найбільше приваблива причина криється в тому, що будь-яке агентство изыскивает можливість заробити на бізнесі клієнта, отже, виконання робіт у самій фірмі завжди дає економію. Проте невдача в практичній реалізації цього зекономленого прибутку спонукали багатьох знову обертатися до сторонніх агентств.
- Спеціалізація. Клієнти високотехнологічних напрямків бізнесу часто зштовхуються з проблемою: рекламні тексти, отримані від сторонніх агентств, не коректні. Клієнти бачать, як автора , що опанував спеціалізацією , підвищують або перекладають "на інший рахунок" (обслуговування іншого клієнта). Найкраще мати такого спеціаліста в штаті власного агентства усередині фірми. Хибою подібного рішення є те, що автор може "перегоріти", працюючи в одній області на одноманітній роботі.
- Пріоритети в обслуговуванні. Саме собою зрозуміло, що агентство усередині фірми працює тільки на клієнта, і в будь-який момент доступно для проектів із високим пріоритетом. Тут не буває конфліктів з іншими клієнтами ні у використанні ключового персоналу, ні у відношенні часу, що приділяється роботі керівництвом.
- Мінімальний штат. Внутрифирменное агентство набирає штат по мінімумі і додатково залучає людей, щоб справитися з піковими навантаженнями. Такі люди не завжди вільні і, крім того, можуть не мати необхідні знання. Керування сторонніми професіоналами є, проте, функцією, органічно властивої внутрифирменному агентству, а проблеми можуть бути дозволені при гарному плануванні. Як відзначалося в попередньому поділі, коли виникають проблема, деякі клієнти знову запрошують рекламні агентства, сглаживая в такий спосіб піки і спади навантаження на власні агентства.
Віртуальні агентства.
Нещодавно виник якийсь феномен агентства, що працює подібно групі осіб вільних професій. Тенденція появи віртуальних агентств бачиться також і в тому, що губиться поняття звичного офіса. У будь-який момент від однієї третини до половини офісів будь-якого агентства пустують, оскільки люди виїхали по виклику клієнтів або знаходяться на якихось зустрічах. Навіщо сплачувати за простір, що пустує?У подібному віртуальному агентстві співробітники не мають постійних офісів - вони працюють удома, в автомобілях або офісах своїх клієнтів. Сучасні технології забезпечують членів такої команди всім необхідним для роботи поза офісом. Їхні наради організуються за принципом відеоконференцій або по засобах обміну електронною поштою. Коли членам команди необхідно зібратися в офісі, вони

 
 

Цікаве

Загрузка...