WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМаркетинг, Товарознавство → Розвиток рекламних агентств на Україні - Дипломна робота

Розвиток рекламних агентств на Україні - Дипломна робота

контрактів на суму 20 мільйонів із компаніями AOL (America Ortfne) і Microsoft на реалізацію tntemet-проектів.
Компанія IВМ ангажировала шість інтерактивних агентств з бравших участь у тендері 100 для виробництва і підтримки реклами і власних сайтов IВМ.
Наданням рекламних послуг у Internet займаються інтерактивні агентства: розміщення рекламних беннерів у мережі. розвиток і виробництво web-сторінок, маркетингові дослідження і консультації, брендинг. Інтерактивні агентства зайняті притягненням людей і компаній, що володіють традиційними знаннями мас медіа, такими як брендинг і медіа планування.
З іншого боку, рекламодавці розцінюють розміщення в Internet як комплекс спеціальних послуг. Тут зштовхуються інтереси рекламних агентств і провайдеров або безпосередніх виробників web-сторінок. Часто вони працюють у тандемі. Коли агентство, що веде клієнта, розробляє загальну рекламну кампанію - цифрову частину здійснює інтерактивне агентство, наприклад Thunder House, що належить McCann, в інтерактивне агентство ДОТ, студія Артемія Лебедєва й ін.
Аля клієнта Gillette у комплексі з головним агентством BBDO Worldwide, PR-агентством Porter Novel, над інтерактивними проектами працює спеціалізоване агентство Think New Ideas.. Oldsmobde, знаний Leo Burnett USA, використовує для своїх інтерактивних завдань Giant Step. Інтерактивні агентства також займаються пошуком бізнес можливостей для своїх клієнтів. Агентства при значних web-вузлах, такі як Doubfedck і 24/7Media. крім продажів рекламного простору на своїх сайтах, часто виступають у ролі брокерів електронних комерційних справ і здійснюють інші бізнес зв'язки. У той же час, деякі інтерактивні агентства приймають активну участь у брендингі і позиціюванні ,для клієнта вони щиро працюють із традиційними агентствами по просуванню внесетевих кампаній у Мережу.
Як піднімаються в ціні акції значних інформаційних web-вузлів і інтернет провайдеров, таких як Netscape. Yahoo!. Exdte, Lycos - відповідно росте притока рекламодавців і ціни на розміщення. Гігантами реклами поки залишаються так називані портали, тобто великі інформаційні web-вузли, лідери відвідування. Секрет успіху в тому, що вони надають весь спектр інформаційних послуг, починаючи зведеннями новин, погоди, біржових котувань і закінчуючи онлайн-шопингом і розвагами. Вони також надають комплекс безкоштовних послуг: електронна пошта, персональні сторінки. Спочатку улаштовані як потужні пошукові системи, зараз вони націлені на утворення електронних співтовариств користувачів навколо своїх вузлів.
Інтерактивна реклама в Україні.
Згодом і в Україні розвиток інтерактивної реклами буде відбуватися достатньо стрімко. Кількість користувачів Internet в Україні подвоюється щороку і при такому розвитку подій навіть у нас Мережа перетвориться з перспективного напрямку мас медіа у визнаний і один із головних каналів одержання інформації. По оцінках компанії "комкон-2" 866 тисяч користувачів Internet, із котрих 265 тисяч - у Києві. Дослідження Gallup Media у додавання до цих цифр показують, що найбільші web-вузли вже зараз мають більшу ефективність для рекламодавців, ніж спеціалізовані бізнес видання.
Причина недовірливого відношення до Мережі в ділових і рекламних колах, у тому, що це медіум який формується на ходу - рухома ціль. За словами Петра Залесского, директора маркетингової компанії "комкон-2", на сьогоднішній день аудиторія достатньо вузька, і традиційними методами одержувати дані не зовсім коректно. Цим питанням потрібно серйозно займатися. Головними споживачами досліджень по Internet поки є провайдери і комп'ютерні компанії, що говорить про мінімальний інтерес до нього рекламних агентств.
Але визначений прогрес усе ж є. На 8-ому Московському фестивалі реклами ,проблемам розвитку вітчизняного Internet було виділено багато уваги, з'явилися перші інтерактивні агентства і web-сторінки, присвячені рекламі в Україні.
Internet ніколи не замінить людського діалогу і не повинний його замінити. Але думки спеціалістів зводиться до того, що мережа стала новим повноправним рекламним носієм і інструментом передачі інформації. Якщо ви не враховуєте інтерактивні потреби своїх клієнтів при розробці рекламних компаній, не досліджуйте можливості Internet, ви підводите клієнта і самих себе.
2.7 Аналіз сплати податків рекламного агентства.
Бухгалтерське і податкове урахування в рекламних агентств таке ж саме, як і в будь-яких інших підприємств, що роблять продукцію, що виконують роботи або надання послуг. Проте оскільки реклама - специфічна сфера діяльності, рекламним агентствам необхідно керуватися законодавчими і нормативними актами, так чи інакше пов'язаними з рекламою, як-от:
-вже згаданим Законом про рекламу;
-Декретом № 56-93;
-Законом України від 21.12.93 р. № 3759
"ПРО телебачення і радіомовлення", із змінами і доповненнями;
-Законом України від 16.11.92 т. №2782-XI I "ПРО друкарські засоби масової інформації (пресі) в Україні" із змінами і доповненнями;
-Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами й ін.
Причому якщо для урахування в рекламодавця важливо, можно чи назвати витратами на рекламу вартість рекламного агентства (адже тільки в цьому випадку, відповідно до підпункту 5.4.4 Закону про прибуток, вони включаються до складу валових витрат), то для урахування рекламного агентства це не важливо, адже для нього виробництво рекламної продукції або надання рекламних послуг є звичайною комерційною діяльністю.
Проте чи є "щось" рекламою або немає, важливо для визначення того, чи виникає необхідність числення і сплати специфічного податку - податку з реклами. Важливо також правильно визначити момент, коли така необхідність дійсно виникає.
Податок із реклами названий у числі місцевих податків і зборів Законом про систему оподатковування. Відповідно до пункту 3 статті 15 названого Закону місцеві податки і збори (обов'язкові платежі 1) механізм стягування і порядок їхньої сплатисільськими, селищними, міськими радами відповідно до переліку й у рамках граничних розмірів ставок, установлених законами України. Причому податок із реклами не згадується серед місцевих податків і зборів, що обов'язкові для введення органами місцевого самоврядування на територіях тих адміністративно-територіальних одиниць, де є об'єкти оподатковування і склалися необхідні умови.
На правах законодавчого акта, що регулює нарахування і сплату податку з реклами в даний час, діє Декрет № 56-93. Відповідно до статті 11 цього Декрету податок із реклами сплачується з усіх видів оголошень і повідомлень, що передають інформацію з комерційною ціллю за допомогою засобів масової інформації, преси, телебачення, афіш, плакатів, рекламних щитів, інших технічних засобів, майна і одяга; на вулицях, магістралях, площах, будинках, транспорті й в інших місцях. Платниками податку з реклами, відповідно до того ж стаття, є юридичні особи і громадяни, а об'єктом оподатковування названа вартість послуг за встановлення і розміщення реклами. Декретом № 56-93 установлений граничний

 
 

Цікаве

Загрузка...