WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Розвиток рекламних агентств на Україні - Дипломна робота

Розвиток рекламних агентств на Україні - Дипломна робота

рекламі постільної білизни присутні сіро-бежеві відтінки, що виключають асоціацію з поняттям "чистота і свіжість".
Широко відомі результати психологічних проходжень, якими доведено , що червоний цвіт викликає відчуття тепла; зелений - заспокоює. На сполучення жовтогарячого і чорного людина добре і швидко реагує, але "обтяжується" підсвідомим почуттям тривоги. Блакитний нагадує про прохолоду, його застосування викликає ілюзію збільшення обсягів (також, як жовтого і білого).
Рекомендується неефективним розміщення в метро реклами систем банківського зв'язку, офісної меблів, автомобілів і інших дорогих товарів - через відсутність тут свого кола споживачів, ризику викликати негативну реакцію на торгову марку з боку малозабезпечених прошарків населення.
Текст у рекламному обертанні не менше важливе, чим зображення. Характерна хиба багатьох текстів - стереотипність. Девізи типу "Ваш надійний помічник", "Ваш вірний друг", "Дзвоните прямо зараз" не оставляются в пам'яті споживачів у силу своєї безликости.
Якщо звернути увагу на рекламні девізи, то легко зауважити запозичення з західної рекламної творчості. Наприклад, знаменитий кодаковский девіз: "Натисніть кнопку, а інше ми зробимо за вас", - повсюдно трансформується у фразу: "Ви нам тільки подзвоните - інше ми зробимо самі".
12 Телебачення і телереклама.
Телебачення є одним із найбільше зроблених засобів передачі рекламного обертання. Серед основних його переваг варто назвати:
У той же час, телереклама - найдорожчий вид повідомлення, тому їм користуються в основному значні фірми і компанії для підтримки свого іміджу на ринку, створюючи позитивну думку про вироблені ними товари серед споживачів.
Приклад имиджевой реклами - серіал історичних сюжетів про банк "Імперіал". Основна ціль таких роликов - зацікавити глядача тим, що дозволяє запам'ятати уяву компанії. Проте творцями серіалу не враховувалися негативні асоціації, що виникали в момент прийому обертань. Наприклад, основним мотивом реклами "Імперіала" була точність ("С точністю до копійки" і т.д.). однім із роликов Цезар йде на зустріч із сенатом і при цьому рухається справа ліворуч. стало причиною того, що багато хто з опитаних психологами глядачів підтверджують: Цезар йде не на нове місце, де його чекають, а повертається на старе. Сама по собі деталь малозначительна, але ефект знизився. У інших роликах непрямі асоціативні зв'язки також шкодять утворюваній уяві банку (при підрахунку втрат монгольським завойовником можна доглянути зв'язок із утратами клієнта банку. А при вытаскивании карети Петром Первым, виникає уява болота російської економіки).
Переклад багатьох західних ігрових клипов на українську мову часто відриває увага глядачів від інформації невідповідністю артикуляції виконавців произносимому тексту - це викликає визначену негативну реакцію.
Ще одна з типових помилок у телерекламе - незакінченість фрази. У широкій зрительской аудиторії швидко знаходиться її юмористическое продовження, що, звісно ж, впливає на відношення споживача до товару. Наприклад, фраза: "Бленд-а-Мед" захищає Ваші зуби з ранку і до вечора", оперативно доповнилася народним виреченням - "а вночі приходить карієс..."
Немилозвучність окремих назв західних товарів - істотний бар'єр у передачі рекламного повідомлення. Наприклад "Blue Water" - марка мінеральної води - неблагозвучна для російськомовної аудиторії. Як, утім, і наші назви. "Жигули" - для франкомовної, а "Щит" - для англомовної.
Але практика показує - часте прокручивание мюзиклів швидко приїдається, стає подразним для глядача. Особливо, якщо при цьому видеоряд невиразний (як, наприклад, у рекламі кетчупа "Хайнц").
У телерекламе стильове рішення для визначених груп товарів часто будується на основі консультації спеціаліста, ученого. Ефективним воно стає в тому випадку, якщо пояснення дається жваво, з елементами гри, несе в собі позитивний, що вселяє оптимізм настрой. Пригадаємо ролики "Дирол із ксилитом", "Ради провізора Марії" і т.д. На цьому фоні вялой і багатослівної виглядає реклама "Кремлівської таблетки", залишаючи глядача байдужим до її гідностей.
?
3.1 Рекомендації за рішенням проблем у діяльності рекламних агентств.
Розвиток медиального сегмента вітчизняного рику реклами.
Приділяти велику увагу творчості й авторським правам а так само професіоналізм адаптації до продуктів західних гігантів.
Для того, щоб виникнула перспектива саморегулювання реклами в Україні необхідно, що б збільшився обсяг ринку реклами і виросла вся інфраструктура.
Об'єктивне визначення читацької аудиторії, проведення власних маркетингових досліджень.
Створення имеджа торгової марки і послідовне застосування інших інструментів у рекламі.
Додатки маси зусиль виконати роботу не тільки классно, але і нестандартно.
Постійна робота над професіоналізмом, гарне знання мови і навичок проведення презентацій.
Створення нових форм реклами: рекламні стикери, плакати і щомісячні настінні міні газети в салонах транспортів центральних маршрутів.
Підвищення уваги рекламодавця до купівельних можливостей провінційного пасажира.
Шрифтові акценти краще робити на ключових словах, що сприяє запам'ятовуванню.
Рекламний текст повинний сполучити граничну ясність виклада і спроможність зацікавити.
12 Реклама на телебаченні повинна бути цікавою.
Найбільший авторитет у світі реклами Девид Огілві писав із цього приводу: "Ніколи не співайте під рекламний текст. Торгівля - справа серйозна ! Рекламісти, що вірять у силу куплетів, наврядчи когда-нибудь що-небудь продали".
Основні правила в області телереклами.
1. Люди, у першу чергу, запам'ятовують те, що бачать, а не те, що чують. Нехай реклама змусить телеглядача бути свідком цікавого випадку.
Рекламна ідея повинна доноситься чітко і ясно.
Заволодійте увагою глядача в перші ж п'ять секунд, інакше його інтерес пропаде.
3. Обов'язково крупно покажіть товарний знак.
4. Люди цікавляться іншими людьми, тому будуйте сюжет не навколо неживого товару, а навколо людини, що користується ім.
5. Не припускайте довгих міркувань, багатослівності. Кожне слово повинно працювати.
6. Будь-яке оголошення будується на гарній рекламній ідеї. Зберігайте незмінної ідею в серії різноманітних оголошень на той самий товар.
?
4. ОХОРОНА ПРАЦІ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ РЕКЛАМІСТА.
Охорона праці - система законодавчих актів, соціально-економічних, організаційних, технічних, гігієничних і лікувально-профілактичних заходів і засобів, що забезпечують безпеку, зберігання здоров'я і працездатності людини в процесі праці. Науково-технічний прогрес уніс серйозні зміни в умови виробничої діяльності робітників розумової праці. Їхня праця стала більш інтенсивним, напруженим, потребуючих значних витрат розумової, емоційної і фізичної енергії. Це зажадало комплексного рішення проблем ергономіки, гігієни й організації праці, регламентації режимів праці і відпочинку.
Охорона здоров'я трудящих, забезпечення безпеки умов праці,

 
 

Цікаве

Загрузка...